Pražcové kotvy 2021

Pražcové kotvy 2021

Dodávky pražcových kotev pro opravy a údržbu železniční dopravní cesty.
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 11:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
40 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
1100

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Simona Štefanová


Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34946120-7
Materiály železničních tratí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volné pracovní pozice - férové zaměstnání v přátelském kolektivu, zajímavé benefity

Volné pracovní pozice - férové zaměstnání v přátelském kolektivu, zajímavé benefity

Hledáte práci v okolí Brna? Firma reca spol. s r.o. hledá do svých řad spolehlivé zaměstnance na různé odborné administrativní i prodejní pozice. Naleznete u nás férové zaměstnání v přátelském kolektivu, kde probíhá otevřený způsob komunikace napříč firmou. Poskytujeme adekvátní platové ohodnocení a bonusy dle odvedeného výkonu, pozitivní motivaci k lepším výsledkům a další zajímavé benefity. V rámci pracovního dne Vás čeká rozmanitá činnost, samozřejmě Vám vše srozumitelně vysvětlíme. V případě zájmu lze využít možnost dalšího vzdělávání v oboru. Chcete-li dlouhodobě pracovat ve společnosti se stabilním zázemím, kontaktujte nás.


Zálivkové a sanační malty ERGELIT pro kanalizační potrubí

Zálivkové a sanační malty ERGELIT pro kanalizační potrubí

Chystáte se na opravu či renovaci kanalizačního systému ve Vaši obci? Aby byla tato práce co nejlépe provedena, zajisté budete potřebovat kvalitní materiál pro realizaci. Ten Vám dodá naše společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Specializujeme se na výrobu bentonitových těsnících směsí. V našem širokém sortimentu naleznete maltové směsi ERGELIT. Tyto zálivkové a sanační malty se vyznačují svými hydroizolačními a protikorozními vlastnostmi. Díky těmto přípravkům bude potrubí dokonale chráněno proti působení agresivních odpadních vod. U nás si můžete zakoupit malty těsnící, injektážní, pro spárování skruží či utěsnění domovních přípojek, rychletuhnoucí, stěrkové i pro vodojemy. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme s výměrem vhodného materiálu.


Velkoobchod upevňovací, kotevní technika - kotvy, hmoždinky, systémy pro zateplení

Velkoobchod upevňovací, kotevní technika - kotvy, hmoždinky, systémy pro zateplení

Firmy podnikající ve stavebnictví, které pracují s kotevní technikou a systémy pro zateplení mohou odebírat vše potřebné za velkoobchodní ceny od firmy SEMIGRO s.r.o. Dodáváme upevňovací, kotevní techniku spojovací materiál, železářské zboží i tesařské, nábytkové kování. Kotevní technika: - kotvy ocelové, pro lešení, chemické - hmoždinky všeobecné, rámové, pro deskové materiály Další sortiment: - systémy pro zateplení - tesařské kování pro dřevo - přistřelovací technika - napínací technika - nábytkové kování - standardní spojovací materiál - železářské zboží.


Dodávka a prodej - průvlakové, vtloukané kotvy, talířové, zatloukací hmoždinky

Dodávka a prodej - průvlakové, vtloukané kotvy, talířové, zatloukací hmoždinky

Znalost a správná volba kotev a spojovacích prostředků je důležitá při návrhu mnoha konstrukcí. Pokud potřebujete spojovací nebo kotevní materiál, obraťte se na společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Římově u Českých Budějovic. V oblasti prodeje spojovacího materiálu a kotevní techniky máme dlouholeté zkušenosti. Zabýváme se prodejem a dodávkou širokého sortimentu talířových a zatloukacích hmoždinek, ale také vtloukaných a průvlakových kotev a jiné kotevní techniky. Prodej, dodávka: - zatloukací kotva T-DN - multiuzlovací hmoždinka - zatloukací kotva VKO 9 - zatloukací trubková kotva do betonu ZTK 8 - průvlakové (prstýnkové) kotvy BA - sanační kotva pro spárovou izolaci 140 - 200 mm - sanační vrut PTV POWER - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava Pz3 - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Torx - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Pz3 - hmoždinka zatloukací HZ 5 - hmoždinka zatloukací HZ 6 - hmoždinka zatloukací HZ 8 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHO 6 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHOP 6 - zateplovací hmoždinka talířová UNI (TD 60) - SBH-T - zateplovací hmoždinka talířová PHT-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KP s kovovým trnem a plastovou hl hlavou - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-PT s plastovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PT s plastovým trnem Vybírejte si u nás spojovací materiál a kotevní techniku ověřených značek.


Dodávka a prodej - vtloukané, průvlakové kotvy, talířové, zatloukací hmoždinky

Dodávka a prodej - vtloukané, průvlakové kotvy, talířové, zatloukací hmoždinky

Znalost a správná volba kotev a spojovacích prostředků je důležitá při návrhu mnoha konstrukcí. Pokud potřebujete spojovací nebo kotevní materiál, obraťte se na společnost Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Ústí nad Labem. V oblasti prodeje spojovacího materiálu a kotevní techniky máme dlouholeté zkušenosti. Zabýváme se prodejem a dodávkou širokého sortimentu talířových a zatloukacích hmoždinek, ale také vtloukaných a průvlakových kotev a jiné kotevní techniky. Prodej, dodávka: - zatloukací kotva T-DN - multiuzlovací hmoždinka - zatloukací kotva VKO 9 - zatloukací trubková kotva do betonu ZTK 8 - průvlakové (prstýnkové) kotvy BA - sanační kotva pro spárovou izolaci 140 - 200 mm - sanační vrut PTV POWER - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava 6HR - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 10, hlava Pz3 - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Torx - hmoždinka s vrutem do dutých cihel MB-S 8, hlava Pz3 - hmoždinka zatloukací HZ 5 - hmoždinka zatloukací HZ 6 - hmoždinka zatloukací HZ 8 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHO 6 - zatloukací hmoždinka ocelová ZHOP 6 - zateplovací hmoždinka talířová UNI (TD 60) - SBH-T - zateplovací hmoždinka talířová PHT-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KT s kovovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-KP s kovovým trnem a plastovou hl hlavou - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PORO-PT s plastovým trnem - zateplovací hmoždinka talířová PHT-PT s plastovým trnem Vybírejte si u nás spojovací materiál a kotevní techniku ověřených značek.


Velkoobchod, maloobchod, prodej kotevní techniky, šrouby

Velkoobchod, maloobchod, prodej kotevní techniky, šrouby

Sháníte prodejce kotevní techniky v Praze a okolí? Potom neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o., s provozovnou v Rudné u Prahy, se zabývá prodejem a dodávkou kotevní techniky stavebním firmám, řemeslníkům, pokrývačům a dalším. Poskytujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej kotevní techniky. Z našeho sortimentu můžete zakoupit - rozpěrné, trubkové a trhací nýty, hmoždinky, šroubové, trubkové i vtloukané kotvy, samořezné šrouby, plastové a kovové teleskopy, polypropylenové hmoždinky, plastové talířové vruty,šrouby, vruty, hřeby,vrtáky (kónické, SDS). Dodávky zboží zajišťujeme v celé ČR. Poskytujeme technické poradenství a tahové zkoušky kotevní techniky. Neváhejte a navštivte nás. Těšíme se na Vaši návštěvu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.