Úklidové služby pro objekty Muzea umění Olomouc

Úklidové služby pro objekty Muzea umění Olomouc

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb vnitřních prostor a přilehlých vnějších ploch následujících objektů: aa) Muzeum moderního umění, Denisova 47, Olomouc, ab) Arcidiecézní muzeum Olomouc, Václavské náměstí 3, Olomouc, ac) Arcibiskupský zámek Kroměříž, Sněmovní náměstí 1, Kroměříž. V rámci předmětu plnění je zadáván: ba) pravidelný standardní úklid, bb) mimořádný úklid na základě požadavků a potřeb Zadavatele, který v případě potřeby se bude objednávat na základě samostatných objednávek (vyhrazená změna závazku ze Smlouvy, viz čl. 8.2. ZD-TČ). Rozsah a četnosti jednotlivých úklidů jsou specifikovány v Přílohách č. 1 a 2 ZD-TČ. Zadavatel se zavazuje, že sdělí poskytovateli potřebu jeho služeb v rámci mimořádného úklidu minimálně týden před započetím požadovaných prací. Součástí předmětu veřejné zakázky týkajícího se pravidelného standardního úklidu jsou také veškeré služby, výkony, nástroje, pomůcky, vybavení, úklidové čistící a dezinfekční prostředky, zajiš
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 10:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Muzeum umění Olomouc

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Muzeum umění Olomouc

Zadavatel IČ:
75079950

Zadavatel ulice:
Denisova 824/47

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. arch. Marek Novák

Zadavatel telefon:
+420 585 514 181

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.olmuart.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90910000-9
Úklidové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Desinfekce povrchů, ploch fogováním – bezchlorová desifnekce

Desinfekce povrchů, ploch fogováním – bezchlorová desifnekce

Hledáte firmu, která provádí plošnou desinfekci ve školských, zdravotnických nebo soukromých objektech? Kontaktujte úklidovou firmu ALFA - BETA servis úklidové služby ze Zábřehu. Provádíme bezchlórovou desinfekci ploch a povrchů, která vydrží až 21 dní. Desinfekci ploch a povrchů provádíme pomocí metody fogování (mlžení). Desinfekčním přípravkem je pak bezchlórový desinfekční roztok Sanit-air. Desinfekce fogováním: - účinná proti mikroorganismům - baktericidní, virucidní a mykobaktericidní účinky - lze ji použít v budovách  školství, zdravotnictví veřejné správy, ale i bytových domech rekreačních a ubytovacích zařízení, veřejné dopravě - zanechá na předmětech, plochách polymerovou vrstvu – dlouhodobější ochrana před viry, bakteriemi a plísněmi


Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Hodinový manžel Brno, opravy a údržba v domácnosti, rekonstrukce bytů

Potřebujete ve Vaší domácnosti něco opravit, přestěhovat, zapojit, zrekonstruovat nebo potřebujete jen udělat nějakou pravidelnou údržbu? Pak neváhejte zavolat o pomoc hodinovému manželovi! Zařídíme ve Vašem bytě či domě opravení či montáž dřezů, výměnu kuchyňské baterie, zapojení elektrospotřebičů, připevnění nábytku, poliček, přestěhování nábytku, drobné opravy v domácnosti, opravu kapajícího kohoutku, nábytku, čištění koberců, pokládka koberců, podlah PVC, parket, plovoucích podlah, sestavení skříněk, nábytku, židlí a mnoho dalšího. Působíme po celém Brně i jeho okolí. Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv prací na kterou si sami netroufnete!


Úklidové služby Praha, hygienický a dezinfekční servis, úklid institucí, objektů, hal, nemocnic

Úklidové služby Praha, hygienický a dezinfekční servis, úklid institucí, objektů, hal, nemocnic

Představujeme Vám Agenturu IPSO s.r.o., která nabízí kompletní úklidový servis s použitím nejmodernějších technologií. Nabízené úklidové služby zahrnují velkoplošný denní úklid, hygienický a dezinfekční servis, generální úklidy a mnoho dalšího. Naše firma je schopna se postarat o profesionální úklid institucí, objektů, výrobních a technologických hal, nemocnic, hotelů, administrativních a společenských prostor. Cena pravidelného úklidu se sjednává po dohodě účastníků před začátkem práce. Je vypočtena buď podle velikosti plochy nebo hodinovou sazbou. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Veškeré služby poskytujeme v rámci celé České republiky.


