Zajištění dopravních a přepravních zdravotnických služeb osob s příznakem COVlD-19

Zajištění dopravních a přepravních zdravotnických služeb osob s příznakem COVlD-19

Předmětem veřejné zakázky je zajištění dopravních a přepravních zdravotnických služeb infekčních a suspektních osob onemocněním COVID-19 pro FN Plzeň, které nejsou hrazeny smluvními zdravotními pojišťovnami (ZP) dle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování v platném znění a vyhlášky č. 92/2012, příloha č. 6 — požadavky na technické a věcné vybavení zdravotnických zařízení zdravotnické dopravní služby (dále jen „doprava osob a materiálu”) a podle stanovené struktury provozu po dobu 1 roku, dle stavu vyhlášeného Ministerstvem zdravotnictví a množství převozu infikovaných pacientů.
Veřejná zakázka vložena:
28.01.2021 10:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Plzeň

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.02.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Plzeň

Zadavatel IČ:
00669806

Zadavatel ulice:
Edvarda Beneše 1128/13

Zadavatel PSČ:
305 99

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Matěj Novák

Zadavatel telefon:
+420 377 103 533

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnplzen.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Regresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Regresní terapie - odstranění depresí, traumat, úzkostí, pocitů smutku a fyzických potíží metodou regrese

Potlačované vzpomínky mohou mít negativní vliv na náš současný život, potýkáte se s depresemi, úzkostmi, pocity strachu či viny i problémy ve vztazích. Řízeným vzpomínáním pomocí regresní terapie lze události pochopit, zpracovat a zbavit se fyzických potíží i získat psychickou rovnováhu. Metodu regrese ovládá paní Hedvika Juráková, která působí v regionu Zlínský kraj, Uherské Hradiště. Každý člověk je ovlivněný událostmi, které se staly v minulosti, pokud však jde o traumatické zážitky, které mají negativními vlivy na přítomnost, je na místě, nechat si pomoci. Pokud se rozhodnete pro změnu, domluvte si termín osobní konzultace.


Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově je nestátní zdravotnické zařízení, ve kterém provozujeme diagnostické centrum a mamologickou poradnu. Poskytuje nejen preventivní mamografická a ultrazvuková vyšetření, ale také celou řadu dalších diagnostických metod zaměřených na onemocnění prsu. Provádíme mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu jehož cílem je zachytit vážné nádorové onemocnění prsu v počátku, kdy je léčba ještě možná a především účinná. Objednejte se na preventivní mamografické a ultrazvukové vyšetření prsu i vy!


Oční ordinace Zlín, vyšetření zeleného zákalu, ošetření úrazů očí, měření nitroočního tlaku

Oční ordinace Zlín, vyšetření zeleného zákalu, ošetření úrazů očí, měření nitroočního tlaku

Standardní oční vyšetření, ošetření úrazu očí, měření nitroočního tlaku, vyšetření oční sítnice, nejkomplexnější vyšetření zeleného zákalu s využitím nejmodernějších zobrazovacích metod Vám poskytne Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna, s.r.o. ve Zlíně. Standardní oční vyšetření: - vyšetření všech očních onemocnění - ošetření úrazů - kompletní vyšetření zeleného zákalu - měření nitroočního tlaku - vyšetření oční sítnice - perimetrické vyšetření - ultrazvuk - předpis brýlí a léků Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Zimního stadionu 1759, Zlín.


Gynekologie, komplexní lékařská péče  Strakonice, antikoncepce, onkologická prevence, očkování

Gynekologie, komplexní lékařská péče Strakonice, antikoncepce, onkologická prevence, očkování

MUDr. BARBORA KARVANOVÁ ČABRÁDKOVÁ - gynekologie Strakonice Představujeme Vám gynekologickou ordinaci, kterou ve Strakonicích provozuje paní doktorka MUDr. Barbora Karvanová Čabrádková. Poskytujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru gynekologie a porodnictví. V naší ordinaci poskytujeme onkologickou prevenci a poradenství v oblasti antikoncepce. V rámci ambulance poskytujeme tyto služby: - gynekologie - pravidelné preventivní prohlídky - diagnostika a léčba gynekologických onemocnění - laboratorní vyšetření - péče o těhotné - očkování - předpis hormonální antikoncepce. Ordinaci MUDr. Barbora Karvanová Čabrádková naleznete na adrese Bavorova 15, Strakonice.


Gynekologie, porodnictví, očkování proti rakovině děložního čípku Holešov, příjem nových pacientek

Gynekologie, porodnictví, očkování proti rakovině děložního čípku Holešov, příjem nových pacientek

MUDr. Věra Křenková OK privatGYN, s.r.o. Holešov Představujeme Vám gynekologickou ordinaci, kterou v Holešově provozuje paní doktorka MUDr. Věra Křenková. Poskytujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru gynekologie a porodnictví. V naší ordinaci očkujeme proti rakovině děložního čípku dívky od 13 let. V rámci ambulance poskytujeme tyto služby: - preventivní prohlídky - diagnostika a léčba gynekologických onemocnění - ultrazvuková vyšetření - péče o těhotné - očkování proti rakovině děložního čípku - předpis hormonální antikoncepce. Ordinaci MUDr. Věra Křenková OK privatGYN, s.r.o. Holešov naleznete na adrese Palackého 972/23, Holešov.


Gynekologie, porodnictví, urogynekologie Zlín, péče o těhotné, antikoncepce, preventivní prohlídky

Gynekologie, porodnictví, urogynekologie Zlín, péče o těhotné, antikoncepce, preventivní prohlídky

Představujeme Vám ambulanci Gynekologie a porodnictví, urogynekologie - Duam, s.r.o. ze Zlína, kterou vede MUDr. Václav Vácha. Svým pacientkám poskytujeme komplexní lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. V naší gynekologické ordinaci se také zaměřujeme na léčbu poruch udržení moči a celkového problému s močovým měchýřem. Ordinace, ambulance, léčba: - gynekologie a porodnictví - urogynekologie - komplexní preventivní, diagnostická a léčebná péče - preventivní prohlídky - léčba gynekologických onemocnění - zavedení nitroděložního tělíska - předpisy antikoncepce - péče o těhotné. Na Vaše intimní problémy nejste sami, navštivte naší ambulanci Gynekologie a porodnictví, urogynekologie - Duam ve Zlíně a budete mít po starostech.