Dodávky pneumatik a zajištění servisních činností pro nákladní automobily v ČEPRO, a.s., 2021 - 2025

Dodávky pneumatik a zajištění servisních činností pro nákladní automobily v ČEPRO, a.s., 2021 - 2025

Předmětem veřejné zakázky je dodávka pneumatik pro nákladní automobily v min. předpokládaném množství 870 kusů pneumatik v sedmi různých specifikacích, součástí plnění je zajištění a poskytování nákladních servisních služeb, spojených s výměnou pneumatik, tj. asistenční služby výjezdu při defektu pneumatik/ky) a také uskladnění a odprodej použitých pneumatik.
Veřejná zakázka vložena:
12.11.2020 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČEPRO, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEPRO, a.s.

Zadavatel IČ:
60193531

Zadavatel ulice:
Dělnická 213/12

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Pavel Ševčík

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.ceproas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pneuservis – výměna a opravy pneumatik u osobních aut i zemědělských strojů

Pneuservis – výměna a opravy pneumatik u osobních aut i zemědělských strojů

Pokud hledáte v okolí Vysokého Mýta pneuservis, který přezouvá pneumatiky u zemědělských strojů, navštivte pneuservis David Stráník. V našem pneuservisu zajistíme kompletní výměnu, ale i opravy pneumatik nejen u osobních vozidel, ale i zemědělské techniky. Přezutí zahrnuje montáž, demontáž a také vyvážení celého kola. V našem pneuservisu také zakoupíte letní, zimní i celoroční pneumatiky pro osobní, nákladní a dodávkové vozy, SUV, zemědělské a stavební stroje.


Prodej pneumatik, disků všech rozměrů a značek na osobní, užitkové vozy, motocykly i OTR, Agro pneu na zahradní techniku

Prodej pneumatik, disků všech rozměrů a značek na osobní, užitkové vozy, motocykly i OTR, Agro pneu na zahradní techniku

Pokud jste nechali nákup zimních pneumatik na poslední chvíli, jistě si vyberete vhodné pneu u specializovaného prodejce - firmy KAFOCAR s.r.o. Zlín. Pořídit u nás můžete jak běžné typy na osobní, užitkové vozy a motocykly všech rozměrů i speciální OTR, Agro pneu na zahradní techniku. Na prodej máme i plechové, ocelové a Alu disky. Pokud se Vám nelíbí vzhled Vašeho vozu na plechových discích, můžete si na zimu vybrat z krytů kol od firmy ALCAR. Vyrobeny jsou z pružného ABS, díky tomu jsou kryty kol mimořádně odolné. Na letní sezónu potom doporučujeme pořídit druhou sadu pneu na Alu disky. Dodáme pneumatiky všech značek: - např. Bridgestone, Continental, Pirelli, Nokian, Goodyear, Matador, Kleber, Sava, Lutec, Brock, RC Design, ATS, CMS a RIAL. Prodej: - pneumatiky na běžné osobní, užitkové vozy - OTR pneu na těžké zemní, stavební stroje - AGRO pneu na zahradní techniku - plechové, ocelové, Alu disky.


Speciální pneumatiky,disky a ojeté pneu pro užitkové vozy

Speciální pneumatiky,disky a ojeté pneu pro užitkové vozy

Speciální pneumatiky, disky a případně ojeté pneumatiky pro užitkové vozy můžete zakoupit u soukromé společnosti Ing. Josef Kamaryt se sídlem v Telči na Vysočině. Právě u nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu pneumatik a ojetých pneumatik spolehlivých značek vyrábějících pneumatiky pro užitkové vozy. Soukromá společnost Ing. Josef Kamaryt z Telče prodává: - pneumatiky pro užitkové vozy s dobrou přilnavostí a zaručující bezpečnou a ekonomickou jízdu - ojeté pneumatiky pro užitkové vozy - disky pro užitkové vozy Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Zimní servis, kontrola a prohlídka aut Škoda - dokonalá péče o váš automobil

