Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Dřevěné příčné pražce 2021-2023

Dřevěné příčné pražce 2021-2023

Dodávky příčných dřevěných pražců
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2020 11:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
1100

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34947100-8
Pražce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpracování stavebního a truhlářského řeziva, palubek i palivového dřeva na Pile Jestřábí

Zpracování stavebního a truhlářského řeziva, palubek i palivového dřeva na Pile Jestřábí

Potřebujete dřevo na postavení pergoly? Či budete dělat novou střechu a potřebujete rámy? Sháníte kvalitní palivové dřevo? Nařezat palubky přesně na míru? Obraťte se na Pilu Jestřábí v okrese Nový Jičín. Na naší pile se postaráme o zpracování stavebního a truhlářského dřeva na stavbu pergoly či na střechu dle Vašeho přání. Nařežeme pro Vás jakékoliv dřevo na míru, které je vhodné pro tesaře, truhláře a stavaře. Dodáváme i palubky a v případě potřeby se postaráme i o podbití. Stavíte-li plot a chcete si jej udělat dle svých představ, tak se neváhejte za námi zastavit. Vyhotovíme Vám plotové výplně přesně podle Vašeho návrhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme a poradíme.


Příhradové vazníky a střešní konstrukce pro průmyslové a komerční objekty - výroba, montáž

Příhradové vazníky a střešní konstrukce pro průmyslové a komerční objekty - výroba, montáž

Příhradové vazníky a střešní konstrukce pro všechny typy střech vyrábí a montuje firma BAST CZ s.r.o. se sídlem v Kuřimi u Brna. Vyrábíme spolehlivé vazníky a střešní konstrukce pro průmyslové a komerční objekty, pro jednotlivce i stavební firmy. Zhotovujeme je pouze z kvalitního dřeva. Montáž střešních konstrukcí díky příhradovým vazníkům probíhá rychle, nenáročně a s výsledkem budete vždy maximálně spokojeni. Na střechy dodáváme libovolné střešní krytiny. Montujeme příhradové vazníky v regionech Brno, Blansko, Boskovice, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Vyškov


Spárovky na přání - výroba spárovek na zakázku

Spárovky na přání - výroba spárovek na zakázku

Truhláři, stoláři i stavebníci, kteří hledají dodavatele lepených desek, mohou vybírat u firmy BRENUS s.r.o. ze standardní řady, nebo si nechat vyrobit spárovky na přání. Výroba spárovek na zakázku je možná z dřevin, které najdete v naší vzorkovně. Spárovky vyrábíme z listnatých i jehličnatých dřevin. Využíváme novou moderní technologii broušení. Zvládáme plnění všech zakázek ke spokojenosti zákazníka. Příklad spárovek na přání: - javor s vkládanými proužky amerického ořechu - řeznické prkno. Sídlíme v Polešovicích v regionu Zlínský kraj.


Zakázková výroba lišt z masivního dřeva, obalované lišty

Zakázková výroba lišt z masivního dřeva, obalované lišty

Potřebujete vyrobit na zakázku lišty z masivního dřeva či obalovné lišty? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Naše společnost vyrábí na zakázku a dodává dřevěné lišty masivního dřeva a obalované lišty. Většinu sortimentu máme skladem. Při výrobě na zakázku je dodací lhůta 2-3 týdny. Lišty si můžete nechat nalakovat nebo naolejovat, v tom případě je dodací lhůta o 1 týden delší. Dřevěné lišty nabízíme: profilové, stropní , rohové , rámové a zasklívací, krycí, obalované, drážkované, římsové, oblouky, nákližky, kulatiny, hranoly, profilové věnce, lemovky světla, lisény a další příslušenství k lištám (např. rozety k radiátorům). Více informací najdete na webových stránkách.


Materiály pro výrobu nábytku  – DUET CZ

Materiály pro výrobu nábytku – DUET CZ

Kovolamináty od firmy DUET CZ našly perfektní uplatnění při výrobě nábytku. Materiály pro výrobu nábytku na jednom místě. Máte jasnou vizi, jak oprášit stávající vzhled vašeho nábytku či stěn? Nemá smysl otálet. Buďte chytří a spěchejte k nám do firmy. Společnost DUET CZ se zabývá prodejem sedacího nábytku a laminátů. Lamináty od precizního německého výrobce představují velmi zajímavou, kvalitní a efektní alternativu použitých materiálů při výrobě nábytku. Laminátové obklady se hodí pro perfektní oživení Vašich stávajících stěn nebo nábytku. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit.


Dřevěné nábytkové nohy kulaté, hranaté různých velikostí, e-shop

Dřevěné nábytkové nohy kulaté, hranaté různých velikostí, e-shop

Potřebujete na skříň, komodu nebo jakýkoliv jiný kus nábytku nové nábytkové nohy? Navštivte e-shop firmy ANDĚL CZ, kde zakoupíte dřevěné nábytkové nohy. Nohy prodáváme v hranatém nebo kulatém provedení. Výška hranatých nohou je od 100 do 500mm. Profil hranaté nohy je 45x45 mm, u kulaté je průměr 48mm. Nábytkové nohy dodáváme ze dřevin, jako je Buk, dub, smrk, jasan a javor. Nohy jsou opatřeny kotvící deskou z nerezi s tloušťkou 2mm. Tělo nohy spojeno s kotvící deskou pomocí šroubu s vložkou M8.