Dodávka materiálu Aplikace ALLIGARD s.r.o.

Dodávka materiálu Aplikace ALLIGARD s.r.o.

Předmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na dodávku:
1) uhlíkového vlákna 3200 tex
2) čedičového vlákna 2400 tex
3) impregnační chemie
4) vlákna Polykyseliny mléčné (PLA)
Veřejná zakázka vložena:
12.11.2020 10:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ALLIGARD s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Sokolov

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
21 794 400 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ALLIGARD s.r.o.

Zadavatel IČ:
25200933

Zadavatel ulice:
Libavské Údolí č.p. 44

Zadavatel PSČ:
357 51

Zadavatel obec:
Libavské Údolí

Kontaktní osoba:
Veronika Blechová

Zadavatel telefon:
+420 352 370 370


Zadavatel web:
https://www.alligard.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

19000000-6
Usně a textilie, plastové a pryžové materiály

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Popruhy tkané pro výrobce prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví

Popruhy tkané pro výrobce prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví

Výroba stuh – ELAS Liberec Zabýváme se výrobou kvalitních tkaných popruhů, stuh, lemovek, gumolan nebo pruženek. Tkané popruhy naleznou své využití pro výrobu prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Naše firma Výroba stuh – ELAS Liberec má rychlé dodací lhůty, dále se můžeme pochlubit moderní výrobou nebo v případě potřeby zakázkovou výrobou. Kvalitní popruhy tkané: batohy sportovní potřeby nábytek zdravotnické pomůcky automotive ochranné pomůcky


Výroba izolační netkané textilie pro automotive - termoregulační, akustická

Výroba izolační netkané textilie pro automotive - termoregulační, akustická

Nejvyšší nároky na netkané textilie jsou v oblasti automobilového průmyslu. Společnost SALIX INTERNATIONAL a.s. se zaměřuje mimo jiné právě na výrobu izolačních netkaných textilií pro automotive. V automobilovém průmyslu se používají netkané textilie pro zlepšení akustických vlastností ve vozidle a pomáhají i příznivě ovlivňovat termoregulaci v interiéru a tím optimalizovat světelné záření. Výroba probíhá ve vysoké kvalitě. Mají více účelů použití: - jako zvuková izolace v automobilovém průmyslu - pro odhlučnění motorové části od kabiny, palubní desky apod. - při výstavbě silnic a dálnic, v tunelech apod .


Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

U průmyslových výrobků, kde jsou požadavky na vysokou pevnost a dlouhou životnost se při výrobě používají tkaniny ze skelných vláken, skelného rovingu. Tkalcovna UNIQUE Textiles, specializující se na tkaní technických tkanin a výztuží ze skelných vláken, které mají uplatnění v kompozitních materiálech, přijímá zakázky po celé ČR i v zahraničí. Výroba je v Holešově, pouze 20km od Zlína i Kroměříže. Aktuálně výroba zahrnuje ucelený sortiment tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu i řadu kombimateriálů. Specializujeme se i na zakázkovou výrobu tkanin se specifickými skladbami vláken a tkaní sklotkaninových, rovingových pásků.


Specialista na prodej a distribuci technických textilií všeho druhu

Specialista na prodej a distribuci technických textilií všeho druhu

Stojíte před realizací stavby a sháníte dodavatele materiálu pro suchou výstavbu? Rekonstruujete fasádu či střechu a potřebujete spolehlivého a prověřeného partnera? Obracejte se na naši společnost ROBEX s.r.o. Jsme profesionálové v oblasti dodávek pro výstavbu a rekonstrukce a specializujeme se zejména na textilie a folie všeho druhu. Na trhu je naše společnost již od roku 1992 a jsme hrdými držiteli řady významných referencí. Naší doménou jsou paropropustné folie, netkané membrány a nejrůznější střešní a podstřešní folie. Mimo to nabízíme našim klientům nejrůznější potřeby pro zateplení a realizaci fasád, od krycích plachet na lešení, přes omítkové lišty až po soklové profily a jejich doplňky. Nabídneme Vám také nejrůznější spotřební materiál pro výstavbu a rekonstrukce bytových jednotek, koupelen či střech. Naše sklady naleznete v Praze a Krupce u Teplic. Neváhejte se na nás obracet anebo navštívit naše webové stránky, kde můžete v e-shopu rovnou nakoupit za nejlepší ceny. Těší se na Vás ROBEX – Váš specialista na prodej technických textilií a dalšího zboží pro stavbu.


Kvalitní síťované a rašlové pytle na brambory, zeleninu či ovoce

Kvalitní síťované a rašlové pytle na brambory, zeleninu či ovoce

Potřebujete uskladnit brambory? Sháníte kvalitní pytle na na jablka, mrkev apod.? Potom se obraťte na naší společnost SACK CZ s.r.o., která nabízí síťované a rašlové pytle na brambory, ovoce i zeleninu. V našem sortimentu mimo jiné naleznete: - polypropylénové pytle - rašlové pytle - polyetylénové a polypropylénové vaky - vazačové motouzy aj. - výrobky z kartonáže a palet. Navštivte nás na Otické ulici v Opavě nebo na naších webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Materiál pro výrobu kompozitu - pryskyřice, výztuže - skelné rohože, tkaniny

Materiál pro výrobu kompozitu - pryskyřice, výztuže - skelné rohože, tkaniny

Veškeré materiály pro výrobu kompozitů dodává firma KORAL Tišnov. Prodáváme široký sortiment výztuží i pryskyřice pro různé aplikace. Ze sortimentu výztuží u nás pořídíte: - Skelné rohože a tkaniny - Závojové rohože - Kombimaty - Multiaxiální tkaniny - Rovingy, Corematy Pryskyřice podle typů aplikace: - Odlévání, solid surface - Ruční laminace, stříkání - Technologie RMT, SMC, BMC - Akrylátová sanita - Chemicky odolné, samozhášivé - Epoxidové a další