Zakázková výroba zlatých šperků s pravými kameny, zirkony, brilianty, opravy a čištění zlata

Zlatnická dílna

Zakázková výroba zlatých šperků s pravými kameny, zirkony, brilianty, opravy a čištění zlata

Zakázkovou výrobu šperků ze žlutého, bílého nebo červeného zlata, zlaté náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, řetízky, briliantové zásnubní prsteny, ale i opravy, úpravy a čištění zlatých šperků Vám nabídne zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích u Brna. Přijdťe si pro skvosty v podobě zlatých šperků s pravými kameny, brilianty, zirkony do Zlatnictví Radka Horníčková na Brněnsku.Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Poptávám práškovou barvu

Poptávám práškovou barvu

Dobrý, chcel by som sa opytat na praskovu farbu striebornu ci mata?
Poptávka byla vložena dne:
12.01.2021 14:20

Platnost poptávky:
12.02.2021 13:46

Kontaktní osoba:
Vladimir Bartoň

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej barev, laků, malířských potřeb - velkoobchod, maloobchod

Prodej barev, laků, malířských potřeb - velkoobchod, maloobchod

Na prodejně barev laků v Šumperku Vám doporučíme vhodný produkt, ať už jste hobby zákazník nebo živnostník. Máme široký sortiment malířských potřeb i nářadí, interiérové i fasádní barvy a běžné i speciální nátěrové hmoty. Naši prodejnu Unni universal s.r.o. najdete v Šumperku na ul. Jeremenkova 3244/14A . Zaparkovat můžete pohodlně přímo před provozovnou. Velkoobchod, maloobchod, prodej malířských potřeb: - barvy, laky - tmely, lepidla - ředidla, rozpouštědla - ruční nářadí - ochranné pomůcky. Mezi našimi dodavateli jsou jen renomovaní a ověření výrobci. -


Reference od zákazníků na naše produkty a služby Synpo Pardubice

Reference od zákazníků na naše produkty a služby Synpo Pardubice

SYNPO, akciová společnost Pardubice Chcete vidět naše akrylátové barvy přímo v akci? Zajímá Vás jaký bude skutečný výsledek po konečném nátěru profesionální barvou? Přesvědčte se sami v sekci reference, kde naši zákazníci rádi vyjádří vřelou spokojenost s naší prací a také výrobky. Sortiment nabízených akrylátových barev pokryje ty nejnáročnější požadavky. Jedná se o produkty řady Akrylmetal, Veromix a Zirafinol. Všechny tyto výrobky splňují nejpřísnější ekologické předpisy a zároveň jsou velmi odolné a estetické. Navštivte naše stránky a podívejte se, co všechno naše barvy umí.


Interiérové malířské omyvatelné barvy - stěny bez skvrn a šmouh

Interiérové malířské omyvatelné barvy - stěny bez skvrn a šmouh

Vsaďte při příštím malování na omyvatelné barvy! Díky nim nebudou váš domov hyzdit skvrny a šmouhy na stěnách. Drobné nečistoty z nátěru prostě jednoduše omyjete a vaše stěna bude jako nová. Přijďte si tyto barvy pořídit do naší prodejny ABC barvy s.r.o. v Opavě na Bochenkové ulici. Pokud byste třeba rádi vymalovali pokojíček, ale bojíte se, že malba dlouho nevydrží, vymalujte ho omyvatelnou barvou a nestresujte se tak kvůli drobným malířským uměním vašich dětí na zdi. Určitě každý ocení vlastnosti naších omyvatelných barev: - vysoká vydatnost - výborná krycí schopnost - matný vzhled - paropropustnost. Některé typy naších omyvatelných barev jsou vhodné k aplikaci vysokotlakým stříkáním, nebo jednoduše možno aplikovat vhodným malířským válečkem. Také nabízíme barvy Het, Caparol, Pellachrom, Dulux. Nabízíme namíchané barevné odstíny přímo od výrobce, již od 1 kg: - HET Klasik, HET Brillant - Caparol Alpina Livingstyle 2,5 l - nyní akční cena - Dulux Colour of the World Pokud si nevyberete ten správný odstín v již namíchaných odstínech určitě nezoufejte, protože naše barvy můžeme jednoduše namíchat a Vámi vybraný odstín jsme schopni na počkáni natónovat na naších tónovacích strojích. Také Vám doporučujeme prémiovou interiérovou vysoce kryjící barvu Caparol Malerit nebo Indeko, kterou nabízíme v té nejvyšší kvalitě s možností tónování do široké škály odstínů. Jsme vaši lidé! V ABC Barvách vám poradíme a pomůžeme vybrat ideální odstín i typ barvy.


Dodavatel stavebního materiálu a barev v Moravskoslezském kraji

Dodavatel stavebního materiálu a barev v Moravskoslezském kraji

Máte stavební firmu? Potřebujete si něco opravit a sháníte stavební materiál? Rozhodli jste se malovat nebo renovovat? Nevíte, kde koupit nátěry a laky? Zvolte si naši firmu ABC COLOR STAVEBNINY s.r.o. s dlouholetou tradicí v Moravskoslezském kraji. V naší rozsáhlé prodejně nebo e-shopu najdete veškeré zboží pro stavební firmy, živnostníky, kutily i nekutily. Můžete nás navštívit každý pracovní den od 7:00 do 17:00 nebo v sobotu od 8:00 do 11:00 a vybrat si zboží dle vašeho přání a požadavků. V nabídce najdete téměř vše z daného odvětví. Máme kompletní nabídku nátěrů pro všechny povrchy, ředidla, tmely a lepidla, barvy pro fasády a příslušenství pro aplikaci. Dále nabízíme ztracené bednění, sádrokartony, ytongové zdivo, vápno, cement, všechny potřeby pro zateplování a další stavebniny. Zakoupit můžete i nářadí. Doplňkovou službou je výměna propan-butanových lahví. Přijďte si nakoupit veškeré potřeby na naši provozovnu do Lubiny 545. Přivítá Vás a se vším pomůže náš vyškolený personál.


Míchání průmyslových barev - vysoká kvalita, tónování specifického odstínu na přání

Míchání průmyslových barev - vysoká kvalita, tónování specifického odstínu na přání

Hledáte spolehlivé míchací centrum ve Vašem okolí? Pak určitě navštivte firmu SILESIA COLOR, která působí v Ostravě, Frýdku-Místku a celém Moravskoslezském kraji. Dodáváme barvy ve špičkové kvalitě, pouze od ověřených tuzemských a zahraničních výrobců. Mícháme interiérové, fasádní, omítkové, akrylátové, polyuretanové, silikonové a průmyslové barvy s vynikající krycí schopností, rychlým zasycháním a dlouholetou životností. Aplikovat je můžete pro haly, betonárky, zásobníky a různé strojírenské provozy. Máte specifické požadavky? Na přání tónujeme jakýkoliv odstín dle RAL NCS a Eurotrend vzorkovnice. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, se vším Vám rádi poradíme.


Zakázková výroba barev Pardubice -  pro různé druhy podkladových materiálů

Zakázková výroba barev Pardubice - pro různé druhy podkladových materiálů

SYNPO, akciová společnost Pardubice - výroba barev na zakázku Společnost SYNPO, a.s. se zabývá výrobou barev na zakázku. Barvy tak nabízejí dlouhodobou stabilitu svých vlastnosti, jako je chemická a mechanická odolnost, vysoký lesk a barevná stálost. Navíc jsou vhodné pro různé druhy podkladových materiálů. Barvy vyrobené na zakázku naleznou skvělé uplatnění v průmyslu a všude tam, kde je zapotřebí antikorozní ochrana. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.