Poptávám žulové kostky

Poptávám žulové kostky

Poptávám cenovou nabídku na žulovou kostku na dlažbu, 10x10cm, množství 150m2.
Světle šedá.
Poptávka byla vložena dne:
12.11.2020 10:39

Platnost poptávky:
12.12.2020 10:37

Kontaktní osoba:
David Jaroslav

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 369 987

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ekologicky vyráběný beton a betonové směsi dodává betonárna TBG Metrostav

Ekologicky vyráběný beton a betonové směsi dodává betonárna TBG Metrostav

Výrobu betonu s důrazem na ochranu životního prostředí nabízí společnost TBG Metrostav, Praha. Při své činnosti se tato společnost snaží co nejvíce eliminovat její negativní dopad na okolí. Z toho důvodu využívá pro dovoz materiálu na výrobu betonu nejvíce ekologický způsob - lodní dopravu. Dále se podílí na bezodpadové technologii a disponuje recyklačním zařízením na likvidaci zbytků čerstvého betonu a malt s uzavřeným okruhem pro jejich zpětné využití. Účinné filtry a opláštění výrobního zařízení chrání okolí před únikem prachových částic. Hlídá se také, aby betonárna při výrobě betonu nepřekročila přípustné hladiny hluku, akustického tlaku a prašnosti, dané platnou legislativou.V neposlední řadě je třeba zmínit citlivé začlenění betonárny do okolní krajiny nebo průmyslové oblasti. V případě zájmu o kvalitní, ekologicky vyráběný beton, se proto obraťte na betonárnu TBG Metrostav z Prahy!


Cihly, tvárnice a tvarovky z betonu Kladno

Cihly, tvárnice a tvarovky z betonu Kladno

Stavíte a sháníte kvalitní betonové cihly, tvarovky a tvárnice? Pak se obraťte na společnost Rajniš stavebniny z Kladna. Připraven je pro Vás široký sortiment cihel a tvárnic z betonu, ztracené bednění i betonové ploty a mnoho dalších výrobků z betonu pro stavbu interiéru i exteriéru a zahrady. Betonové výrobky, cihly, tvárnice i zámková dlažby v kvalitním provedení s dlouhou životností a několika barevnými odstíny za skvělé ceny zakoupíte u společnosti Rajniš stavebniny.


Betonárna, výroba  a doprava betonu Praha, ukládání betonu, speciální betony, kamenivo

Betonárna, výroba a doprava betonu Praha, ukládání betonu, speciální betony, kamenivo

Představujeme Vám firmu ZAPA beton a.s. Praha, která je největší výrobce betonových směsí v České a Slovenské republice. Nabízíme výrobu, dopravu a ukládání betonu. V našem rozsáhlém sortimentu naleznete jak běžné betony, tak i ty speciální. Dále nabízíme nejžádanější druhy kameniva. Zajišťujeme dopravu a čerpání betonu moderní technikou pro všechny druhy staveb. Rozmanitý sortiment betonu pokryje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Nabízíme beton pro venkovní plochy, zídky, terasy, podlahy, sloupy, podhledy, dělící stěny, tepelně izolační vrstvy, základové desky, cyklostezky, chodníčky, vylehčené konstrukce a mnoho dalšího. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vídeňská 495, Praha.


On-line kalkulace tloušťky podlahy

On-line kalkulace tloušťky podlahy

Přímo na našich www stránkách si nyní můžete snadno zkalkulovat potřebnou tloušťku Vaší podlahy. Velmi snadno tak zjistíte, jak vysokou vrstvu litého potěru potřebujete. Tento kalkulátor je dostupný pro produkty Anhyment a Cemflow - vždy jej naleznete v levém dolním rohu. Stačí zadat druh potěru (připojený potěr, potěr na oddělovací vrstvě, plovoucí potěr), požadované zatížení a stlačitelnost podkladních vrstev a ihned zjistíte, jakou tloušťku potěru budete potřebovat. Pak už si jen stačí vybrat některý z potěrů vyráběných v naší betonárně a můžete začít stavět. Pokud byste potřebovali s kalkulací nebo výběrem nejvhodnějšího betonu poradit, jsme Vám samozřejmě k dispozici.


Prodejna stavebnin, materiál na stavby, zdící prvky, omítky, Kladno

Prodejna stavebnin, materiál na stavby, zdící prvky, omítky, Kladno

Jste stavební společnost, stavební dělník či si potřebujete sami opravit dům? K těmto profesím a úkonům je zapotřebí mít kvalitní materiál. Ten nakupujte od společnosti Václava Rajniše, který má prodejnu v Kladně. V naších stavebninách můžete zakoupit kompletní sortiment k výstavbě pozemních staveb jako zdící tvárnice YTONG, betonové cihly, překlady, suché a sanační omítky, zateplovací systémy a izolace, sádrokartony, obklady a dlažby, betonové a pálené střešní tašky, klempířský materiál, tmely a stavební chemie. Prodejní portfolio je široké, tak se přijďte přesvědčit sami. Nabízíme produkty od nejlepších výrobců.


Betonárna s moderní automatickou míchací linkou na výrobu malty a betonu

Betonárna s moderní automatickou míchací linkou na výrobu malty a betonu

Slanařstav Betonárka Kolín, Kutná Hora Disponujeme moderní automatickou míchací linkou na výrobu malty a betonu světově uznávané italské firmy IMER GROUP. Velice rychle a spolehlivě jsme schopni uspokojit nejvyšší nároky našich zákazníků. Při výrobě malty a betonu naše betonárna disponuje kapacitou 55 m3 za hodinu. Nabízíme kvalitní stavební materiál pro velké i malé firmy. Slanařstav z Kolína zajišťuje rozvoz betonu vlastními betonářskými mixi neboli domíchávači, multikárami nebo avií.