Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 1 den.


Poptávám výrobu  topné spirály z ocelové trubky

Poptávám výrobu topné spirály z ocelové trubky

Poptávám výrobu topné spirály z ocelové trubky 22 x 1, 5 .Vnitřní průměr 155mm výška 550mm stoupavost 20mm počátek i konec na stejné straně, kovovýroba.
Poptávka byla vložena dne:
18.11.2020 11:35

Platnost poptávky:
18.12.2020 11:33

Kontaktní osoba:
Milan Koutný

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba, kovoobrábění, dělení materiálu, svařování Chrudim

Strojírenská výroba, kovoobrábění, dělení materiálu, svařování Chrudim

Společnost Metaltechnik s.r.o. Chrudim působí v oblasti strojírenské výroby. Dále jsme schopni zajistit zakázkovou výrobu dle konkrétních požadavků a dokumentace zákazníků. Zabýváme se kovoobráběním, dělením materiálu, frézováním, soustružením, vrtáním, svařováním metody MIG, MAG, TIG, MMA. Obráběné díly jsme schopni vyrobit s milimetrovou přesností a to i několikatunové svařence. Také nabízíme širokou škálu povrchových úprav. Strojní součásti vyrábíme do různých průmyslových odvětví. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Za Pivovarem 833, Chrudim.


Ohýbání a zakružování - trubky, profily, spirály, vedení maziva

Ohýbání a zakružování - trubky, profily, spirály, vedení maziva

Odborným zakružováním trubek, profilů, spirál a vedení maziva se v okolí Prostějova a Olomouce zabývá společnost Přidal s.r.o. z Kralic na Hané. Zakružování je prováděno na CNC řízené zakružovačce. Zakružujeme trubky o maximálním průměru 70mm. Společnost Přidal s.r.o. provádí: -zakružování spirál – ocel, nerez, hliník, měď, topenářské poplastované trubky - zakružování trubek a profilů – ocel, hliník, nerez, měď - ohýbání a zakružování vedení pro maziva – ocel, nerez - zakružování madla na zábradlí – ocel, nerez, hliník a jeho slitiny


Pokročilé broušení, frézování, vrtání tvrdých a křehkých materiálů

Pokročilé broušení, frézování, vrtání tvrdých a křehkých materiálů

Sháníte obráběcí centra té nejvyšší kvality vhodné pro pokročilé broušení, frézování i vrtání tvrdých a křehkých materiálů? Zvolte špičkové technologie ULTRASONIC od společnosti DMG MORI Czech s.r.o. V produktové řadě ULTRASONIC naleznete stroje vhodné pro obrábění ve všech odvětvích. Ať již potřebujete stroje pro drobné obrobky či portálové stroje pro obrábění velkých rozměrů, s pojezdem až do 6 000 mm a zatížeností stolu 25 tun, u nás si jistě vyberete. Výhody našich strojů? - nejvyšší technologický standard - maximální přesnost dílů - spolehlivost - výkonnost - ekonomický provoz, snížení procesní síly až o 50 % - obrábění tvrdých a křehkých pokročilých materiálů, těžkoobrobitelných superslitin a kompozitních materiálů - vše v jednom: vrtání, broušení, frézování


Zpracování plechů CNC a NC technologiemi, řezání, svařování plechů

Zpracování plechů CNC a NC technologiemi, řezání, svařování plechů

Hledáte kvalitní a spolehlivou strojírenskou firmu, která Vám zhotoví požadované kovové díly a výrobky? Neváhejte a kontaktujte naši společnost AM-Metal, s.r.o., která má provozovnu ve městě Kuřim v okrese Brno-venkov. Naší specializací je kovovýroba a zpracování plechů za pomoci nejmodernějších technologií jako jsou CNC a NC stroje. Provádíme ohýbání, dělení, řezání, děrování, lisování, svařování, sváření plechů, navařování a broušení hran. Dle požadavků realizujeme i konečné povrchové úpravy jako lakování a zinkování. Zrealizujeme vše dle přání a požadavků zákazníka od přípravy, nacenění po výrobu, balení a expedici.


Malosériová, kusová zámečnická výroba a svařování na zakázku

Malosériová, kusová zámečnická výroba a svařování na zakázku

Kovový rámeček, podstavec, stojan, víko či bránu – cokoliv dle Vašeho přání Vám v rámci svých zámečnických prací vyrobí společnost SELP Servis, s.r.o. z Chomoutova u Olomouce. Zabýváme se svařováním a malosériovou zámečnickou výrobou dle přání a specifikace zákazníka, a to buď na základě dodané výkresové dokumentace nebo i podle návrhu zpracovaného naší vlastní konstrukční kanceláří. Pracujeme s pásovou pilou, vrtačko-frézkou, stolní vrtačkou, TIG a řadou běžného ručního nářadí, mezi naše služby patří i zajištění potřebného materiálu či dovoz hotových výrobků přímo k zákazníkovi. O našich kvalitách svědčí nejen úspěšná spolupráce se společností České dráhy a.s., ale například také získaný certifikát ČSN EN ISO 9001:2009.


Kovovýroba, strojní kovoobrábění, soustružení, broušení, Brno

Kovovýroba, strojní kovoobrábění, soustružení, broušení, Brno

Podnikáte ve strojírenství či jiném průmyslovém odvětví, kde je zapotřebí mít kvalitně zhotovenou každou součástku? Pokud potřebujete zhotovit díl z kovu či plastu tak neváhejte kontaktovat naši společnost Kovovýroba Vladimír Vaněk, která vše zajistí. Zaměřujeme se na zhotovení kovových výrobků a strojní kovoobrábění především na soustružení, broušení a frézování. Díky moderní technice a vyškoleným personálem s praxí jsou naše produkty vždy precizně zhotoveny. Dle Vašich požadavků Vám na zakázku vyrobíme vše co budete potřebovat. Realizujeme malosériovou výrobu i obrábění jednotlivých položek. Naše zámečnictví najdete v Brně – Králově Poli.