Mlieko a mliečne výrobky

Mlieko a mliečne výrobky

Predmetom zákazky je dodanie potravín 2 - mlieka a mliečnych výrobkov, vajec pre potreby oddelenia liečebnej výživy a stravovania Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana Prešov. Predmet zákazky je rozdelený do 2 samostatných ucelených častí.
Veřejná zakázka vložena:
11.11.2020 07:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.12.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove

Kontaktní osoba:
Ing. Beáta Platková

Zadavatel telefon:
+421 517 011 810

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnsppresov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15500000-3
Mliečne výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chutné marinované pařené sýry, i Sedlčanský hermelín, v zajímavých skleníčkách mohou potěšit i jako dárek

Chutné marinované pařené sýry, i Sedlčanský hermelín, v zajímavých skleníčkách mohou potěšit i jako dárek

Pochutnáváte si rádi na dobrých kvalitních marinovaných nakládaných sýrech? Máte rádi pikantnější hermelín? Přemýšlíte nad originálním dárkem? Co takhle pro gurmány marinované sýry ve stylových skleničkách? Marinované sýry od společnosti MILKEFEKT s.r.o. v Třinci Vás jistě nadchnou svým zpracováním a chutí. Sýry jsou marinované v řepkovém oleji s vybranými druhy koření. K tomu je přidána i sterilizovaná zelenina. Sýry prodáváme ve stylových sympatických skleničkách s jutovým krytem, čímž mohou skvěle posloužit i jako originální gurmánský dárek pro své blízké. Velmi oblíbeným marinovaným sýrem u nás je Hermelín, který vyrábíme přímo ze Sedlčanského hermelínu se speciálně vyvinutou směsí koření a s olivami. Ďábelskou, lehce pikantní chuť mu dodávají feferonky a beraní rohy. Také jej dodáváme buď ve skleničkách nebo ve větším množství v plastových kyblících s víčkem. Možnost zakoupit i v nepikantní verzi. Náš hermelín Vám jistě zpříjemní nejen večer u vína, ale i běžnou snídani či oběd.


Niva k rakletování na zahradě či doma Hradec Králové, rakletuj s Nivou, půlená Niva, válec Niva

Niva k rakletování na zahradě či doma Hradec Králové, rakletuj s Nivou, půlená Niva, válec Niva

Představujeme Vám firmu Niva s.r.o., která se zabývá velkoobchodní i maloobchodní výrobou sýrů NIVA. Sýrárna a mlékárna Dolní Přím nabízí také výhodný prodej za super ceny. Znáte netradiční způsob úpravy sýra rakletování? Je to způsob přípravy pokrmů ze sýru rozpuštěním nebo tavením na grilu či kamenné podložce. Máte-li rádi sýry s modrou plísní, doporučujeme vyzkoušet Jihočeskou či Zlatou nivu. Obě jsou díky obsahu tuku vhodnými kandidátkami na rakletování. Natavený sýr se může okořenit speciálním rakletovacím kořením, nebo můžete vyzkoušet vlastní chuťové variace. Rakletuj s Nivou z Dolního Přímu u Hradce Králové! Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dolní Přím 2, Hradec Králové.


Mléčné výrobky z mlékárny na Prostějovsku, produkty Olomouckého kraje

Mléčné výrobky z mlékárny na Prostějovsku, produkty Olomouckého kraje

Mléčné výrobky prvotřídní kvality z mlékárny na Prostějovsku Vám poskytne Zemědělské družstvo Senice na Hané. Do školních jídelen, nemocnic, restaurací i kaváren dovážíme zdravé pasterizované mléko pocházející z nedaleké farmy. Současně provozujeme prodejní automat s mlékem, kde si sami zákazníci mohou kdykoli natočit chutné a čerstvé mléko. Specializujeme se především na výrobu regionálních produktů z Olomouckého kraje, jako jsou jogurty, tvarohy, tvarohové dezerty nebo zákysy. Vybrat si můžete z širokého sortimentu mléčných výrobků, jež vyrábíme buď přírodní či v několika zajímavých příchutích. Neustále rozšiřujeme naši výrobu i prodejní místa, abyste vždy měli po ruce to nejlepší.


