Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Jezuitský kostel v Klatovech - restaurování oltáře  sv. Ignáce z Loyoly

Jezuitský kostel v Klatovech - restaurování oltáře sv. Ignáce z Loyoly

Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb a vytvoření díla, které spočívá v restaurování oltáře sv. Ignáce z Loyoly v Jezuitském kostele Neposkvrněného početí Panny Marie a sv. Ignáce v Klatovech.
Účelem veřejné zakázky a uzavřené Smlouvy o dílo jsou dále specifikované restaurátorské práce na oltáři sv. Ignáce z Loyoly.
Za poskytnuté služby zaplatí zadavatel dodavateli odměnu, kterou dodavatel navrhne v nabídce a která bude obsažena v uzavřené Smlouvě o dílo.
Předmět veřejné zakázky přesně specifikují:
- Smlouva o dílo (příloha č.1 Zadávací dokumentace),
- restaurátorský záměr (průzkum) zpracovaný za Brandl s.r.o. RNDr. Milenou Nečáskovou ak. mal. 27. března 2016 (příloha č.2 Zadávací dokumentace),
- závazné stanovisko č.j. OSKCR/262/2016/Šill vydané Odborem školství, kultury a cestovního ruchu Městského úřadu Klatovy dne 07.03.2016 (příloha č.3 Zadávací dokumentace),
- fotodokumentace oltáře sv. Ignáce z Loyoly (příloha č.4 Zadávací dokumentace).
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2020 10:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Římskokatolická farnost Klatovy

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Klatovy

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
17.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Římskokatolická farnost Klatovy

Zadavatel IČ:
61751111

Zadavatel ulice:
Jirsíkova 9/I

Zadavatel PSČ:
339 01

Zadavatel obec:
Klatovy

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Historická svítidla, lustry, lampy, svícny Brno, prodej a restaurátorské práce, restaurování šperků

Historická svítidla, lustry, lampy, svícny Brno, prodej a restaurátorské práce, restaurování šperků

Historická svítidla Lea Raisová Brno Zabýváme se výrobou, prodejem a restaurováním starožitných svítidel včetně lustrů, svícnů, nástěnných svítidel, lamp, kandelábrů luceren a dalších typů osvětlovadel. Dle přání zákazníka vyrobíme přesnou kopii nejrůznějších typů historických svítidel dle umístění v daném interiéru. Výroba a restaurování svítidel je dále ovlivněno různými slohy např. zámky, paláce, středověké krčmy, muzea a další historické objekty. Vlastníme licenci Ministerstva kultury ČR. V naší firmě Historická svítidla Lea Raisová Brno nabízíme půjčovnu lustrů včetně dopravy a montáže.


Pasířství, restaurování, umělecké kovářství  - kvalitní zpracování materiálu

Pasířství, restaurování, umělecké kovářství - kvalitní zpracování materiálu

Hledáte na Opavsku firmu, která se zabývá restaurováním nebo pasířstvím? Už hledat nemusíte, společnost Roman Mička se sídlem v Opavě Vám poskytne kvalitní zpracování materiálu. Zabýváme se pasířstvím, restaurováním a uměleckým kovářstvím. Roman Mička v Opavě-Zlatníkách je firma, která provádí: - pasířství a restaurování - restaurátorské práce - zlacení plátkovým zlatem - tepání - taušírování - cizelování - zakázkovou výroby tenkých plechů z nerezy, mosazi, mědi, oceli a hliníku - obklady kuchyní - plastické písmo - umělecké kovářství a zámečnické práce. Provádíme řez vodním paprskem - přesné dělení materiálu vysokotlakým vodním paprskem, výroba atypických zámečnických výrobků, schodiště, zábradlí, obrušování děleného materiálu.


Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Tesař-památkář, oprava historických krovů a repliky

Naše tesařství - památkářství Kocián se specializuje převážně na opravu starých historických krovů, různých dřevěných konstrukcí a na výrobu jejich přesných replik. Rekonstrukce a opravy se provádí na historických stavbách: - kostely a kláštery - zámky a hrady - věže a kopule Opravy historických dřevěných konstrukcí spočívá většinou ve spojení starého a nového dřeva. Staré krovy, kde se musí měnit jen ty nejnutnější napadené prvky, opravujeme protézováním pomocí plátování za použití železného spojovacího materiálu, nebo dle přání prvky napojujeme pouze dřevěným spojem bez použití železa. Pro více informací neváhejte kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete nejen kompletní nabídku tesařských prací, ale i ukázky referenčních prací, včetně ukázek oprav historických krovů a replik.


Historické dřevěné stavební prvky a obložení stěn renovace Praha - repase

Historické dřevěné stavební prvky a obložení stěn renovace Praha - repase

Hledáte spolehlivou firmu, která zabezpečí repasi či renovaci historických dřevěných stavebních prvků v historické budově v Praze? Naše společnost DALEX TRADE s.r.o. se specializuje na renovaci v hradech, zámcích či jiných historických objektech. Provádíme repase zábradlí, renovace dřevěného ostění i všech dalších historických dřevěných stavebních prvků, restaurování schodišť, repliky oken i dveří. Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, pracujeme s těmi nejkvalitnějšími materiály, a proto je výsledek naší práce vždy perfektní. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na spolupráci s Vámi.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Historickým lustrům vrátíme jejich původní vzhled - přesvědčte se sami u společnosti Roman Mička, se sídlem ve Zlatníkách u Opavě. Zabýváme se kvalitním restaurováním historických a starožitných lustrů z různých sálů a zámků. Při restaurování výrobků používáme techniky odpovídající doby vzniku za pomocí historických pramenů a dokumentace. Do původního stavu vrátíme i křišťálové a kovové svítidla. Restaurujeme všechny lustry, které zdobí: - velké sály - zámecké komnaty - kulturní domy - magistráty - městské úřady - obřadní a pohřební síně. Restaurované lustry, které získaly zpátky svůj jedinečný vzhled můžete využít dále do exkluzivních interiérů apod. Máme dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených klientů, kterými se stali také: - státní zámek Hradec nad Moravicí - kulturní dům Na Rybníčku Opava - Zemský archív v Opavě


Certifikovaní odborníci v oblasti oprav, renovací a rekonstrukcí památkových objektů

Certifikovaní odborníci v oblasti oprav, renovací a rekonstrukcí památkových objektů

Hledáte kvalifikovanou firmu, která provádí opravy, renovace a rekonstrukce historických a památkových objektů? Obraťte se na stavební firmu TOMIreko se sídlem v Třebíči, která své zakázky realizuje na celém území České republiky. Zajišťujeme komplexní služby související s projektovou dokumentací, přípravou i realizací obnov a restaurování památkových a historických objektů. K opravám a rekonstrukcím památek přistupujeme co nejcitlivěji, tak aby byla v co největší míře zachovaná její autenticita. Mezi naše významné realizace patří například rekonstrukce Zámku Náměšť nad Oslavou, obnova filiálního kostela sv. Jakuba Většího v Černíně, oprava drobních sakrálních staveb v Římově či stavební úravy Malovaného domu v Třebíči. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše internetové stránky.