Poptávám proložky

Poptávám proložky

Poptávám proložky 3VLL o rozměru 338x247 může být i 344x265 cca 2000ks

Děkuji za odpověď Brabec Milan
Poptávka byla vložena dne:
11.11.2020 12:51

Platnost poptávky:
11.12.2020 12:48

Kontaktní osoba:
Milan Brabec


Telefon:
+420 073 718 3699

Okres:
Rakovník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přepravní obaly Praha – zboží doručené bez poškození

Přepravní obaly Praha – zboží doručené bez poškození

Širokou nabídku přepravních obalů mnoha velikostí nabízí společnost ProTrade, s.r.o. z Prahy. Přepravní obaly mají za úkol ochránit obsah zásilky proti mechanickému poškození, ke kterému může dojít během manipulace přepravcem. Bublinkové obálky jsou oblíbenou formou přepravního obalu menších zásilek a jsou u naší společnosti k dostání v mnoha formátech od nejmenšího až po veliké. Detailní informace včetně vnějších a vnitřních rozměrů jednotlivých obalů naleznete na našich webových stránkách, případně prosím kontaktujte společnost ProTrade, s.r.o.


Obalový materiál - balící papír a alobal, kelímky, ubrousky

Obalový materiál - balící papír a alobal, kelímky, ubrousky

Sháníte velký výběr obalového materiálu? Navštivte naší firmu Chovancová Ilona, kde si určitě vyberete! Nabízíme vše od balícího papíru, přes alobal a kelímky, až po ubrousky a mikroténové sáčky. V sortimentu obalový materiál si můžete vybrat: - balící papír - alobal - tácy na grilování - polystyrénové kelímky a misky s víčkem - plastové kelímky - papírové tácky - mikroténové sáčky - ubrousky - potravinářský motouz - sáčky na výrobu ledu - hygienické papírové sáčky - sáčky na potraviny a svačiny Naše firma je Vám k dispozici každý den od 8:00 do 15:00 pro telefonické objednávky a poradenství.


Výroba papírových a ventilových pytlů - pytle na odpad a pro balení

Výroba papírových a ventilových pytlů - pytle na odpad a pro balení

Firma Segezha Packaging s.r.o. vyrábí ventilové a papírové pytle různých rozměrů a pro různá použití. Ventilové pytle vhodné pro balení: - mouky - zrní - krmiva - cementu - granulátů - tekutých výrobků s velkou kapacitou objemu. Možnost plnění pytlů pod tlakem. V nabídce máme různé velikosti ventilových pytlů s různými typy uzavíratelných ventilů pro dlouhou trvanlivost uložených výrobků, které mají automatické a zatahovací zavírání. V naší nabídce máme tento sortiment: - otevřené lepené pytle vhodné pro potravinářský průmysl s výbornou vzduchotěsností ve velikosti objemu do 550 litrů - pytle s obdelníkovým dnem ve tvaru krabice pro potravinářský a chemický průmysl ve velikosti od 10 do 166 litrů - velké pytle vhodné pro častou manipulaci s objemnými výrobky vyrobené z nejpevnějšího papíru Pytle na odpad v různých velikostech a to s objemem až 350 litrů pro sběr různých typů odpadu: - tříděného - biologického organického - zdravotního - nebezpečného - zahradního i domovního


Výrobce gastro obalů - kartonové krabice na pizzu, dorty, zákusky

Výrobce gastro obalů - kartonové krabice na pizzu, dorty, zákusky

Ucelený sortiment gastro obalů pro balení potravin a lahůdek vyrábí společnost Kart Holding, a.s. z Holešova. Jako výrobce se zaměřujeme nejen na kartonové obaly pro potravinářský průmysl, ale i na obaly na míru pro různé účely. Výroba: - kartonové krabice na pizzu bez tisku i s tiskem - velikost 24-60 cm - kartnové krabice na dorty, zákusky v bílé barvě v různých velikostech - podnosy, tácky v mnoha rozměrech - krabice z lepenky pro vinařství - dárkové obaly pro reklamní agentury. Přijímáme zakázky v rámci celé České republiky, působíme převážně na Moravě, v lokalitě Zlínský kraj, Jihomoravský, Olomoucký kraj. Sdělte nám své požadavky, jsme schopni realizovat zakázku v minimálním množství i velké série.


Klopové krabice - přepravní, stěhovací, poštovní, archivační

Klopové krabice - přepravní, stěhovací, poštovní, archivační

Výrobce kartonových obalů a krabic z regionu Zlínský kraj - firma Kart Holding, a.s., je schopna rychle reagovat na konkrétní objednávky. Vyrábí přepravní krabice, stěhovací, archivační, poštovní krabice i další obaly na zakázku. Klopové krabice máme v široké škále velikostí a ve 2 materiálových variantách - z třívrstvé a pětivrstvé lepenky. Stěhovací sady: - stěhovací krabice, v sadě několik rozměrů - součástí sady je i bublinková fólie, popisovače, lepící pásky apod. Přepravní krabice: - praktický obal vhodný pro manipulaci, uskladnění, odeslání zboží. Poštovní krabičky: - pro zasílání menších balíkových zásilek i pro skladování drobných předmětů - dodání v rozloženém stavu, snadné skládání bez lepení. Archivační krabice: - kartony pro archivaci dokumentů i skladování jiných předmětů - kartony mají výseky na ruce pro snadnou manipulaci - 2 různé velikosti krabic - 2 konstrukce - jednodílná spojená s víkem, dvoudílná zvlášť dno a víko.


Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Pokud hledáte výjimečné dárkové obaly na víno, lahev s alkoholem, gurmánské speciality nebo na balení reklamních předmětů, obraťte se na společnost Kart Holding, a.s. z regionu Zlínský kraj. Dárkové obaly z vlnité lepenky vyrábí, objednávat je můžete snadno přes eshop. Výběr je bohatý, v eshopu najdete až 250 různých typů obalů. Skládané dárkové krabice a boxy i v odnosném provedení a koše pro balení dárkových i reklamních předmětů. Obaly z vlnité lepenky a papíru různých typů, motivů: - dárkové krabice, boxy, koše - papírové tašky - prodejní stojany na víno.