Výroba tradičních sýrů – pařenice, korbačíky, oštěpky, sýrové nitě a tyčinky, Beskydské fakury

Výroba tradičních sýrů – pařenice, korbačíky, oštěpky, sýrové nitě a tyčinky, Beskydské fakury

Máte rádi tradiční sýry? Dáváte přednost českým výrobcům, u kterých máte záruku, že při výrobě použijí kvalitní suroviny? Pak jistě oceníte sýrové speciality, které vyrábí firma MILKEFFEKT s.r.o. se sídlem v Třinci dle tradičních českých a slovenských receptur. Veškeré suroviny, které používáme při výrobě, pochází od ověřených dodavatelů a musí vždy splňovat veškeré nároky na kvalitu a hygienu. Pařené sýry a oštěpky balíme do měkké folie nebo do tvrdé vaničky. Jinak jsou všechny ostatní výrobky baleny v ochranné atmosféře, aby byla zachována čerstvost a typická chuť. Na výrobky nemá ochranná atmosféra negativní vliv. Zakoupit u nás můžete oblíbené Beskydské faruky, sýrové tyčinky, copy, rolády a nitě, kaškavaly, oštěpky vhodné na grilování, ručně pletené korbačíky, pařenice a sýry ve slaném nálevu. Marinované pařené sýry lze u nás koupit v zajímavých sympatických skleničkách v různých velikostech. Tyto skleničky můžete darovat svým blízkým jako zajímavý chutný dárek, který jistě ocení. Některé sýry vyrábíme v různých příchutích – přírodní, uzené bukovým dřevem, pikantní nebo bylinkové.


Výroba a prodej kvalitních mléčných výrobků

Výroba a prodej kvalitních mléčných výrobků

Hledáte dodavatele mléčných výrobků? Chcete si kupovat kvalitní české produkty? Nabízíme Vám mléčné produkty bez chemických konzervantů a barviv. Prodáváme mléko z vlastní mlékárny. Kupujte ty nejkvalitnější sýry či mléko z naší Farmy Tompeli. Zakládáme si na kvalitě. Naše farma má vlastní mlékárnu, vyrábíme tedy vždy čerstvé mléčné výrobky. Farma Tompeli se opírá o dlouholeté zkušenosti v oboru. Nabízíme mléko, různé druhy sýrů, jogurty, smetanu, tvaroh i zákys. Všechny naše výrobky i seznam prodejců našich produktů najdete na našich www stránkách. Vyzkoušejte mléko z naší mlékárny či jiné mléčné dobroty z naší farmy. Navštivte nás v Huntířově nedaleko Železného Brodu nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem. Udělejte něco pro své zdraví a jezte kvalitní české mléčné produkty z Farmy Tompeli.


Kupujte plísňový sýr niva od tradičního českého výrobce

Kupujte plísňový sýr niva od tradičního českého výrobce

Výrazný plísňový sýr, který skvěle chutná a zároveň je snadno dostupný? To je tradiční sýr niva, který v naší sýrárně vyrábíme a prodáváme již řadu let. Výrazná chuť plísňového sýra niva skvěle obohatí teplé pokrmy i studené mísy. Společnost NIVA Dolní Přím vznikla roku 1995. Od té doby se specializujeme na výrobu a prodej sýru niva. A protože chceme, aby si na našem plísňovém sýru pochutnal opravdu každý, ročně ho vyrobíme a rozvezeme zhruba 1200 tun. Také proto jsme se stali výhradním dodavatelem sýru niva pro řadu českých supermarketů i menších obchodů. Naše sýrárna si zakládá na poctivé práci a tradiční výrobě. Plísňový sýr proto vyrábíme z kvalitního kravského mléka, které podrobujeme složitému procesu odstřeďování, homogenizace, pasterizace a následnému sýření. Jedině přesné dodržení výrobního procesu totiž vede k vytvoření kvalitního plísňového sýra. Každému vyrobenému kusu nivy potom dopřejeme potřebnou dobu zrání, aby se na váš stůl vždy dostal perfektně uleželý sýr s pikantní chutí ušlechtilé plísně. V sýrárně NIVA Dolní Přím dbáme také na bezpečné a nezávadné balení sýru. Ve vašich obchodech tak najedete několika kilové válce plísňového sýra ale i malé praktické výseče. Díky speciálně upravenému povrchu sýra si navíc jeho lahodnou chuť můžete užívat i několik dní. Ochutnejte plísňový sýr NIVA z naší sýrárny a vaše chuťové pohárky vám poděkují.