Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Poptávám dodávku a montáž venkovních horizontální žaluzií

Poptávám dodávku a montáž venkovních horizontální žaluzií

Poptávám dodávku a instalaci venkovních horizontální žaluzií o rozměrech cca 2000 x 1600 cm
( Nutno přesně zaměřit na místě Vašim zaměstnancem ). Počet kusů 3. Dům není zateplený, žaluzií bude vidět kryt .
Pohon ruční nebo elektro, dle cenové nabídky. Instalace - pozdější jaro - teplejší počasí.
Poptávka byla vložena dne:
12.01.2021 11:26

Platnost poptávky:
12.02.2021 11:07

Kontaktní osoba:
Karel Lagan

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní screenové rolety proti slunci, stínící clony na okna a prosklené plochy

Venkovní screenové rolety proti slunci, stínící clony na okna a prosklené plochy

Potřebujete zastínit pergolu, zimní zahradu nebo kancelář? Stínící technika pomáhá ušetřit náklady. Velice oblíbený a funkční typ stínící techniky jsou venkovní screenové rolety. Stínící clony na okna a jakékoli prosklené plochy zajistí dokonalé zastínění. Společnost KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o. se sídlem v Dubu nad Moravou u Olomouce dodává a instaluje venkovní screenové rolety na okna rodinných a bytových domů, administrativních budov, na terasy, pergoly, zimní zahrady i zahradní domky. Exteriérové rolety poskytují také ochranu proti větru, hmyzu, dešti a prachu s možností regulovat světlo za stálého kontaktu s vnějším prostředím. Stínící clony dodají budově moderní a nadčasový vzhled. V naší firmě KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o. se zabýváme prodejem a odbornou instalací v oblasti stínící techniky. Součástí našich služeb je i odborné poradenství.


Sítě proti hmyzu a vertikální nebo horizontální žaluzie do oken - široký výběr okenních doplňků

Sítě proti hmyzu a vertikální nebo horizontální žaluzie do oken - široký výběr okenních doplňků

Pokud uvažujete, jak zabezpečit Vaše okna proti otravnému hmyzu, nebo o koupi nových žaluzií, pak se obraťte na firmu Pavel Knězek s.r.o., která se specializuje na kvalitní plastová okna, ale poskytuje také sítě proti hmyzu nebo žaluzie. Vybrat si můžete ze dvou typu sítí proti hmyzu: - sítě proti hmyzu límcové: pevná hliníková konstrukce s síťovinou z poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy v mnoha barevných kombinacích (bílá, hnědá, imitace dřeva) - sítě proti hmyzu z válcovaným profilem: pevná hliníková konstrukce s válcovým profilem a síťovinou s poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy, snadná montáž pomocí háčků nebo plastových obrtlíků - dveřní sítě otvírané: pevná hliníková konstrukce se síťovinou s poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy s příslušenství (samozavírací panty, madlo a magnet) - dveřní sítě posuvné: s pojezdovými kolečky, které umožňují jízdu po spodní liště, pevná hliníková konstrukce s poplastovaného sklolaminátového vlákna, v barvách bílé a tmavě hnědé - žaluzie horizontální: do PVC oken na řetízek, který může být v bílé, hnědé nebo šedé barvě, pevná konstrukce s ocelovým nosičem - žaluzie vertikální: v mnoha barevných kombinacích (až 68 typů barev) vhodné místo záclon nebo závěsů Pro více informací ohledně velikostí a rozměrů sítí nebo žaluzií se neváhejte podívat na naše webové stránky.


Venkovní předokenní žaluzie pro stínění obytných i komerčních budov - dodávka, montáž

Venkovní předokenní žaluzie pro stínění obytných i komerčních budov - dodávka, montáž

Hledáte vysoce efektivní zařízení na stínění? Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání interiér před povětrnostními vlivy. Dodávku a montáž venkovních předokenních žaluzií pro stínění obytných i komerčních budov zajistí česká firma KVALITNÍ ZASTÍNĚNÍ s.r.o. z Dubu na Moravou u Olomouce. Venkovní žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Předokenní žaluzie se používají k zastínění oken nejen moderních rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. K venkovnímu zastínění oken instalujeme venkovní žaluzie, fasádní žaluzie nebo samonosné systémy. Zpracujeme pro Vás cenovou nabídku na dodání a montáž. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis. V případě dotazů nás kontaktujete, poradíme Vám, jaký typ venkovních žaluzií se bude nejvíce hodit k Vaší nemovitosti.


Prodej, montáž stínící techniky, rolety, žaluzie Zlín, Olomouc

Prodej, montáž stínící techniky, rolety, žaluzie Zlín, Olomouc

Společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. nabízí prodej a montáže stínící techniky, stínění - předokenní i vnitřní rolety a žaluzie a sítě proti hmyzu. Hledáte efektivní ochranu proti slunci a nežádoucím pohledům? Obraťte se na Montplast. Nabízíme tyto druhy stínící techniky: - japonské stěny - rolety screenové, plissé, látkové, Plasterax - rolety do překladu a střešní rolety - roleta blackout - žaluzie venkovní, střešní, horizontální, vertikální - markýzy Laura - při dodatečné montáži je box viditelný nad oknem - předokenní rolety dodáváme v široké barevné škále, ovládané ručně nebo elektropohonem. - sítě proti hmyzu - sítě integrované v roletovém nebo žaluziovém boxu, také rolovací a rámové sítě, pro dveře pak křídlové a posuvné sítě a plisé S výběrem nejvhodnějšího typu vám rádi poradíme.


Kvalitní vertikální a hliníkové horizontální žaluzie s pevnou ocelovou konstrukcí

Kvalitní vertikální a hliníkové horizontální žaluzie s pevnou ocelovou konstrukcí

Kvalitní a elegantní žaluzie pořídíte od firmy Pavel Knězek s.r.o., která se specializuje nejen na plastová okna, ale také poskytuje kvalitní vertikální a hliníkové horizontální žaluzie. Hliníkové horizontální žaluzie do PVC oken jsou ovládány pevným řetízkem, který lze zakoupit v několika barvách (bílá, hnědá, béžová, šedá). Pevnou konstrukci Vám zaručí ocelový nosič, které jsou v pěti barevných variantách a pevná struna. Povrch je ošetřen lakováním. Vertikální žaluzie budou elegantním doplňkem Vašeho bytu, který plně nahradí záclony nebo závěsy. Lehkou manipulaci zaručí pevný řetízek v pěti barevných variantách. Šíře lamel se pohybuje standardně v 127 mm, ale za příplatek lze pořídit i lamely o šíři 89 mm. Na výběr máte z 68 barevných variant a vzorů látek. Pořiďte si kvalitní a elegantní žaluzie do Vašeho domu od firmy Pavel Knězek s.r.o., které budou nejen skvělým doplňkem, ale také Vás ochrání před sluníčkem. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy nebo je kontaktujte pomocí emailové adresy.


Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

V dnešní době zkušený interiérový designer dokáže vnést do každé domácnosti pohodlí a komfort. I ve společnosti FRANC Zlín sledujeme moderní trendy řešení interiérů, proto naší novinkou v nabídce jsou garnýže s motorem - motorové římské rolety a kolejnice na záclony, závěsy. Designové římské rolety jsou náhradou klasické rolety, velkou výhodou je jejich snadná údržba. Motorové provedení umožňuje snadné ovládání dálkovým ovladačem či vypínačem. Motorové garnýže, kolejnice na záclony a závěsy lze také dálkově ovládat. Můžete si tak dopřát doma maximální pohodlí, nemusíte vstávat a ručně záclony posouvat. Dodáváme motorové kolejnice DETEDE - De Te Detail, LEHA.