Specializované právní služby v oblasti investiční výstavby ŘVC ČR - 2. opakované řízení

Specializované právní služby v oblasti investiční výstavby ŘVC ČR - 2. opakované řízení

Právní služby se budou týkat oblasti investiční výstavby zadavatele a budou spočívat v aplikaci zejména následujících právních předpisů: • zákon č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, • zákon č. 114/1995 Sb., o vnitrozemské plavbě, • zákon č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí, • zákon č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů (vodní zákon), • zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), • zákon č. 416/2009 Sb., o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury.
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 11:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ředitelství vodních cest ČR

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
17.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ředitelství vodních cest ČR

Zadavatel IČ:
67981801

Zadavatel ulice:
nábřeží L. Svobody 12/1222

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Helena Borská

Zadavatel telefon:
+420 777 196 236

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.rvccr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zastupování v trestním řízení, obhajoba při hlavním líčení - trestní právo

Zastupování v trestním řízení, obhajoba při hlavním líčení - trestní právo

Hledáte zkušeného obhájce? Pro zastupování v trestním řízení a právní účast u hlavní líčení kontaktujte naši advokátní kancelář Mgr. David Rašovský, advokát z Brna. Zabýváme se : - sepisem procesních jednání dle trestního řádu - stížnosti, návrh na obnovu řízení, žádost o podmíněné propuštění - účastí při sjednávání dohody o vině a trestu - zástupem poškozených spáchaným trestným činem, následným hájením jejich práv včetně uplatňování nároků na náhradu škody - obhajobou obviněných v trestním řízení již od stadia přípravného řízení - rozhodnutí o případné vině nebo uložení trestu V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte.


Poskytovatel odborných právních služeb na vysoké úrovni

Poskytovatel odborných právních služeb na vysoké úrovni

Máte před svatbou a řešíte majetkové vypořádání za pomoci předmanželské smlouvy? Anebo jste v rozvodovém řízení a potřebujete poradit v oblasti péče a výživného u nezletilých dětí? V obou případech jsem Vám plně k dispozici – Advokátní kancelář JUDr. Miroslav Hofmann. Jako kvalifikovaný advokát a člen Advokátní komory Vám rád pomohu vyřešit Vaše problémy v oblasti občanského a trestního práva, majetkového vypořádání, dědických řízení a dalších. Mé služby jsou profesionální, na vysoké úrovni a zaručuji naprostou diskrétnost v každém jednotlivém případě. Nabízím kompletní právnické služby od poradenství až po úplné zastupování na základě plné moci. Neváhejte se na mě kdykoliv obracet, naleznete mě na adrese Gočárova třída 1000/29, Hradec Králové.


Právní zastupování podnikatelů a firem - obchodní právo

Právní zastupování podnikatelů a firem - obchodní právo

Jste firma či podnikatel a poptáváte právní zástup? Kontaktujte zkušenou advokátní kancelář Mgr. David Rašovský, advokát z Brna a jistě nebudete litovat. Zajistíme: - sepis různých typů obchodních smluv podle platného občanského zákoníku - o prodeji podniku, mandátní, o dílo, kupní - utvrzení dluhu prostřednictvím využívaných instrumentů - bankovní záruka, ručení, smluvní pokuta - sepis insolvenčního návrhu a přihlášky pohledávek od věřitelů - ošetření probíhající fúze obchodních společností - dle zákona o přeměnách obchodních společností a družstev Také provádíme emise, převody a problematiku cenných papírů, založení obchodních korporací a jejich změny a řešení nároků z nekalé soutěže.


Právo obchodních korporací - poradenství při založení firmy, sepisování smluv, řešení sporů z obchodního styku

Právo obchodních korporací - poradenství při založení firmy, sepisování smluv, řešení sporů z obchodního styku

Obchodním společnostem i podnikajícím fyzickým osobám poskytne právní poradenství Advokátní kancelář Mgr. Pavlína Řehová Zlín. Zaměřujeme se na Právo obchodních korporací, poskytneme kompletní služby od založení firmy, sepisování smluv, včetně řešení sporů z obchodního styku a zastoupení firmy u soudu. Jako obchodní společnost se jen těžko obejdete bez kvalitního právního zástupce, s námi získáte plnohodnotné právní poradenství. Zajistíme právní služby: - při zakládání společnosti, zápisu do obchodního rejstříku - v případě rušení, likvidace společnosti - při převodu obchodního podílu, akcií - v souvislosti s přeměnou společnosti (fúze), změnou sídla, úpravou základního kapitálu - obchodní závazkové právo - sepisování, revize obchodních smluv, dohody, jednání s protistranou, řešení sporů z obchodního styku, přihlášení pohledávek do konkurzních řízení.


Insolvenční správce, právní servis Krnov, insolvenční řízení, sepisování insolvenčních návrhů

Insolvenční správce, právní servis Krnov, insolvenční řízení, sepisování insolvenčních návrhů

JUDr. Ing. Daniela Majzlíková LL.M. Krnov Hrozí Vám exekuce? Jste v exekučním řízení a chcete se dostat z dluhové pasti? Neváhejte a požádejte o oddlužení. Kontaktujte insolvenčního správce JUDr. Ing. Danielu Majzlíkovou LL.M. z Krnova a dozvíte se velmi užitečné informace. Naše insolvenční kancelář nabízí sepisování insolvenčních návrhů, sepisování a podání přihlášek do insolvenčních řízení, právní poradenství, ekonomický servis a další. Nemusíte chodit k nám. Vše potřebné můžeme udělat online!!! Díky nám se můžete zbavit až 70% svých dluhů. Řešením je oddlužení, které je možné jak pro fyzické osoby, tak pro OSVČ. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Opavská 522/5, Krnov.


Právní služby - vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu

Právní služby - vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu

Potřebujete najít právníka, který k vám bude přistupovat opravdu individuálně a právní služby poskytuje řadu let? Pak jste na správném místě! Specializujeme se na obchodní a občanské právo. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, zastoupení u soudu i další právní služby. Zaměření advokátní kanceláře: - vymáhání pohledávek - zastoupení u soudu - právní konzultace - sepisování smluv - zastoupení u rozvodu - výživné a spoustu dalších právních služeb. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte, domluvíme si termín konzultace!