Bezpečnostní technologie pro spolehlivý provoz manipulační techniky

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

Bezpečnostní technologie pro spolehlivý provoz manipulační techniky

Se společností Toyota Material Handling si zajistíte maximální bezpečnost provozu skladu či výroby efektivní a účinnou bezpečnostní technologií, která je vhodná pro různé typy manipulační techniky. Nabídneme Vám signální světla, výstražné systémy, varovné symboly, ochranné bariéry a mnoho další bezpečnostních prvků.

Výtahy, Turecko

Výtahy, Turecko

WORLD LIFT, která vyrábí výtahové kabiny a plně automatické dveře v souladu s mezinárodními normami a dodává balíkové výtahy v různých provedeních a typech s vysokou výrobní technologií, neustále rozšiřuje svůj sortiment zaměřený na své výzkumné a vývojové výrobní činnosti.
Naše společnost, která neustále rozšiřovala cenné obchodní partnerství ze zemí jako Německo, Polsko, Gruzie, Ázerbájdžán, Irák, Libye, Tunisko, Spojené arabské emiráty, Bahrajn, Katar atd., pokračuje ve svých aktivitách s vysokým odhodláním a způsobem, jehož cílem je znásobit naše obchodní partnerství z celého světa.

Původní znění:
Inquiry
By the principle of “in accord with the world economy competitive prices and quality product, world-class offering solution to the customers and providing satisfaction’’ since 1998 year, WORLD LIFT as one of the leading companies in the sector has managed to be a company that always known and recommended in the sector which is constantly growing with its wide experience by taking an active role in the activities and constantly improving .
WORLD LIFT which maintains the production of elevator cabin and full automatic door in accordance with international standards and supplying of package elevators in different designs and types with its high production technology, specialized staff and group companies that it cooperates, continuously increases its product range oriented with its research and development production activities.
Our company that continuously expanded our projects with our valuable business partners from the countries such as Germany, Poland, Georgia, Azerbaijan, Iraq, Libya, Tunisia, UAE, Bahrain, Qatar etc., continues its activities with high determination and usual excitement on the way that aims to multiply our business partnerships from all over the world.
Poptávka byla vložena dne:
01.02.2021 10:24

Platnost poptávky:
29.04.2021 13:03

Kontaktní osoba:
WORLD LIFT ASANSOR ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

Kontaktní email:

Telefon:
+903 123 944 041

Fax:
+903 123 944 012

Předpokládaná cena:
10 000 €

Země:
Türkiye

Obrázek:
Výtahy, Turecko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Manipulační práce jeřábem Uherské Hradiště-zvedání, nakládání

Manipulační práce jeřábem Uherské Hradiště-zvedání, nakládání

U společnosti Autojeřáby Harsa si můžete pronajmout autojeřáby s obsluhou pro manipulační práce jeřábem - např. zvedání, nakládání, překládání, vyzvedávání břemen či montážní práce. Pracujeme s jeřáby různé nosnosti od 35-70ti tun. Převážně zakázky realizujeme v okr. Uherské Hradiště, kde máme vozový park, ale působíme po celé ČR. Mobilní jeřáby Liebherr: -LTM 1070-4.1 nosnost 70 t, max. pracovní výška do 66 m -LTM 1055-3.2 nosnost 55t, max. pracovní výška 56 m -LTM 1040-2.1 nosnost 40t, max. pracovní výška 45 m -LTM 1030/2 nosnost 35 t max. pracovní výška do 45 m.


Jeřábnické práce, pronájmem autojeřábů a montážních pracovních plošin

Jeřábnické práce, pronájmem autojeřábů a montážních pracovních plošin

Sháníte jeřáb k pronájmu? Pronájem spolehlivých autojeřábů se zkušenými jeřábníky poskytuje v Jihomoravském kraji společnost ZIPP Brno s.r.o. S jeřábnickými pracemi máme dlouholeté zkušenosti! Poskytujeme jeřábnické práce a také si u nás můžete pronajmout montážní pracovní plošiny. Nabízíme veškerou manipulaci s břemeny. Naše autojeřáby udržujeme ve špičkovém stavu. Pronájem autojeřábů a pracovních plošin: - autojeřáb LIEBHERR LTM 1090/2 - autojeřáb DEMAG AC 55 - plazový jeřáb RDK 300 – TAKRAF - AD 28 na podvozku T815 - DEMAG AC 40 - automobilový jeřáb s teleskopickým výložníkem AD20 - DEMAG AC 40 - plazový jeřáb RDK 200 – TAKRAF - VZ plošina MP 13 – 2 SUB na podvozku AVIA 31 - VZ plošina MP 16 – 2 SUB na podvozku AVIA 31 - VZ plošina MP 27 na podvozku TATRA T 815 - VZ plošina MANITOU 180 ATJ Pokud potřebujete stavební, montážní nebo vyprošťovací práce i v náročném terénu, obraťte se na naši firmu ZIPP Brno s.r.o.


Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou schopností pohybu

Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou schopností pohybu

Máte rodinný dům, do kterého byste potřebovali výtah či plošinu k přepravě osob s omezenou schopností pohybu a orientace? Obraťte se ostravskou společnost CENOK - výtahy, a.s. a budete mít jistotu bezporuchového provozu. Jsme odborníci ve svém oboru a každému zákazníkovi poskytujeme individuální řešení šité přímo na míru. Postaráme se Vám o komplexní řešení výtahu včetně projekce a poradenství. Spolupracujeme s dodavateli, kteří patří mezi špičkové výrobce výtahových komponentů, proto ručíme za maximální bezpečnost našich výtahů. Své zakázky realizujeme především v Moravskoslezském, Zlínském a Olomouckém kraji, ale pokud jste i z jiného koutu republiky, rádi za Vámi přijedeme!


Servis a prodej hydraulických nástaveb a jiných hydraulických zařízení

Servis a prodej hydraulických nástaveb a jiných hydraulických zařízení

Hledáte kvalitního dodavatele pro servis a montáž hydraulických zařízení sloužících k nakládání a převozu materiálu? Vlastníte stavební firmu a potřebujete patřičnou revizi na Vaši techniku? Naše společnost CH + S SERVIS je tu přímo pro Vás! Zajišťujeme prodej a kompletní servis v oblasti kontejnerových nástaveb, hydraulických rukou či jiných hydraulických zařízení pro Prahu a okolí. Již od roku 1999 se zabýváme zejména servisem a dodávkami hydraulických rukou a kontejnerových nástaveb na nákladní vozidla. Jsme autorizovaným partnerem pro opravy a údržbu Vaší techniky a rádi Vám nabídneme kvalitní a cenově dostupný servis pro Váš vozový park. Dodáváme nejrůznější hydraulické systémy včetně příslušenství a rádi Vám poskytneme také poradenství v oblasti hydrauliky a dalších úkonů. Neváhejte nás kontaktovat skrze náš web nebo nás navštivte na naší adrese Přátelství 551, Praha 10 – Uhříněves. Těšíme se na budoucí spolupráci!


Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

Vlastníte zdvíhací techniku pro přemísťování břemen, ať již jako fyzická osoba či firma? Aby byla tato zařízení bezpečná, bezporuchová a vždy schopná provozu je zapotřebí je pravidelně a odborně kontrolovat a otestovat jejich správné fungování. Proto oslovte naši společnost JOKR – montáže s.r.o. Specializujeme se na provádění revizí jeřábů mostových i sloupových všech velikostí. Dále pak pojízdných zdvihadel, pracovních plošin či výtahů. Kontrolujeme jak poškození konstrukcí a mechanických částí, tak i elektroniku. Aby vše fungovalo tak jak má je zapotřebí mít i řádně proškolenou obsluhu. I s tímto Vám budeme nápomocni. Tak neváhejte a kontaktujte firmu JOKR - montáže s.r.o. z Plzně.


Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Společnost GIGA montáže, s.r.o. se zabývá výrobou zdvihací techniky. Provádí odbornou montáž elektrických, lanových a řetězových kladkostrojů a také mostových a portálových jeřábů. Výroba, dodávka, montáž zdvihací techniky: - mostové jeřáby - jednonosníkové, dvounosníkové, podvěsné - jeřábové dráhy - portálové, poloportálové jeřáby - konzolové jeřáby, pojízdné konzolové jeřáby - otočné sloupové jeřáby - zdvihací zařízení - elektrické lanové kladkostroje, řetězové kladkostroje - pojezdové jednotky a příčníky pro mostové jeřáby. Dále provádíme servis, revizi i opravy zdvihacího zařízení.