Třídičky mincí

Třídičky mincí

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky třídiček mincí včetně záručního servisu a pravidelných prohlídek po dobu záruky.
Na základě výsledku zadávacího řízení bude uzavřena rámcová dohoda s jedním dodavatelem období 48 měsíců ode dne účinnosti smlouvy nebo do vyčerpání maximální ceny dle odst. 3.4 rámcové dohody.
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2020 11:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká pošta, s.p.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 980 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká pošta, s.p.

Zadavatel IČ:
47114983

Zadavatel ulice:
Politických vězňů 909/4

Zadavatel PSČ:
225 99

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Viktor Doseděl

Zadavatel telefon:
+420 954 302 312

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ceskaposta.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Snímače čárových kódů - Argox, Zebra, Datalogic

Snímače čárových kódů - Argox, Zebra, Datalogic

V oblasti snímačů čárových kódů najdete produkty drátové, bezdrátové, prezenční a speciální od společností Argox, Zebra, Datalogic. Drátové snímače čárových kódů jsou lehké, odolné a ergonometricky tvarované, ideální pro každodenní použití. Jejich výhodou je cena a snadná instalace, kdy je stačí připojit k zařízení ve výrobních linkách, ve skladech, ale i k pokladnám. Výhodou bezdrátových snímačů čárových kódů je sejmutí čárových kódů bez omezující délky kabelu. Tyto čtečky čárových kódů přenáší data do cílového zařízení. Vyšší pořizovací cenu vyvažuje nízká hmotnost, velmi dobrá ergonomie a velká kapacita baterií, vhodná pro každodenní použití. Prezenční snímače kódů jsou kombinací výkonu a flexibility. Použít je můžete v ručním i hands-free režimu. Tyto snímače dokáží přečíst špatně vytištěné a poškozené kódy nebo kódy z displejů mobilních zařízení. Pokud hledáte kvalitní snímače čárových kódů, kontaktujte společnost TFP universal!


Terminály Zebra - řešení pro čtení DotCode - identifikace tabákových výrobků

Terminály Zebra - řešení pro čtení DotCode - identifikace tabákových výrobků

Podle nové směrnice Evropské unie zabývající se sledováním tabákových výrobků z důvodu snížení množství produktů, které nejsou s tímto nařízením a dalšími právními předpisy pro kontrolu tabáku v souladu, dojde k novému označování tabákových výrobků. Každá cigaretová krabička nebo každé balení tabáku bude muset nést svůj vlastní identifikační kód. Tato směrnice nařizuje zavedení identifikace do systému od 20. května 2019 pro cigarety a tabák pro ruční balení cigaret a od 20. května 2024 také pro všechny ostatní tabákové výrobky. Na území České republiky bude jako nosič informace použit buď 2D kód nebo DotCode, který nemusí být nutně čtvercového tvaru, nabízí prakticky neomezený počet znaků a podporuje standardy GS1. Pro čtení těchto bodových kódů najdete mezi skenery a terminály pro průmyslové využití v sortimentu společnosti TFP universal a.s. přístroje, které najdou uplatnění právě v tabákovém průmyslu. Jedním z ideálních řešení je dotykový terminál Zebra TC52, který je vybaven pětipalcovým displejem s HD rozlišením a chráněný sklem Gorilla Glass, výkonným osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon s operačním systémem Android 8.1 (Oreo). Dotykový displej je navíc možno ovládat i v rukavicích a za mokra. Velikost paměti je 4GB RAM/32GB Flash a k dispozici je i micro SD slot s podporou karet až do 32GB SDHC a až 256GB SDXC. Podpora bezdrátových sítí 802.11ac. Další možností je mobilní terminál Zebra MC3300. Řada MC33x je novou generací lehkého robustního mobilního terminálu střední třídy, umožňující dotykové a klávesové použití. Nabízí pokročilé možnosti dálkového skenování čárových kódů od vzdálenosti 7,62 cm až do 21,4 m. Nový displej s HD rozlišením zajišťuje dobrou čitelnost při různých světelných podmínkách a terminál je částečně kompatibilní s příslušenstvím starší řady MC3x. Výkon MC3300 zajišťuje operační systém Android 7 (Nougat). V nabídce najdete modely s pistolí, rotující věží a přímým snímáním se třemi typy klávesnic (numerická, FUNC numerická, Alfa numerická) a s kamerou s rozlišením 13 MP (Premium Plus) vhodným právě pro čtení DotCode. Chcete-li kvalitního dodavatele terminálů Zebra s dlouholetou praxí, obraťte se na firmu TFP universal a.s.


