Doplňkové preventivní zdravotnické programy formou rekondiční relaxační péče pro období 2021 až 2022

Doplňkové preventivní zdravotnické programy formou rekondiční relaxační péče pro období 2021 až 2022

Předmětem zakázky je realizace doplňkových preventivních zdravotnických programů na podporu zdravého způsobu života a zdraví pojištěnců zadavatele formou rekondiční relaxační péče.

Rekondiční relaxační péče bude zahrnovat vstupní prohlídku účastníka fyzioterapeutem ve spolupráci s výživovým poradcem, sestavení ozdravného programu, který bude spočívat v absolvování několika aktivit, výstupní prohlídku fyzioterapeutem či výživovým poradcem, sestavení výstupní zprávy a poučení účastníka o návycích zdravého způsobu života.
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 10:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zadavatel IČ:
47672234

Zadavatel ulice:
Jeremenkova 161/11, Vítkovice

Zadavatel PSČ:
703 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
JUDr. Martina Hajdová

Zadavatel telefon:
+420 599 090 142

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.cpzp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Neurologická ordinace, léčba bolestí hlavy a páteře, Kroměříž

Neurologická ordinace, léčba bolestí hlavy a páteře, Kroměříž

Trpíte častou bolestí hlavy až migrénami či máte problémy s páteří? Tyto problémy je nutno včas řešit. Tak vyhledejte odborníky v oblasti neurologie a objednejte se do ordinace MUDr. Jarmily Železné. Poskytuji kvalitní odbornou lékařskou péči od diagnostiky po léčbu onemocnění nervového systému. Pomáhám a léčím pacienty s problémy CNS, periferní a autonomní nervové soustavy, poruchami vědomí či řeči, s migrénami, bolestmi páteře i epilepsií. Provádím komplexní neurologická vyšetření jako držení těla, napětí svalů, funkce reflexů i sledování mozkových funkcí pomocí EEG. Ambulanci neurologie MUDr. ŽELEZNÁ s.r.o. najdete v Kroměříži a Holešově.


Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Je-li Vám více než 50 let a chcete-li včasně zachytit rozvíjející se řídnutí kostní hmoty a úbytek obsahu minerálů v kostech – tedy nemoc zvanou osteoporóza, navštivte některé z denzometrických center společnosti G-medica v Olomouci. Denzitometrické vyšetření je prováděno speciálním přístrojem fungujícím na principu rentgenového záření, s jehož pomocí je možné odhalit nejčastější onemocnění kostí – osteoporózu. Samotné vyšetření je pro pacienta bezbolestné. Denzitometrické vyšetření navíc pomáhá v průběhu léčby osteoporózy zjistit, jak je léčba této nemoci účinná.


Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Řešením špatného postavení zubů i estetických nedostatků u chrupu je nošení rovnátek, včasná léčba a zvýšená hygiena chrupu jsou základem úspěšné nápravy chrupu. Pokud jste z okolí Zlína vše související s ortodontickou léčbou můžete konzultovat na Ortodoncii Otrokovice - MUDr. Helena Dvořáková je zkušený specialista, přijímá dětské pacienty i dospělé. Nejčastěji se při rovnání zubů využívají kovová či keramická fixní rovnátka. U dětí se smíšeným chrupem je často dostačujícím řešením snímací aparátek. Doporučíme nejvhodnější rovnátka dle konkrétní vady skusu. Součástí léčby jsou pravidelné návštěvy. Zvláště u dětí je nutné dbát na postup dentální hygieny, což vždy připomínáme. Doporučení na ortodoncii většinou dostanete přímo od svého zubního lékaře, následně si domluvte termín návštěvy v naší ordinaci - volejte na tel. 577921865.


Převoz pacientů, přeprava nemocných České Budějovice, zdravotní transport non-stop v ČR a EU

Převoz pacientů, přeprava nemocných České Budějovice, zdravotní transport non-stop v ČR a EU

Okresní dopravní zdravotnická služba, spol. s r.o. České Budějovice Naše služby poskytujeme po celých 24 hodin 7 dní v týdnu na čtyřech pracovištích: v Českých Budějovicích, v Trhových Svinech, Týně nad Vltavou a Volarech. Okresní dopravní zdravotnická služba: - zdravotní transport non-stop v ČR a EU - terénní služba - doprava nemocných, raněných a rodiček - doprava zdravotnických pracovníků a lékařů - odvoz a dovoz zdravotnického i biologického materiálu - zdravotnický dohled na společenských a sportovních akcích. Zajistěte si zdravotnický převoz již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Matice školské 1786/17, České Budějovice.


Interní a diabetologická ordinace Brno, diagnostika a léčba cukrovky

Interní a diabetologická ordinace Brno, diagnostika a léčba cukrovky

Jste unavení, hubnete, máte často žízeň a zvýšený krevní tlak? Tohle jsou prvotní projevy diabetu. Pokud máte takové příznaky je důležité se nechat včas vyšetři. MUDr. Eva Fenclová, sídlící v Brně – Židenicích, se specializuje na diagnostiku a léčbu pacientů s poruchami metabolismu sacharidů a krevních tuků. Provozujeme interní, diabetologickou a obezitologickou ambulanci a lipidovou poradnu, kde využíváme moderních metod a vybavení pro odhalení a léčbu chorob. Vyšetřujeme a léčíme pacienty s diabetem prvního i druhého typu či těhotenské cukrovky. Ke všem pacientů přistupujeme profesionálně a zcela individuálně.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.