Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Dodávky čajů v nálevových sáčcích a výpůjčka výrobníků horké vody

Dodávky čajů v nálevových sáčcích a výpůjčka výrobníků horké vody

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka čajů v nálevových sáčcích a výpůjčka výrobníků horké vody pro kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.
Veřejná zakázka vložena:
19.11.2020 10:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
17.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 499/2, 128 08 Praha 2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej lahodné kávy –  čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Prodej lahodné kávy – čerstvá zrnková káva značek Alberto, Trieste a Kavamat

Milujete lahodnou chuť kávy a neumíte si bez ní představit ráno? Posezení s přáteli, pracovní schůzky nebo jen tak relaxovat nad šálkem kávy? Proč ne. Společnost Automaty Kavamat Vending s.r.o. Vám přináší velký výběr zrnkových káv a dalších surovin pro profesionální i domácí kávovary a do nápojových automatů. Máme pro Vás čerstvě praženou kávu z celého světa: - Alberto Caffé Crema - Caffe Trieste - Kavamat jubileum - Kavamat Premium Espresso a také výběr dalších surovin do nápojových automatů: - Cappuccino – oříškové, Irish Cream, čokoládové, skořicové - Kakaové a čokoládové nápoje - Čaje – školní čaje - Coffe creamer smetana – instantní náhrada smetany pro nápojové automaty - Latte scremato – sušené mléko – Top kvalita Další produkty: - papírové kelímky - plastové kelímky - porcovaný cukr - plastové míchátko - plastová víčka na kelímky Navštivte Kavamat v Ostravě a vychutnejte si čerstvě praženou zrnkovou kávu kdykoliv.


Pravidelná dovážka kávy přímo od italského výrobce

Pravidelná dovážka kávy přímo od italského výrobce

Milujete skvělou kávu? Vlastníte restauraci nebo kavárnu a hledáte dodavatele té nejlepší italské kávy? Nebudete litovat, když si zvolíte naši firmu Coffe4you s.r.o. Zajistíme Vám kompletní služby, od dodání zařízení pro přípravu kávy, výbornou kávu dováženou přímo z Itálie, prodej doplňkového zboží, po servis a opravy. V nabídce máme kávy několika druhů a chutí, vytříbené horké čokolády a neobyčejné čaje. Nabízíme také doplňkový sortiment, a to cukry, mléčka, malé pochutiny ke kávě a nádobí pro servírování. V případě zájmu nám zanechte zprávu na internetových stránkách, nebo kontaktujte jednoho z našich obchodních manažerů. Schůzka může proběhnout přímo u Vás nebo na naší provozovně v Kuřimi, kde jsme denně od 8:00 do 10:00.


Zelené potraviny, přírodní kosmetika Energy - prodej, eshop

Zelené potraviny, přírodní kosmetika Energy - prodej, eshop

Nalezenet u u nás jen kvalitní výrobky z oblasti fototerapie, léčebné přírodní kosmetiky, zelené potraviny, přístroje pro léčebnou fyzikální terapii, měřiče krevního tlaku, teploměry a mnoho dalších přípravků z čistě přírodních zdrojů. Zboží firmy ENERGY zakoupíte na e-shopu nebo také můžete navštívit kamennou prodejnu Zelená lékárna Pampeliška v Zábřehu. Široký sortiment přírodních produktů Energy: - čaje - zelené potraviny - přírodní kosmetika - kapky, silice, oleje - konopná kosmetika - léčivé kameny, koupele - potravinové doplňky - vitamíny. Neustále doplňujeme sortiment o nové produkty, pro co nejlepší výběr zboží. Při odběru zboží nad 1.999 Kč je poštovné zdarma! Expedice zboží firmy ENERGY je ihned po objednání, ostatní zboží je expedováno do 3 pracovních dnů od provedení objednávky.


Nápojové automaty, snídaňové bufety pro hotely a penziony - pronájem, bezkontaktní výdej

Nápojové automaty, snídaňové bufety pro hotely a penziony - pronájem, bezkontaktní výdej

Chcete mít kvalitní potraviny a nápoje vždy po ruce? O pestré svačinové bufety a bohatý pitný režim se Vám postará firma FOODEX s.r.o. z Brna, která dodává moderní prodejní automaty pro veřejné prostory. Dodáváme nápojové a svačinové zařízení pro firmy, průmyslové prostory, zasedací místnosti, úřady, nemocnice či sportovní areály. V automatech naleznete čaj, kávu, koncentrované džusy, čokoládové tyčinky, bagety, slané i sladké pochutiny, zkrátka vše, na co si vzpomenete. Za výrobky lze platit hotově, kartou nebo čipem pro zaměstnance, kterým poskytneme na sortiment výrazné slevy. Přinášíme efektivní řešení stravování pro hotely, restaurace, kavárny a kanceláře. Za férové ceny zajistíme lobby bary, samoobslužné automaty s bezkontaktním výdejem, špičkové kávovary, kávu kongresovou i do pokoje. Přístroje si můžete krátkodobě, dlouhodobě pronajmout nebo zakoupit. Chcete-li spolehlivého partnera pro své podnikání, pak nás kontaktujte. Poradíme s financováním a postaráme o řádné proškolení obsluhy i zásobování.


Pražírna s kavárnou Kašperské Hory, zákusky a dezerty, čerstvá upražená káva, bezlepkové výrobky

Pražírna s kavárnou Kašperské Hory, zákusky a dezerty, čerstvá upražená káva, bezlepkové výrobky

Představujeme Vám rodinnou firmu RÓSTA KAFE - pražírna kávy Kašperské Hory, která Vám nabídne čerstvou praženou kávu několika druhů a čerstvé zákusky, dorty a koláče naší výroby. Provozujeme pražírnu kávy, kavárnu a cukrářskou výrobu. Naše nabídka: - čerstvě pražená káva - čerstvé zákusky, dorty a koláče naší výroby - čerstvé chlebíčky, slané koláče a další - bezlepkové a raw výrobky - kavárenské služby Ochutnejte čerstvě praženou kávu nebo čerstvé zákusky či chlebíčky ještě dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Dlouhá 68, Kašperské Hory.


Spolehlivý automatizovaný tok zboží pro optimální zaskladnění

Spolehlivý automatizovaný tok zboží pro optimální zaskladnění

Pro plánování toku produktů nejen za účelem optimálního zaskladňování jistě oceníte řešení firmy Reca spol s.r.o. z Brna formou systému RECA iSTORAGE. Poskytujeme plně automatizovaný tok zboží, přičemž skladování různého pomocného materiálu je možný ve třech variantách: - výdejní boxy - zásuvkové a spirálové automaty Nespornou výhodou tohoto systému je zabezpečené skladování, dostupnost zboží celých 24 hodin, přehlednost nákladů, přizpůsobivost definice sortimentu, libovolné přidělování přístupových práv a možnost řízeného vstupu. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat, jsme zde pro vás.