Dodávky keramických izolátorů 110kV

Dodávky keramických izolátorů 110kV

Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek keramických izolátorů 110kV s vybraným uchazečem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách izolátorů 110 kV pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 01/2022-12/2027. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní bude postupováno dle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Zakázka je rozdělená na 2 Části ve smyslu § 35 ZZVZ: Část 1. Izolátory keramické závěsné B, C Část 2. Izolátory keramické podpěrné Výsledkem sektorové veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je: V Části 1 je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 72 měsíců s vybraným 1 dodavatelem s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ. Kupní smlouvy nebudou uzavírány. Plnění dle Rámcové dohody na základě výzvy k plnění formou Dílčí smlouvy (objednávky). V Části 2 je uzavření Rámcové dohody o dodávkách
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 11:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Děčín

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
14.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44111511-6
Elektrické izolátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Konzoloviny NN, VN, VNN z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli

Konzoloviny NN, VN, VNN z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli

Výrobou, prodejem a poradenstvím při výběru konzoloviny pro NN, VN a VNN se zabývá firma ESTA, spol. s.r.o., která sídlí v Ivančicích. Dodáváme konzoloviny, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní žárově pozinkované oceli. Sortiment námi vyráběné ocelové konzoloviny NN, VN, VNN zahrnuje: - třmenové objímky s hákem - objímky kotevní - hák s podpěrou - hák dvojitý, natočený, očkový - šroub s otevřeným okem


Univerzální proudové svorky pro holé a izolované vedení  - výroba, prodej

Univerzální proudové svorky pro holé a izolované vedení - výroba, prodej

Univerzální proudové svorky pro holé a izolované vedení vyrábí a prodává česká firma ESTA, spol s.r.o., která sídlí v Ivančicích. Vyrábíme proudové svorky pro holé a izolované vedení na spojování ocelohliníkových lan, pro hliníkové i měděné vodiče a napojování domovních přípojek Svorky dodáváme firmám, které se provádějí elektromontáže a elektroinstalace. Vybrat si můžete ze dvou druhů: - pro holé vedení - svorky pro holé - proudové svorky, lanové svorky, napínáky - pro izolované vedení - propichovací, polopropichovací svorky Naše spojky poskytují dokonalý kontakt.


Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

Potřebujete vhodné profesionální regulátory jalové energie? Obraťte se na firmu DK-ELVIS s.r.o. v Ostravě – specialisté na elektroinstalační a elektrotechnický materiál. DK-ELVIS se zaměřuje na prodej, e-shop, ale i na poradenství a servis. Některá elektrická zařízení v normálních provozech nespotřebovávají ze sítě pouze činnou energii, ale i jalovou energii. Ta je nezbytná pro zajištění správné funkce zařízení, ale součet obou energií zatěžují přenosové sítě. Správně navržený kondenzátor dodává jalovou energii přímo spotřebiči a tím se sníží velikost jalové energie přenášené po síti. Kompenzace účiníku – kompenzace jalové energie: Regulátor účiníku NOVAR – plně automatické přístroje umožňující optimální řízení kompenzace jalového výkonu. Stykač – určeny pro optimalizované spínání kondenzátorů, čímž prodlužuje životnost a bezpečnost kondenzátorů a celého kompenzačního zařízení. Kompenzační kondenzátor – vhodné pro provoz v náročných podmínkách, kde je možné očekávat vysoké hodnoty přetížení – napětí, proud, teplota. Ideální řešení pro tzv. hrazené kompenzační rozváděče s tlumivkami.


Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Úpice,Trutnov, Hostinné Velkoobchod, maloobchod elektroinstalačním materiálem Z našeho sortimentu: - vodiče, kabely a kabelové soubory - úložný materiál - přístroje pro domovní elektro instalace - rozvaděčové komponenty - rozváděče - spojový a úchytný materiál - světelné zdroje - hromosvodářský materiál - topidla, topné kabely, topná tělesa - vzduchotechnika Jsem spolehlivým dodavatelem kompletního sortimentu elektro materiálu a součástek pro elektrikáře či obchody.


Dodávka polotovarů z PTFE-teflonu, například tyče, desky, tkaniny a prášky – velkoobchodní prodej

Dodávka polotovarů z PTFE-teflonu, například tyče, desky, tkaniny a prášky – velkoobchodní prodej

Rádi by jste se obrátili na spolehlivého dodavatele teflonových polotovarů? Společnost ARCO B.B.T. se zaměřuje na dodávku a velkoobchodní prodej průmyslových těsnění a žáruvzdorného materiálu. Mezi dodávané zboží se řadí i vysoce kvalitní PTFE-teflon, který se vyznačuje vynikající chemickou odolností. Společnost sídlí v Třinci, je možné navázat i dlouhodobou spolupráci, kdy stálým zákazníkům umožňují i skladování sortimentu i surovin přímo na firmě. Polotovary z PTFE-teflonu: - tyče - desky - tkaniny - trubky - vlnovec K dispozici jsou i teflonové prášky. V případě dotazů či zájmu o dodávce teflonových polotovarů se neváhejte obrátit přímo na nás. Věnovat se Vám budou proškolení obchodní zástupci. Součásti naší spolupráce je technické i servisní poradenství v dané oblasti. Všechny naše produkty splňují veškeré náročné požadavky na bezpečnost a kvalitu.


Dodávka vysokonapěťových a nízkonapěťových zařízení pro energetiku

Dodávka vysokonapěťových a nízkonapěťových zařízení pro energetiku

Hledáte firmu na kompletní dodavatele kioskové trafostanice? Pka jste našli správně firmu S.G. CZ, spol. s r.o. Brno. Dodávka kioskových zděných trafostanic na klíč. Od návrhu nejvhodnějšího řešení pro danou konkrétní zakázku přes zpracování projektové dokumentace. A samozřejmě její odsouhlasení distribuční společností (ČEZ, E.ON). Vlastní dodávka, uvedení do provozu a revize. Děláme i rychlý záruční i pozáruční servis. Toto zařízení je vhodné pro výrobní závody, průmyslové zóny, obytné lokality, tak i pro vyvedení výkonu z různých výroben elektrické energie. Fotovoltaické, větrné a malé vodní elektrárny, bioplynové stanice. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.