Poptávám mezinárodní přepravu dřevěné bedny s motorem

Poptávám mezinárodní přepravu dřevěné bedny s motorem

Poptávám přepravu dřevěné bedny s motorem, rozměr 1680x720x890 mm, hmotnost 240 kg z Berouna do Anglie/Chichester.
Poptávka byla vložena dne:
20.11.2020 11:50

Platnost poptávky:
20.12.2020 07:42

Kontaktní osoba:
Boris Lenert

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 704 692

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přepravní a logistická společnost

Přepravní a logistická společnost

Nevíte, kterou logistickou společnosti si vybrat pro své potřeby? Hledáte vhodného dodavatele přepravních služeb? Popřemýšlejte o nás, společnosti NNR Global Logistics, nejspolehlivějším dopravním poskytovateli ve svém oboru. Přesvědčíme Vás širokou nabídkou produktů v oblasti přepravních a logistických služeb. Můžete si volit z vnitrostátní i mezinárodní dopravy, jak pozemní, letecké, tak i námořní. Umíme odpovědět na jakoukoliv poptávku. Zajišťujeme importní i exportní přepravy, vždy s ohledem na vaše požadavky. Snažíme se dodržovat termíny nakládek i vykládek, klientovy poskytnout nejlepší cenu na trhu a kompletní servis, ať už vyřízení proclení, potřebné dokumentace, express doprava a mnoho dalších. Přepravujeme zásilky kusové, i velkoobjemové. Velmi oblíbenou možností se stává také využití železničních přeprav. Naši dispečeři Vás budou rádi informovat o možnostech. Sídlíme v Praze na adrese Dědinská 893/29, Praha 6 - Ruzyně. Nejlepší spojení je ovšem v dnešní době pomocí e-mailové adresy, kde uvedete veškeré potřebné informace k požadované přepravě.


Nákladní doprava v rámci celé EU s primárním zaměřením na Německo

Nákladní doprava v rámci celé EU s primárním zaměřením na Německo

Potřebujete pravidelně převážet zboží v rámci celé Evropské unie? Hledáte stabilního partnera pro přepravu zásilek do Německa? Kontaktujte společnost SPEDQUICK Třebíč, spol. s. r.o. Našim primárním zaměřením je nákladní doprava do Německa. Postaráme se ovšem i o přepravu nákladu a zásilek po celé EU. Náš vozový park disponuje dodávkami a vozidly do 3,5 tuny, 18 tun a 24 tun skříňového i plachtového typu. Pro každého zákazníka vybereme optimální řešení přepravy jeho nákladu a zásilky.


Logistika pro přepravu a spedici Plzeň, doprava vodní, letecká, silniční a železniční

Logistika pro přepravu a spedici Plzeň, doprava vodní, letecká, silniční a železniční

Představujeme Vám firmu Fichtl Logistics CZ, s.r.o. z Plzně, která svou činnost zaměřila na logistiku pro přepravu a spedici z Bavorska. Součástí nabízených služeb je i skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě. Jako samozřejmost poskytujeme zasilatelství a zastupování v celním řízení. Naše firma Fichtl Logistics CZ, s.r.o. z Plzně disponuje nejmodernějším vozový parkem s návěsy, mega návěsy, sklápěcími a kontejnerovými podvozky. Vlastníme 3 logistická místa o celkové provozní ploše 154 000 m2. Využijte naše komplexní a efektivní logistické služby pro plynulý a plynulý tok procesů, neváhejte nás kontaktovat.


Profesionální spediční a přepravní služby do Skandinávských zemí - dovoz a vývoz zásilek

Profesionální spediční a přepravní služby do Skandinávských zemí - dovoz a vývoz zásilek

Přenechejte starosti s přepravou zásilek nám! Naší specializací je spedice, transport a nákladní kamionová přeprava do Skandinávských zemí a zpět. Mezi naše služby patří: - celovozové i částečné zásilky - nákladní kamionová přeprava - sběrná služba - spedice - kompletní logistika a celní služby - skladovací služby - námořní a letecká doprava. Poskytujeme celokamionové přepravy, dovozy a vývozy zásilek, pravidelné sběrné linky a dokládkový systém. Klademe důraz na flexibilitu, rychlost a kvalitu s cílem dosažení maximální spokojenosti našeho zákazníka!


Spediční služby v oblasti nadrozměrné přepravy a autodopravy

Spediční služby v oblasti nadrozměrné přepravy a autodopravy

Hledáte spediční firmu, která zajistí přepravu nadrozměrného nákladu v rámci ČR i do zahraničí? Pak se obraťte na společnost SEDOS transport, která zajišťuje veškeré spediční služby v oblasti přepravy nadměrného a těžkého zboží a nákladu. Postaráme se o spediční služby v oblasti autodopravy na mezistátní i vnitrostátní úrovni. Garantujeme bezproblémové spediční služby a včasné doručení zásilek s minimalizací přepravních nákladů. Našim klientům vždy pomůžeme s výběrem ekonomicky nejvýhodnějšího způsobu přepravy.


Mezinárodní a vnitrostátní spedice, zasilatelství Zlínský kraj

Mezinárodní a vnitrostátní spedice, zasilatelství Zlínský kraj

Firma ALLSPED je přepravní společnost se sídlem ve Zlíně, která zprostředkuje spediční služby, mezinárodní a vnitrostátní přepravu, zasilatelství, vytěžování vozidel. Poskytujeme tyto přepravní, spediční služby: -spedice, přeprava vnitrostátní (tuzemská) i mezinárodní (zahraniční): -silniční nákladní -letecká -námořní, lodní. Kontaktovat nás můžete na tel.: +420603866998.