Exekuční činnosti spočívající ve vedení exekucí

Exekuční činnosti spočívající ve vedení exekucí

Účelem zadávacího řízení je zabezpečit potřebu zadavatele spočívající ve vymáhání pohledávek. Předmětem plnění smlouvy uzavřené na základě tohoto zadávacího řízení je závazek soudního exekutora vykonávat exekuční činnost spočívající ve vedení exekucí ve prospěch ÚZSVM, kdy podává ÚZSVM exekuční návrh (popřípadě vstupuje na procesní stranu oprávněného) při vymáhání pohledávek ÚZSVM a při vymáhání pohledávek dalších OSS. Závazek zakotvuje nejzákladnější a nejstěžejnější smluvní podmínky, jako dodržování Exekučního řádu, provádění výplaty v pevně stanovené době, popis kroků při zasílání oznámení o skončení exekuce, prověřování relevantních skutečností, zasílání přehledů pro potřeby územních pracovišť a zavedení zvláštních pravidel komunikace. Blíže viz zadávací podmínky.
Veřejná zakázka vložena:
12.11.2020 09:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
16.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 550 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

Zadavatel IČ:
69797111

Zadavatel ulice:
Rašínovo nábřeží 390/42

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
JUDr. Lubomír Lanský

Zadavatel telefon:
+420 225 776 542

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uzsvm.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79100000-5
Právní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pozemky z aukce a veřejné dražby – prodej levných stavebních parcel

Pozemky z aukce a veřejné dražby – prodej levných stavebních parcel

Cenově dostupné pozemky naleznete u společnosti PROKONZULTA s.r.o. z Brna, která se zabývá kompletní přípravou a realizací aukcí či veřejných dražeb. Poskytujeme možnost výhodné koupě pozemků v aukci či dražbě pro váš budoucí domov nebo užitkovou stavbu. Naleznete u nás široký výběr stavebních pozemků, lesů a zemědělských areálů, které si můžete zakoupit do osobního vlastnictví či spolumajitelství. Našimi klienty jsou správci konkurzních podstat, likvidátoři, samosprávní územní celky a obce z oblasti Brna, Frýdku – Místku, Žďáru nad Sázavou a jiných lokalit. Na webových stránkách naleznete reference z již uskutečněných dražeb, které vás jistě přesvědčí o naší profesionalitě.


Profesionální zpracování návrhu pro oddlužení a osobní bankrot

Profesionální zpracování návrhu pro oddlužení a osobní bankrot

Opravdovým pomocníkem a rádcem v oblasti finanční tíže vám bude jistě firma Mgr. Ing. Ivany Zálešákové, jež své služby poskytuje pro širokou klientelu z okolí Bruntálska a Brněnska. Svým klientům se postaráme : - o zpracování a podání návrhů v rámci insolvence či povolení na oddlužení - o vyřízení přihlášek pro pohledávky v insolvenčním řízení Kdo může vlastně vyhlásit osobní bankrot? Může to být kdokoliv, kdo nemá na dostatečné zaplacení svých pohledávek a není schopen dostat svých závazků. Díky insolvenčnímu zákonu je takto nalezeno spravedlivé řešení pro věřitele i samotného dlužníka v úpadku. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, se vším vám rádi poradíme.


Řešení tíživé situace v rámci oddlužení formou nového zákonu o osobním bankrotu

Řešení tíživé situace v rámci oddlužení formou nového zákonu o osobním bankrotu

Hledáte-li profesionála v oblasti poradenství při tíživé životní situaci, bude pro vás nejlepším řešením firma paní Mgr. Ing. Ivany Zálešákové, jež své služby poskytuje pro klienty z Brna i Bruntálu. Se vším vám mileráda pomůže s lidských a chápavým přístupem. Naši doménou je kromě vedení insolvenčního řízení a návrhu na oddlužení, také poradenství při vyhlášení osobního bankrotu stanoveného novým zákonem. Na vyhlášení osobního bankrotu má nárok ten, kdo je schopen splácet určitou částku měsíčně. Vyhovujete-li podmínkách tomuto vyhlášení, dostanete na výběr ze dvou variant splácení: - rychlejší – spočívá ve splacení 60% závazku během tří let - klasická – kde se předpokládá splacení 30% závazků během pěti let, přičemž o finálním oddlužení na konci období rozhodne soud. Neváhejte a zavolejte, se vším rádi poradíme.


