Výměna sedadel do hlediště a s tím související stavební úpravy v Divadle F.X.Šaldy v Liberci

Výměna sedadel do hlediště a s tím související stavební úpravy v Divadle F.X.Šaldy v Liberci

Předmětem veřejné zakázky je provedení výměny stávajících sedadel v hledišti Divadla F. X. Šaldy v Liberci za nové včetně zajištění jejich dodávky. Vyměněna budou sedadla v přízemí včetně lóží po pravé a levé straně hlediště a na I. až III. balkonu i včetně postranního sezení na II. balkonu. Celkem se jedná o 458 sedadel (+ 8 rezervních kusů), dodaných v celkem 6 rozměrových typech. Součástí dodávky bude i 50 ks celodřevěných čalouněných židlí do lóží. Předmětem zakázky je rovněž provedení kompletní výměny podlahové krytiny a schodišťových lišt, částečné výměny ochranných mosazných balkonových zábradlí (některá budou repasována) a výměny okapových ploch okrajových zábradlí na I. a II. balkonu. Nedílnou součástí předmětu veřejné zakázky je provedení všech souvisejících demontážních, montážních a stavebních prací. Podrobně v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
28.01.2021 10:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Divadlo F.X.Šaldy Liberec, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Divadlo F.X.Šaldy Liberec, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00083143

Zadavatel ulice:
Zhořelecká 344/5

Zadavatel PSČ:
460 01

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Stahlová, Compet Consult s.r.o., Tržní nám. 876, 460 01 Liberec

Zadavatel telefon:
+420 481 030 368


Zadavatel web:
https://www.saldovo-divadlo.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39111200-5
Divadelní sedadla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec a okolí Odborně zajišťujeme celkovou realizaci podlahových systémů, které jsou vhodné jak do venkovních, tak vnitřních prostor. K vytvoření dokonale hladké a rovné podlahy používáme anhydritové směsi se samonivelačním účinkem. Vznikne tak anhydritová podlaha, která vytvoří ucelený a pevný povrch a je praktická na údržbu. Anhydritové podlahy jsou nejvíce žádané a vhodné pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy. Své uplatnění ale naleznou i v průmyslové výstavbě. PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec se mohou pochlubit realizací 15 - 20 podlah za měsíc. Zakázky realizujeme po celé České republice.


Čalouněný nábytek v anglickém stylu Chesterfield - židle, křesla, pohovky, sedací soupravy

Čalouněný nábytek v anglickém stylu Chesterfield - židle, křesla, pohovky, sedací soupravy

Máte rádi tradiční čalouněný anglický nábytek? Líbí se Vám nábytek ve stylu Chesterfield? Pak kontaktujte čalounickou a truhlářskou dílnu Tradicional, která je odborníkem na výrobu nábytku v tradičním anglickém stylu. Kostru nábytku tvoří smrkové a bukové dřevo. Nábytek je dále doplněn o polstrování, pružiny a napínací popruhy a další čalounické materiály. Na čalounění používáme jen nejkvalitnější kůži z Itálie nebo látky vyrobené v Německu. Zaručujeme Vám, že každý kus nábytku je 100% originál, ať už se jedná o křeslo, židli, kancelářské křeslo, sedací soupravy nebo pohovky.


Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, antistatické stěrky

Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, antistatické stěrky

Realizaci kvalitních průmyslových litých podlah provádí firma Kamil Bílý z Hranic. Máme širokou nabídku profesionálních povrchů. K realizaci pochozích povrchů využíváme pouze značkové a ověřené suroviny. Provádíme mechanicky a chemicky odolné lité průmyslové podlahy: - antistatické s výbornou elektrostatickou vodivostí - polyuretanové stěrky - methylmetakrylátové stěrky do skladů a kanceláří - stěrky odolné chemikáliím a kyselinám - betonové podlahy do těžkých výrobních provozů - samonivelační cementové stěrky. Využijte profesionální podlahářské práce od nás. Realizace průmyslových podlah provádíme v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji i po celé České republice.


Podlahářství Praha, prodej a pokládka podlah, renovace podlahových krytin, podlahářské práce

Podlahářství Praha, prodej a pokládka podlah, renovace podlahových krytin, podlahářské práce

Karel Janovský - VK Parket Praha Firma VK Parket - Praha, kterou provozuje pan Karel Janovský, nabízí prodej a pokládku dřevěných podlah. Provádíme podlahářské práce, opravy a renovace podlahových krytin a zajistíme pokládku včetně dodávky tmelů, lepidel a obvodových lišt. Provádíme: - parkety - plovoucí podlahy - klasické parketové vlysy - mozaikové a kazetové podlahy - dřevěné a laminátové plovoucí podlahy - linoleum, PVC - podlahová prkna - exotické masivní podlahy - venkovní terasy z exotických dřevin Klademe důraz na kvalitu odvedené práce a spokojenost zákazníků. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která nabízí realizaci podlah, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na spolupráci.


Rozebíratelný podlahový systém - PVC panely, prodej zátěžové podlahové panely

Rozebíratelný podlahový systém - PVC panely, prodej zátěžové podlahové panely

Opravujete-li pořád podlahu a výsledek Vaší práce není ideální, pak vyzkoušejte PVC panely, rozebíratelný podlahový systém. Naše firma PODLAHY Liška, s.r.o., působí v Brně, a ráda by Vám doporučila novinku na trhu. Máme pro Vás ideální řešení opravování podlah. Doporučujeme Vám rozebíratelný podlahový systém – PVC panely. Dodáme Vám rozebíratelný podlahový systém a zátěžové podlahové panely z PVC. Perfektně se hodí do výrobních a skladových provozů. Velkou výhodou PVC panelů je hlavně cena, jsou lehce udržovatelé, dají se lehce a rychle namontovat i rozebrat. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Jedinečné kovové jídelní sestavy – nechte se unést unikátním designem

Jedinečné kovové jídelní sestavy – nechte se unést unikátním designem

Toužíte po nové neotřelé jídelní sestavě? Pak oslovte Zámečnictví Jaroslav Borůvka z Vladislavi u Třebíče, která se zabývá výrobou kovového nábytku na zakázku. Práce s kovem je pro nás srdcovou záležitostí. Vyrábíme luxusní kovové stoly a židle, které se skvěle vyjímají v moderních interiérech domácností, restaurací, hotelů i kanceláří. Každý námi vyrobený kousek je originál, navržený a vytvořený tak, aby naplňoval individuální potřeby daného prostoru. Vaše představy a přání jsou pro nás výzvou. Zámečnictví Jaroslav Borůvka je zárukou vysoké kvality a toho nejvstřícnějšího přístupu k zákazníkům. Neváhejte a přijďte se přesvědčit.