Výroba, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů

Výroba, prodej a servis vah a vážících pokladních systémů

Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem vah a vážících pokladních systémů. Naše brněnská společnost LESAK s.r.o. nabízí průmyslové etiketovací a systémové váhy pro výrobny a expedice masného průmyslu a dalších odvětví. V prodeji máme váhy pro obchodní, průmyslové i domácí využití. Na českém a slovenském trhu zastupujeme řadu renomovaných výrobců vah a vážících zařízení. Pro více informací neváhejte a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu v Brně na ulici Božetěchova.


Dodávka komplexního pokladního a informačního systému UniPOS PROFI PLUS

Dodávka komplexního pokladního a informačního systému UniPOS PROFI PLUS

Zajímáte se o komplexní pokladní a informační systém UniPOS PROFI PLUS? Neváhejte se obrátit na naši společnost! Společnost UNIDATAZ s.r.o. rozšířila nabídku technologií pro čerpací a plnicí stanice o komplexní pokladní systém jak pro prodej PHM, tak i pro prodej „suchého zboží“. Ovládání pomocí dotykové obrazovky, připojení běžných periférií (tiskárny daňových dokladů, čtečky čarových kódů, zákaznického displeje, pokladní zásuvky), interních bankovních terminálů, terminálu pro akceptaci karet CCS a rovněž čtečky lokálních a slevových karet. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Pokladní systémy a pokladny pro elektronickou evidenci tržeb -  jednoduché řešení pro EET

Pokladní systémy a pokladny pro elektronickou evidenci tržeb - jednoduché řešení pro EET

Hledáte vhodný pokladní systémy nebo pokladnu pro elektronickou evidenci tržeb? Klikněte na e-shop firmy LESAK s.r.o. v Brně, kde si vyberete z různých druhů pokladních systémů a pokladen pro EET. Pokladní systémy a pokladny v našem e-shopu jsou vhodné pro malé provozy (stánkový prodej, pohostinství, menší restaurace, papírnictví, ovoce - zelenina, maso - uzeniny, prodejny rychlého občerstvení) nebo pro vedení malých obchodů (potraviny, kiosky, sezónní prodejny, kadeřnictví, poradenství či jiné služby), ale také pro velké restaurace a sítě restauračních zařízení. Pokladní systémy jsou s 9" dotykovým LCD displejem, tiskárnou a zákaznickým monitorem v různých programech. Pokladní systémy a pokladny - jednoduché řešení pro EET. Vyberte si v našem e-shopu i vy!


Prodej, servis a dodávka vážicích a etiketovacích systémů do všech provozů

Prodej, servis a dodávka vážicích a etiketovacích systémů do všech provozů

Hledáte dodavatele vážících a etiketovacích systémů v Brně? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma LESAK s.r.o. je z Brna a zaměřuje se na prodej vážících a etiketovacích systémů. Pokud potřebujete specifické provedení, i to pro nás není problém, dodáme Vám vážící systém dle Vašeho požadavku. Doporučujeme LESAK expediční stanoviště pro tisk etiket a expedici výrobků – vhodné pro ruční etiketování s tiskem balíčkových, kartonových a paletových etiket s EAN kódem. Tento systém je používám hlavně ve výrobnách masa a uzenin, zpracovnách ryb, velkoobchodech s ovocem a zeleninou, a všude tam, kde je potřeba značit zboží etiketami dle požadavků odběratele. K této sestavě si můžete dokoupit také tiskárnu, válečkovou dráhu, program a záložní zdroj v nerezovém provedení a v krytí IP65. Více informací najdete na našich webových stránkách.