Zimní servis, kontrola a prohlídka aut Škoda - dokonalá péče o váš automobil

Hledáte autorizovaný servis vozů Škoda, který se postará o kompletní servis vašeho vozu tak, aby byl dokonale připraven na zimní období? Pak navštivte náš autoservis Škoda a my se o váš vůz kompletně postaráme! V rámci zimní servisní prohlídky za pouhých 249,- se u nás můžete spolehnout na diagnostiku a kontrolu: - akumulátoru, - brzdového systému, - podvozku, - tlaku a stavu pneumatik, - funkcí stěračů a ostřikovačů, - motorového oleje, chladící kapaliny i brzdové kapaliny, - platnosti lékárničky, - osvětlení, - platnosti technické kontroly. Zároveň u nás můžete zakoupit zimní kola, sněhové řetězy, střešní boxy a držáky, zimní kapalinu do odstřikovačů a spoustu dalšího příslušenství pro vozy Škoda za akční ceny!


Kvalitní pneuservis - přezutí pneu, opravy i montáž pneumatik

Kvalitní pneuservis - přezutí pneu, opravy i montáž pneumatik

Mít v pořádku pneumatiky je základem bezpečné jízdy, ať už sedíte v osobním voze nebo traktoru. Pokud tak víte, že by vaše pneumatiky potřebovaly vyměnit nebo opravit, neváhejte se obrátit na odborníky ze společnosti Hampl a spol. Náš pneuservis nabízí přezutí pneu, opravy pneumatik a disků, ale i sezónní úschovnu pneumatik. Nevhodně zvolené pneumatiky jsou častou příčinnou nehod, a to zejména v období prvních námraz. Nenechávejte proto přezutí pneumatik na poslední chvíli a obraťte se na nás. Potřebujete auto každý den? Nevadí. Stačí se objednat prostřednictvím jednoduchého formuláře a my vám přezutí pneumatik zajistíme na počkání. Přezutí pneumatik ale není to jediné, co vám náš pneuservis nabízí. Pneumatiky také opravujeme. Postaráme se o jednoduché opravy pomocí opravného knotu i náročnější opravy Termopresem. Zajistíme ale také opravy disků, a to včetně lakování. Jak vidíte, pneuservis Hampl a spol. pneumatikám skutečně rozumí. Naše služby proto mohou využít nejen řidiči osobních vozů, přezutí pneumatik i jejich opravy nabízíme také pro: - Nákladní automobily - Traktory - Bagry - Speciální techniku To ale stále není vše. K dispozici je vám totiž také naše sezónní úschovna pneumatik. Zde si můžete bezpečně uložit pneumatiky, které zrovna nepoužíváte. Nemusíte si tak dělat starosti s převozem a uskladnění pneumatik, my vám je bezpečně uskladníme a poté vrátíme v perfektním stavu. V případě, že jsou vaše gumy již nepoužitelné, pak zajistíme jejich bezpečnou likvidaci. Chcete mít pneumatiky v perfektním stavu? Navštivte nás ve městě Ostrava, postaráme se o vše od nákupu nových pneu, přes přezutí až po opravy pneumatik a disků.


Správný výběr typu pneumatik pro danou značku a model vozidla

Správný výběr typu pneumatik pro danou značku a model vozidla

U výběru správného typu pneumatik nehraje roli pouze dodržování předepsaného rozměru, ale je potřebné vybrat plášť určený přímo pro daný model vozidla. Výrobci daných značek vozidla totiž spolupracují s určitými výrobci pneumatik a vyrábí pneumatiky šité na míru přímo pro Váš vůz. Při nákupu pneumatik je potřeba dodržovat: - přesné typové označení, specifikaci - rychlostní index - hmotnostní index Díky použití správného typu pneumatik bude zachována správná funkčnost bezpečnostních systémů, jako je například ABS.