Kompletní úklidové služby bytů i průmyslových hal

Kompletní úklidové služby bytů i průmyslových hal

Ve společnost Haryservis myslíme skutečně na všechny klienty. Kromě pravidelného úklidu domácností, včetně praní, žehlení prádla a dalších služeb, proto nabízíme také úklidové služby v komerčních a administrativních prostorách, či na stavbách. Objednat si u nás můžete například: · Kompletní úklidový servis kanceláří a administrativních budov · Bezprašné čištění průmyslových hal · Úklid půdních a sklepních prostor včetně dopravy kontejnerů · Úklid po stavebních úpravách a malování · Ruční mytí osobních automobilů včetně čištění interiérů Díky dlouholetým zkušenostem v oboru přesně víme, co které prostory potřebují a při úklidu používáme pouze osvědčené a neškodné čisticí přípravky. O každé prostory se tak perfektně postaráme od podlah a koberců, které nejen perfektně vyčistíme, ale také speciálně ošetříme, přes čalounění až po nejvýše položená okna. Nemáte rádi uklízení? Obraťte se na profesionály na úklidové služby ze společnosti Haryservis. Rychle, pečlivě a efektivně uklidíme jakékoli prostory.


Údržba venkovních ploch a zahrad - sekání trávy, hrabání listí, stříhaní živých plotů

Údržba venkovních ploch a zahrad - sekání trávy, hrabání listí, stříhaní živých plotů

Nechce starosti a pravidelnou údržbu zahrady na nás! Naše firma U-SERVIS se postará o sekání trávy, hrabání listí, stříhaní živých plotů a keřů v Opavě a okolí. V zimních měsících Vám také pomůžeme s úklidem sněhu a následným posypem. Odklízení i shazování sněhu provádíme během pár hodin od objednání. Máme dlouholeté zkušenosti a bez váhání se Vám postaráme o veškerou údržbu, kterou venkovní plochy během roku vyžadují. Naše služby nekončí jen úklidem interiérů, se stejnou pečlivostí se postaráme také o venkovní plochy. Svěřit nám můžete jak jednorázový úklid, tak také celoroční údržbu. Zajišťujeme běžné i speciální úklidy pro klienty z regionu Opava, Hlučín, Krnov, Bruntál a Bílovec.


Přenechte úklid kanceláří, výrobních hal, budov i mytí oken na profesionální úklidovou firmu

Přenechte úklid kanceláří, výrobních hal, budov i mytí oken na profesionální úklidovou firmu

Máte výrobní halu v blízkosti Ostravy a potřebujete zajistit její pravidelný úklid? Hledáte spolehlivou firmu na úklid kanceláří? Chcete si zajistit pravidelné a perfektní umytí oken či výloh? Oslovte společnost Pegasus service s.r.o., která se Vám postará o jednorázový i pravidelný profesionální úklid výrobních hal, administrativních budov a kanceláří a dále o mytí oken i výloh. Působíme v okolí Ostravy a Havířova. Proč oslovit úklidovou firmu na úklid výrobních hal, podniků či administrativních budov? Protože udržet pořádek a čistotu v takových prostorech bývá především časově náročné. I když se výrobní haly neuklízí tak často jako domácnosti, musí se i zde udržovat pořádek. I úklid kanceláří a administrativních budov zabere spoustu času, který by jste mohli věnovat něčemu jinému. Proto neváhejte a oslovte naší firmu, my se Vám postaráme o kompletní úklid všech prostor, které potřebujete. Samozřejmostí je i mytí oken a výloh bez jediné šmouhy.