Základní škola na Komenského náměstí, Říčany

Základní škola na Komenského náměstí, Říčany

stavba budovy školy včetně tělocvičny (dva objekty spojené podzemním krčkem, podzemní parkoviště) v pasivním standardu, nadzemní
část dřevostavba, podzemní část monolit (železobetonová konstrukce, jedná se o vodostavební konstrukci, tzv. bílá vana), zelené - retenčně
vegetační střechy, vytápění plynovými kotly, vzduchotechnika, vodovodní přípojka, dešťová kanalizace, splašková kanalizační přípojka,
plynovodní přípojka, výsadba vegetace, terénní úpravy. Kapacita školy - cca 540 žáků, 18 kmenových tříd
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2020 10:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Říčany

Originální záznam:

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.01.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
327 888 922 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Říčany

Zadavatel IČ:
00240702

Zadavatel ulice:
Masarykovo nám. 53/40

Zadavatel PSČ:
251 01

Zadavatel obec:
Říčany

Kontaktní osoba:
Mgr. Tereza Michalovová

Zadavatel telefon:
+420 323 618 102


Zadavatel web:
http://info.ricany.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Bytová výstavba

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní domky ze sušeného smrkového dřeva Přelouč, domek dovezeme až k Vám domů!

Zahradní domky ze sušeného smrkového dřeva Přelouč, domek dovezeme až k Vám domů!

Představujeme Vám firmu MONTplast CZ s.r.o. Přelouč, která se zabývá výrobou a montáží zahradních domků ze sušeného smrkového dřeva stavebnicového typu. Zahradní domky ze sušeného smrkového dřeva disponují kvalitním provedením včetně konstrukce, která odolá jak větru tak sněhové nadílce v jakékoliv lokalitě ČR. Vámi vybraný domek dovezeme až k Vám domů a v případě potřeby provedeme montáž v místě určení. Zahradní domky mají obvodové stěny z palubek a střecha je sedlová. Součástí dodávky je veškeré kování, spojovací materiál, montážní návod včetně základní střešní lepenkové krytiny. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Přivítejte jaro v novém zahradním domku dle Vašich představ.


Zděné rodinné domy a dřevostavby  - stavba na klíč

Zděné rodinné domy a dřevostavby - stavba na klíč

Uvažujete o výstavbě rodinného domu? Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou firmu, která Vám postaví rodinný dům a zajistí vše od projektu po kolaudaci? Pak kontaktujte společnost Kobliha Stavitelství. Naše firma realizuje výstavbu rodinných domů na klíč. Postavíme vám jak zděný rodinný dům, tak dřevostavbu. Zajišťujeme komplexní dodávku novostavby od projektu až po kolaudaci. Pro více informací ohledně realizace novostavby nás neváhejte navštívit.


Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Představujeme Vám firmu IQ KONSTRUKT s.r.o. Náchod, která se zabývá projekcí a celkovou realizací široké škály dřevěných konstrukcí včetně atypických staveb. Potřebujete rychle bydlet? Chcete si nechat postavit pěknou dřevěnou roubenku, pergolu, altán či zimní zahradu? Máte obavy jak dlouho to bude trvat? Naše firma IQ KONSTRUKT s.r.o. z okresu Náchod Vám garantuje rychlou realizaci, třeba možnost bydlení cca do půl roku. Díky technologiím a strojnímu CNC vybavení naše stavby dosahují té nejvyšší kvality bez zbytečných průtahů a odpadu. Odborná realizace dřevostaveb: – rodinné domy: montované domy, roubenky – konstrukce krovů – zahradní konstrukce: pergoly, zimní zahrady, altány – zemědělské a atypické konstrukce Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čáslavky 11, Dolany okres Náchod.


Moderní energeticky úsporné dřevostavby, typové bungalovy na klíč

Moderní energeticky úsporné dřevostavby, typové bungalovy na klíč

Plánujete stavbu nového domu? Rozhodli jste se pro energeticky úspornou dřevostavbu na klíč? Kvalitní a moderní nízkoenergetické dřevostavby na Vysočině staví firma Homestead, s.r.o. Rodinné domy jsou nabízené k vyhotovení na klíč. Zajistíme vše od poradenství, přes financování až po projekt a samotnou realizaci stavby rodinného domu. Vybírat si můžete z těchto typových bungalovů: - bungalov 82 m2 / 3+kk - bungalov 100 m2 / 3+kk - bungalov 135 m2 / 4+kk - bungalov 172 m2 / 4+kk - dům 52 m2 / 4+kk - dům 84 m2 / 5+kk - dům s garáží 115 m2 / 6+kk Naše domy se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Jsou moderní a energeticky úsporné. Délka výstavby se pohybuje okolo 5 měsíců od podpisu smlouvy po nastěhování. Na dřevostavby v kraji Vysočina jsme předními odborníky.


Betonové garáže s jednoduchou montáží, doprava a montáž

Betonové garáže s jednoduchou montáží, doprava a montáž

Neobejdete se bez dalšího místa na uskladnění rodinných či pracovních věcí? Potřebujete nové skladiště či místo pro kryté parkování auta, motorky či kol? Tak si pořiďte monolitické betonové garáže od společnosti Eurogaráže s.r.o., která se nachází v Praze. Naše eurogaráže se vyznačují jednoduchou a rychlou montáží. Odolný prefabrikát si můžete objednat v různých rozměrech a dle Vašeho přání a využívání Vám zajistíme ventilaci, elektroinstalaci, okna či dveře. Garáže dodáváme s výkyvnými kovovými vraty Hörmann, které si můžete připojit k pohonu a dálkově ovládat. Nabízíme různá provedení garáží jako jedno či dvojgaráže, dle terénních podmínek lze garáž umísti jako samostatně stojící, do svahu, na patro. Samozřejmostí je doprava a montáž garáže.


Stavební práce, výstavba bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov Vratimov, úpravy

Stavební práce, výstavba bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov Vratimov, úpravy

Představujeme Vám firmu PALSTAV stavitelství s.r.o. Vratimov, která všem svým zákazníkům zajistí kompletní dodávku stavebních prací včetně výstavby bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov a dalších stavebních úprav. Součástí stavebních služeb zajišťujeme elektroinstalační a instalatérské práce. Stavební práce: - výstavba bytových prostor - výstavba nebytových prostor - rekonstrukce budov - stavební úpravy bytových a rodinných domů - elektroinstalační práce - instalatérské práce - ostatní stavebně instalační práce. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Frýdecká 73/6, Vratimov.