Poptávám díly na vůz Citroen Berlingo

Poptávám díly na vůz Citroen Berlingo

Poptávám na vůz Citroen Berlingo 2005 1, 6 16v páčky pod volant i s kroužkem airbagu a ovládáním auto rádia pod volantem. Funkční 100% a co by to stálo. Děkuji za odpověď
Poptávka byla vložena dne:
12.11.2020 10:41

Platnost poptávky:
12.12.2020 10:37

Kontaktní osoba:
Jiří Hasník

Kontaktní email:

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a dodávky pro automobilový průmysl - velkoobjemové série

Výroba a dodávky pro automobilový průmysl - velkoobjemové série

Dlouholeté zkušenosti s CNC obráběním, broušením, CNC frézováním a výrobou pro automobilový průmysl má společnost CNC-MORAVIA s.r.o. z Prostějova. Zajistíme malosériovou i velkosériovou výrobu a dodávku pro automobilový průmysl dle požadavků zákazníka. Konstrukční práce: - návrh a vypracování dokumentace ke strojním zařízením - výrobní výkresy a sestavy strojních celků - elektroschéma a návrh rozvaděče - pneuschéma a hydraulické rozvody - software do řídících PLC/PC Dodávka zařízení: - zpracování kompletního konstrukčního návrhu - zajištění výroby dílů - montáž a oživení zařízení ve vlastních prostorech - zpracování průvodní dokumentace, zajištění atestů a vystavení CE - předání zařízení a zaškolení obsluhy u koncového zákazníka - záruční a pozáruční servis Zajištěné výrobní možnosti: - CNC frézky - 3osé Haas VF2SS + EMCO E350, 3+1osé Haas VF4SS + HRT210, 5osé Haas UMC750 - CNC soustruh: Haas ST10/Y s poháněnými nástroji a 1m podavačem - broušení BPH: CHEVALIER FSG-3A1224 - dělení materiálů na pásové pile - automatu BIANCO 330AE60° Vyrábíme díly ve vysoké kvalitě. Neváhejte se na nás obrátit.


Prodej autodílů na nákladní vozy výměnným způsobem-repasované díly

Prodej autodílů na nákladní vozy výměnným způsobem-repasované díly

Firma Slomak z okresu Zlín nabízí prodej autodílů výměnným způsobem na nákladní vozy. Za dodání starého kusu namontujeme repasované díly. Naše firma je spolehlivým dodavatelem, jsme připraveni zajistit pro Váš vozový park pravidelné dodávky náhradních dílů. Prodáváme náhradní díly na vozy Avia, Liaz, Tatra, autobusy Karosa, Rigfeder, přívěsy i návěsy. Zakoupit můžete u nás i autobaterie, autopříslušenství a nářadí. O konkrétní náhradní díly si můžete napsat přes formulář na webu nahradnidily-zlin.cz nebo nás kontaktovat na tel.: 570580650.


Ocelové, textilní sněhové řetězy Michelin, Pewag - prodej a poradenství

Ocelové, textilní sněhové řetězy Michelin, Pewag - prodej a poradenství

Jezdíváte autem během zimního období? Pak neopomeňte pořízení správné výbavy, která Vám může pomoci v nepříjemné situaci. U firmy ASN HAKR Brno s.r.o. pořídíte odolné sněhové řetězy Michelin, Pewag, jež Vám mohou přijít vhod při uvíznutí na zledovatělém nebo zasněženém povrchu. Sněhové řetězy snáze udrží Váš automobil na vozovce a účinně krátí brzdnou dráhu. Oceníte je také při jízdě na horách a v hůře přístupných terénech. Dodáváme dva typy: - textilní - nízká hlučnost, skladnost - ocelové - náročnější terén, dlouhá životnost Navštivte speciální sekci na webových stránkách, zvolte správnou velikost řetězů podle parametrů kol (výška, šířka, průměr), a pak už jen stačí odeslat objednávku. Nevíte si rady? Se vším Vám ochotně poradíme.


Profesionální CNC výroba dílů a komponentů pro motorsport - turbo racing

Profesionální CNC výroba dílů a komponentů pro motorsport - turbo racing

CNC výrobou dílů pro turbo racing se zabývá strojírenská firma KOVO Uličný sídlící v Hulíně u Kroměříže. Dodáváme speciální automobilové a motocyklové komponenty, jež nachází své využití i v oblasti závodního motorsportu. Díly realizujeme podle požadavků zákazníka z oceli, kovu i plastu. Vyhotovíme nejrůznější příruby, klouby, hřídele, klapky, západky, zarážky, madla a jiné prvky. Pro přesnou výrobu prototypů využíváme moderní technologie. Máte zájem o malý či velký odběr? Na přání Vám zajistíme dostupnost požadovaných kusů.


Prodej použité náhradní díly Audi, Škoda, VW, Seat - eshop s autodíly

Prodej použité náhradní díly Audi, Škoda, VW, Seat - eshop s autodíly

Širokou škálu autodílů na vozy Audi, Škoda, VW, Seat najdete ve specializovaném eshopu firmy mihocar s.r.o. Na prodej jsou nejen nové, ale také použité náhradní díly i repasované. Skladem máme přes 80 000 dílů. Eshop s autodíly: - převodovky, motory a příslušenství - díly karoserie - vše z interiéru - náhradní díly v barvě - brzdy - části elektroinstalace - kola, ráfky - nápravy a řízení - světlomety - části palivového, pohonného systému - topení, větrání, klimatizace - tažná zařízení. Náhradní díly pochází z vozů, které prošly testy výrobců Volkswagen, Škoda, Audi a Seat. Objednávat můžete na dobírku i s osobním převzetím: - provozovna Staré Město u Uherského Hradiště. Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky - 777600993.


Opravy chladičů pro nákladní vozidla, autobusy Uherské Hradiště, renovace a výměny chladičů

Opravy chladičů pro nákladní vozidla, autobusy Uherské Hradiště, renovace a výměny chladičů

Představujeme Vám firmu OPROM v.o.s. Uherské Hradiště, která se specializuje na opravy chladičů na autobusy a nákladní vozidla. Dále jsme schopni zajistit opravy, renovace a výměny chladičů u zemědělské, lesní a manipulační techniky. Provádíme také výměny chladičů a topení u autobusů i osobních automobilů, či výměny chladičů traktorů, kombajnů a žacích strojů. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na Vás bude těšit firma OPROM v.o.s. na adrese Družstevní 350, Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště.