Dodávky základního sortimentu pečiva a dodávky ostatních pekařských a cukrářských výrobků

Dodávky základního sortimentu pečiva a dodávky ostatních pekařských a cukrářských výrobků

Předmětem plnění VZ jsou průběžné dodávky pekařských výrobků (chléb a bílé pečivo) a ostatních druhů cukrářských výrobků.
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 10:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 354 144 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 499/2

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Kateřina Míková

Zadavatel telefon:
+420 224 963 085

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vfn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15112000-6
Drůbež

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pekárna - prodej širokého sortimentu čerstvého slaného a sladkého pečiva a zákusků

Pekárna - prodej širokého sortimentu čerstvého slaného a sladkého pečiva a zákusků

Hledáte v okolí Brna-venkov pekárnu, která nabízí široký sortiment vždy čerstvého slaného pečiva? Nebo si chcete pochutnat na zákuscích a sladkém pečivu, které se rozplývají na jazyku? Široký sortiment vždy čerstvého slaného pečiva a lahodné sladké pečivo a zákusky naleznete v prodejnách Pekárna Ivanka. Naši kamennou prodejnu naleznete v Ivančicích. Z výrobků naší vlastní produkce si můžete pochutnat na tradičním žitném Krumlovském chlebu, ale také na vícezrných, pšenično-žitných, cibulovém, česnekovém, slunečnicovém, samožitném chlebu či na chlebu s dýňovými semínky. Zakoupíte u nás klasický tukový rohlík, anglický či slaninový rohlík nebo rohlík s cereáliemi, kaiserky, pletýnky, bulky s dýňovými semínky nebo bramborou kaší nebo bulky na hamburger. Vyrábíme také různé druhy baget. Co se týče sladkého pečiva, zajisté vám zachutnají tlačené koláče s náplní (borůvková, ovocná, tvarohová, povidlová, maková) a jeho obměny z listového těsta či posvícenské a vázané koláče. Pečeme také různé typy závinů a šátečků, loupáků s náplní, vánočky a bábovky, koblihy či donuty. Za zkoušku také stojí naše poctivě vyrobené zákusky s ovocem nebo krémovými náplněmi.


Pekárna s bezlepkovým pečivem - prodej pečiva pro celiaky

Pekárna s bezlepkovým pečivem - prodej pečiva pro celiaky

Hledáte pekárnu, kde je možné koupit pečivo pro celiaky? Nebo pouze máti rádi bezlepkové pečivo? Široký sortiment pečiva bez lepku zakoupíte v prodejnách pekárny Ivanka. Vyrábíme bezlepkové pečivo čistě z kvásku, bez použití droždí. Pochutnat si u nás můžete na bezlepkovém kváskovém chlebu, který má nejen vynikající chuť, ale také dlouhou trvanlivost. Vyzkoušet můžete i další druhy bezlepkového pečiva.


Pekařství, pekárna, slané a sladké pečivo, denně čerstvé pečivo

Pekařství, pekárna, slané a sladké pečivo, denně čerstvé pečivo

Máte rádi denně čerstvé, kvalitní a voňavé pečivo? Chcete se vyhnout mraženým polotovarovým náhražkám? Tak to se obraťte na naši pekárnu INTEGRA H + H, s.r.o. Více než 20 let svým zákazníkům nabízíme slané i sladké pečivo. Naši pekaři připravují a pečou produkty z přírodních kvasů a pečou je v parní peci, díky které vydrží dlouho čerstvé a chutné. Vybírat u nás můžete z několik druhů semínkových chlebů, bratislavských rohlíčků, housek, koblih, kremrolí a spousta dalších dobrot. Tak neváhejte a přijďte si vybrat do některé z našich prodejen na Liberecku. Víme, jak udělat dobré pečivo, které bude chutnat!


Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Chcete-li udělat něco zdravého pro svůj životní styl, bude jistě prvním krokem návštěva v jedné z prodejen naší pekárny IVANKA, která disponuje špičkovými produkty. Kromě pečiva běžného a sladkého zde naleznete zdravé produkty tradiční výroby. Výrobky jsou na velmi vysoké úrovni zdravotní nezávadnosti. V našem pestrém sortimentu zdravého pečiva se nachází: - pečivo tmavé, rohlík sypaný cereáliemi - pečivo s obilnou záparou, kaiserka tmavá - houska ražená tmavá, rustikální vícezrnné pečivo - raženka kornmix, bulka s dýňovým semínkem a další Zdravé pečivo je vyráběno z kvalitních surovin a je vhodné nejen jako součást redukční diety, ale také k udržení hmotnosti a vylepšení vašeho zdravého životní stylu. Zastavte se do jedné z našich prodejen, kde vás přivítá vůně čerstvého tradičního pečiva a neváhejte ochutnat tyto kvalitní výrobky, které pohladí i na duši.


Nejlepší pečivo v bistru a pekárně EXPRES, spol s.r.o.

Nejlepší pečivo v bistru a pekárně EXPRES, spol s.r.o.

Máte rádi vůni čerstvého pečiva? Přijďte k nám, v EXPRES, spol s.r.o v Ústí na Labem, pečeme nejlepší rohlíky a chleba v okolí. Dále máme v nabídce také bagetky, několik druhů buchet, koblížky, dokonce i koláčky. Můžete u nás koupit širokou nabídku zákusků a připravíme Vám také chlebíčky na slavnostní příležitosti, nebo jen tak na svačinu. K výrobě našich slaných a sladkých pochoutek využíváme výhradně čerstvých surovin od lokálních dodavatelů. Navštivte naše bistro a užijte si jedinečný okamžik s čerstvým pečivem u nás i u Vás doma. Zaručujeme, že se k nám budete vracet s radostí. K výrobě celého sortimentu přistupujeme s individuálním přístupem a snažíme se Vám nabídnou jen ty nejlepší výrobky.


Prodej vždy čerstvého a chutného slunečnicového chleba

Prodej vždy čerstvého a chutného slunečnicového chleba

Chcete si pochutnat na čerstvém slunečnicovém chlebu? Nebo hledáte zdravější náhradu klasického pšenično-žitného chleba pro váš jídelníček? V tomto případě navštivte některou z prodejen Pekárny Ivanka, kde zakoupíte vždy čerstvý a chutný slunečnicový chléb s křupavou kůrkou. Slunečnicový chleba vyrábíme z celozrnné pšeničné mouky. Díky jeho nutričním hodnotám se skvěle hodí do dietních jídelníčků. K zakoupení je v bochníku o hmotnosti 250 nebo 500 gramů.