Dobrovolné dražby pro movité, nemovité věci a pohledávky jako forma zpeněžení

Dobrovolné dražby pro movité, nemovité věci a pohledávky jako forma zpeněžení

Dobrovolné dražby jako formu zpeněžení obvykle doporučujeme u aktiv , která sama o sobě svoji povahou budí zájem investorů a v rámci licitace je předpoklad výrazného navýšení prodejní ceny. Na přání klienta jsme ale připraveni realizovat prodej formou dobrovolné dražby u každého aktiva, kde to připouští zákon č. 26/2000 Sb., který zároveň přesně definuje pravidla pro dražebníka pro celý proces prodeje. Základním dokumentem dražby je dražební vyhláška, fakticky nahrazující kupní smlouvu, která se v případě prodeje formou dražby neuzavírá. Podmínkou pro účast v dražbě je složení dražební jistoty. Dražební jistota, kterou před zahájením dražby všichni zájemci o dražbu skládají indikuje jejich bonitu. Navíc je pro vydražitele složení dražební jistoty určitým donucovacím prostředkem , aby cenu dosaženou vydražením uhradil do předem stanovené doby. Pokud tak neučiní, jeho dražební jistota se použije k úhradě nákladů dražby a nákladů dražby opakované. Nejnižší podání obvykle doporučujeme stanovit na 60 až 80% hodnoty, která bude stanovena znaleckým posudkem, čímž dosáhneme většího zájmu potencionálních klientů, kteří pak pod větším psychologickým tlakem licitace mohou dosaženou kupní cenu značně zvýšit. Účelem nejnižšího podání je tedy přilákat co nejvíce zájemců a tím navýšit soutěživost kupujících. Dražit je možné movité i nemovité věci, ale také pohledávky. Dražby jsou konány na základě návrhu vlastníka nebo oprávněné osoby s dražební věcí hospodařit.


Profesionální zajištění dražeb nemovitostí, podniků i movitých věcí, veřejné dražby

Profesionální zajištění dražeb nemovitostí, podniků i movitých věcí, veřejné dražby

Hledáte profesionální společnost, která by pomohla zajistit zdárný průběh dražby Vašeho domu, pozemku či jiných věcí? Obraťte se na odborníka s mnohaletými zkušenostmi společnost PROKONZULTA, a.s. z Brna, která se na problematiku veřejných dražeb specializuje již řadu let. Naše firma je držitelem koncese, která nás opravňuje k organizování veřejných dražeb, jež probíhají klasicky i on-line na našich webových stránkách. Specializujeme se především na dražby nemovitostí, podniků, movitých věcí i pohledávek. Naše služby provozujeme primárně pro správce konkurzních podstat, likvidátory či samosprávné uzemní celky i obce. Součástí našich služeb jsou posudky soudních znalců i právní a daňové poradenství. PROKONZULTA, a.s., veřejné dražby transparentně a podle Vašich představ.


Insolvenční  správce - návrh na oddlužení, osobní bankrot, pomoc zbavit se dluhů

Insolvenční správce - návrh na oddlužení, osobní bankrot, pomoc zbavit se dluhů

Zažíváte nepříjemnosti spojené s dluhy, nezvládáte řešit starosti s oddlužením a chcete celou situaci změnit? Kontaktujte Ing. Tomáše Poláčka a uvidíte, že každá situace má řešení. Využijte možnost institutu oddlužení dle insolvenčního zákona. Oddlužení (osobní bankrot) zaručuje i nadále nakládat se svým majetkem. Pokud splníte určité podmínky, může Vám být odpuštěno až 70% dluhu a úroky z prodlení i poplatků se stopnou. V insolvenčním řízení poskytujeme: - poradenství v oblasti oddlužení pro fyzické osoby - návrhy na oddlužení - vypracování insolvenčního návrhu k soudnímu řízení - osobní bankrot - zbavení dluhů - řešení, posouzení hrozícího úpadku - reorganizace - řešení majetkové podstaty. Uvědomíte-li si, že máte opravdu problém, jste na té správné cestě. Obraťte se na profesionály, kteří Vám pomohou zbavit se dluhů.