Poptávám rýžové smetáky

Poptávám rýžové smetáky

Poptávám rýžové smetáky široké 60-100cm do průmyslové haly.

Předem děkuji.

S pozdravem Stanislav Mrázek
Poptávka byla vložena dne:
13.11.2020 12:32

Platnost poptávky:
13.12.2020 11:18

Kontaktní osoba:
Stanislav Mrázek

Kontaktní email:

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Efektivní hygienické prostředky dodává společnost AM-Metal, s.r.o. z Kuřimi u Brna. Vlivem koronavirové situace jsme pro Vás vyvinuli automatické dávkovací stojany ANTI19 s jednoduchou údržbou, které lze využít pro různé veřejné prostory (uvnitř i venku). Stojany vyrábíme z nerezové oceli, s velkou kapacitou zásobníku 1l a odkapávací vaničkou. Po dohodě lze objednat větší množství stojanů. Došly Vám anticovid roztoky a přejete si vše objednat u jednoho dodavatele? Rádi Vám za výhodné ceny zajistíme alkoholovou dezinfekci v 1 nebo 5l balení. Neváhejte nás oslovit, jsme tady pro Vás i během tohoto náročného období.


Odstranění graffitů a sprejerských nápisů – systém antigraffiti se zárukou 7 let

Odstranění graffitů a sprejerských nápisů – systém antigraffiti se zárukou 7 let

Potřebujete odstanit graffiti z Vaši fasády nebo auta? Postříkali vám sprejeři fasádu nebo auto? S pomocí se obraťte na odborníky z naší firmy SK FASÁDY s.r.o., kteří odstraní grafity a sprejerské nápisy z vaších fasád i automobilů. Také poskytujeme následnou ochranu povrchu se zárukou 7 let. Používáme technologie a produkty švédské firmy Trion Tensid AB. Máme bohaté zkušenosti s čištěním budov při odstraňování graffiti, laků, barev, řas, mechů, hub a plísní z fasády a ostatních povrchů. Kromě kompletního AGS-Anti Graffiti Systému jsme Vám schopni nabídnout i poradenství v oblasti odstranění graffiti a v oblasti čištění, ošetření povrchů. Nabízíme prodej přípravků, které odstraňují graffiti a ochrání povrchy budov a fasádu: - AGS-AntiGraffiti System pro odstranění graffiti a ochranu povrchů - BPS-Building Protection System pro čištění budov, omítek, střechy - TCS-Tensid Cleaning System pro speciální čištění. Působíme v regionu Opava, Ostrava, Moravskoslezský kraj, Severomoravský kraj.


Průmyslové vlhčené utěrky bez silikonů balené v kyblíku

Průmyslové vlhčené utěrky bez silikonů balené v kyblíku

Vlhčené průmyslové utěrky od společnosti ZVG CZ s.r.o. najdou široké uplatnění jak v průmyslu, tak domácnosti. Díky obsahu jemných čistících látek si poradí i s odstraněním velmi odolných nečistot a zároveň jsou šetrné k pokožce. Vlhčené utěrky bez obsahu silikonu jsou balené v kyblících, ve kterém se nachází 72 útržků - dostupnost ve 3 variantách: - Polytex - Multitex - Anti-Graffiti - s alkoholem a vitamínem E


Výroba, prodej vstupní vchodové čistící zóny, textilní rohože SILVER

Výroba, prodej vstupní vchodové čistící zóny, textilní rohože SILVER

Jestliže sháníte výrobce rohoží na zakázku, v tom případě nás kontaktujte. Naše firma DIAMANT AK s.r.o., se zabývá výrobou a dodávkou textilních rohoží a vstupních vchodových čistících zón na zakázku. Běžně vyrábíme a prodáváme rohože vstupní hliníkové, z pryže, textilní, rohože CORAL, s logem, rámy, lemovky a doplňky k rohožím. Používáme velmi kvalitní materiál a záleží nám na kvalitně odvedené práci pro našeho zákazníka. Doporučujeme také textilní rohože Silver – mají pěkný design a dobré užitné vlastnosti. Jsou ideální hlavně pro únikové vstupy. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Průmyslové centrální vysavače BEAM Electrolux pro hotely i penziony

Průmyslové centrální vysavače BEAM Electrolux pro hotely i penziony

Průmyslové centrální vysavače značky BEAM Electrolux ocení především ti, kteří vysavač denně používají. Pro hotely a penziony jsou proto centrální vysavače ideální volbou a také skvělým pomocníkem. Firma Ekoelektro Roman Rozsypal se sídlem v Olomouci vám zajistí výběr z celého sortimentu centrálních vysavačů BEAM Electrolux a také vám poskytne odbornou montáž a záruční i pozáruční servis. Jaké jsou hlavní výhody průmyslových centrálních vysavačů BEAM? - mobilita - jednoduchá manipulace - rozmanitost ve volbě příslušenství - schopnost vysávat jakékoli typy povrchů včetně vody a mokrých nečistot - vysoký výkon a tichý chod, který neruší okolí - dostupnost v kterémkoli místě budovy. Firma Ekoelektro je nejúspěšnějsím prodejcem centrálních vysavačů BEAM Electrolux a také má ocenění TOP a DEALER. Proto se na nás neváhejte obrátit - máme kompletní sortiment všech komponentů k dispozici k okamžitému dodání nebo instalaci. Na vaše přání vás s centrálním vysavačem seznámíme a předvedeme jak funguje.


Automatický bezkontaktní dávkovač dezinfekce - prodej přímo od výrobce

Automatický bezkontaktní dávkovač dezinfekce - prodej přímo od výrobce

Poptáváte účinné prostředky proti koronaviru? Efektivní řešení dezinfekce rukou, zejména pro veřejné prostory vyvinula naše firma AM-Metal, s.r.o. z Kuřimi u Brna. Pomáháme dodržovat hygienická opatření v úřadech, kancelářích, recepcích, obchodních centrech, školách, školkách a jiných místech. Za dobrou cenu prodáváme automatický bezkontaktní dávkovač dezinfekce se stabilní konstrukcí, kapacitou 1l a možností pevného ukotvení do podlahy. Stojan ANTI 19 tak snadno umístíte ve vnitřním i venkovním prostředí. Jedná se o produkt české výroby, který splňuje funkční požadavky, ale také disponuje elegantním designem. Dávkovač dodáváme včetně odkapávací vaničky. V případě zájmu lze dokoupit 1l nebo 5l alkoholové dezinfekce. Potřebujete-li větší množství stojanů, pak zajistíme dostupnost požadovaných kusů v krátkém termínu.