Poptáváme pronájem kontejneru

Poptáváme pronájem kontejneru

Poptávám pronájem kontejneru, jako skladovacího místa pro nás. Nemáme zajem jenom o kontejner, ale rádi bychom jej měli i umístený u Vás, ať ho můžeme využívat jako externí "sklep". Bydlíme v Říčanech, tak pokud by bylo možné v Uřiněvsi, tak skvelé. Stačí nám nejmensí velikost co máte.

moc díky za odpověď,
Zdenek Melotík
Poptávka byla vložena dne:
13.11.2020 11:06

Platnost poptávky:
13.12.2020 10:13

Kontaktní osoba:
Zdenek Melotik

Kontaktní email:

Telefon:
+420 702 050 987

Okres:
Praha-Východ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skladové prostory pro stroje, strojní zařízení a skladování materiálu - pronájem

Skladové prostory pro stroje, strojní zařízení a skladování materiálu - pronájem

S možností pronájmu skladového prostoru pro výrobní společnosti, distributory přichází společnost MONTEMA, spol. s r.o. Otrokovice. Ať už potřebujete skladové prostory pro stroje, strojní zařízení či vyřešit skladování materiálu a vlastní prostory nemáte, neváhejte se na nás obrátit. K dispozici jsou rekonstruované skladové prostory, které mají zpevněné plochy, jsou vytápěné. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 577932683.


Zapůjčení kontejnerů na sběr odpadů

Zapůjčení kontejnerů na sběr odpadů

Produkuje Vaše firma velké množství odpadu? Chcete se ho rychle zbavit, ale potřebujete přistavit vhodný kontejner? Pak kontaktujte společnost HULMAN-kovošrot s.r.o., jejíž pobočky najdete v Pohořelicích, Moravském Krumlově, Vémyslicích, Brně a Zastávce u Brna. Disponujeme kontejnery různých typů a také objemů. Zapůjčujeme kontejnery klasické, ekologické i uzavíratelné. Na základě domluvy přistavíme kontejner na Vámi stanovené místo v dohodnutém termínu. Odvoz obstaráme do 24h po nahlášení odvozu. Pro naše firemní zákazníky přistavíme kontejnery na kovové odpady zdarma. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte některou z našich poboček.


Spedice, logistika a skladování, multimodální přeprava

Spedice, logistika a skladování, multimodální přeprava

Hledáte to nejlepší logistické řešení pro Vaši firmu? Chybí Vám skladovací prostory? Potřebujete rychlé a flexibilní řešení přepravy? NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED, Praha najde nejefektivnější východisko pro Vaše potřeby. Každodenně se stáváme partnerem našich zákazníků s nejmodernější nabídkou logistických služeb. Navrhneme nejrychlejší a nejlevnější nabídku přímo na míru dle obdržených požadavků. Naše služby nabízí zajištění silniční, železniční, letecké i námořní dopravy ve vnitrostátním i mezinárodním měřítku. Dokážeme zorganizovat celý objednávkový proces našeho klienta. Pokud budete chtít využít našich skladovacích prostorů, nabízíme monitorování vašeho zboží, tak abyste měli přehled o vašich zásobách. Vyberte si nás, a dostanete bezkonkurenčního spedičního dodavatele. Naše pobočky najdete v Praze, Brně a Ostravě. Obraťte se na naše kontaktní linky a váš požadavek předáme do rukou jednoho z našich profesionálů.


Variabilní mobilní kontejnery, výroba, montáž a servis

Variabilní mobilní kontejnery, výroba, montáž a servis

Potřebujete vyřešit ubytování pracovníků na Vašich stavbách? Nabízíme Vám ideální řešení. Naše rodinná společnost Modul Container s.r.o. je výrobcem variabilních mobilních kontejnerů. Nabízíme kontejnery obytné, které lze realizovat buď jednotlivě, nebo jako stavebnicový systém. Vyrábíme a dodáváme i kontejnery sanitární, skladové a další speciální kontejnery. S našimi mobilními variabilními kontejnery vyřešíte vše. Ubytování, výstavní stánky, sociální zařízení, sklad i kancelář. Všechny naše výrobky jsou vysoce kvalitní. Samozřejmostí je kompletní servis, montáž i doprava po celé Evropě. Nabízíme i montáž na „klíč“. V případě zájmu či nezávazné cenové kalkulace kontaktujte naši společnost Modul Container s.r.o. z Otrokovic.


Komplexní logistické služby včetně co-packingu Hořovice, doprava, skladové prostory, E-shop

Komplexní logistické služby včetně co-packingu Hořovice, doprava, skladové prostory, E-shop

Představujeme Vám firmu TPL Czech s.r.o. Hořovice, která nabízí komplexní logistické služby včetně co-packingu. Vlastníme další dceřinou společnost na Slovensku. Ve vlastním logistickém areálu v Hořovicích máme vlastní skladové prostory, dopravu, Company E-shop a celní sklad. V rámci logistických služeb zajišťujeme LEAD řešení, správu, balení a distribuci až k posledním dveřím. Naše činnost: Skladové prostory Expedice zásilek E-commerce Paletové a obalované hospodářství Offline reporting Optimalizace procesů a nákladů Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese K Plevnu 388/10, Hořovice.


Stavební buňky pronájem i prodej - vhodné na všechny druhy staveb jako kanceláře, šatny nebo sklady

Stavební buňky pronájem i prodej - vhodné na všechny druhy staveb jako kanceláře, šatny nebo sklady

Obytné mobilní kontejnery, pro které je zažité označení stavební buňka, patří k základnímu vybavení každého staveniště. Obytné buňky, kancelářské kontejnery, skladové kontejnery jsou k dispozici v rámci celého území České republiky a díky vlastní dopravě dokážeme zajistit závoz stavební buňky kamkoliv budete chtít. Kontakty na naše pobočky najdete na odkazu viz níže.