Poptávám přepravu stromu do Londýna

Poptávám přepravu stromu do Londýna

Poptávám přepravu borovičky do Londýna (cca 2m, 50 kg). Jedná se o CHARITATIVNI akci na podporu krásy přírody. Můžete ji vzít s sebou zdarma či za příspěvek na benzín / naftu £50.Nakládka bude pravděpodobně v Praze a vykládka bude v Londěně v Balhamu. Předem díky za jakoukoli pomoc či informaci.

Jiri
London, UK
Poptávka byla vložena dne:
09.11.2020 13:12

Platnost poptávky:
09.12.2020 13:03

Kontaktní osoba:
Jiri

Kontaktní email:

Předpokládaná cena:
1 500 Kč

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Potřebujete Vámi prodávané zboží přepravit přímo k zákazníkovi? Neztrácejte čas složitým plánováním a kontaktujte naši společnost Cargologix s.r.o. Zaměřujeme se na logistiku a dopravní služby malý balíků, palet i kontejnerů. Doručíme zásilky po celé České republice i do zahraničí v požadovaných termínech. Pro mezinárodní transport využíváme nákladní, leteckou i námořní dopravu. Zajistíme veškeré potřebné náležitosti jako celní služby, dokumentaci pro export i import, vyřízení poplatků. U nás můžete využít i služby skladování, svozu zásilek po sběrných linkách či monitoring zásilek. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat či si objednejte naše služby online na našem webu.


Kamionová doprava Knínice u Boskovic, přeprava nebezpečných nákladů, mezinárodní doprava

Kamionová doprava Knínice u Boskovic, přeprava nebezpečných nákladů, mezinárodní doprava

Představujeme Vám firmu Tempo Trans s.r.o. Knínice u Boskovic, která pracuje v oboru mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Naše služby jsou v rámci exportů i importů pro tyto státy jako je Francie, Belgie, Holandsko, Německo, Česko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko a EU. Veškerý přepravovaný náklad je pojištěn dle mezinárodní úmluvy CMR. Silniční doprava, služby: - mezinárodní nákladní doprava - vnitrostátní nákladní doprava - kamionová doprava - přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na Vás bude těšit firma Tempo Trans s.r.o. na adrese Knínice 184, Knínice u Boskovic, okres Blansko.


Nákladní kamionová doprava do zahraničí - Německo, Belgie, Španělsko

Nákladní kamionová doprava do zahraničí - Německo, Belgie, Španělsko

Hledáte spolehlivého přepravce, který Vám bezpečně a rychle dopraví Vaše zboží do zemí Německa, Belgie a Španělska a dalších států? Pak je přepravní společnost SENECA Trans s.r.o. se sídlem v Ostravě právě to, co hledáte. Velký důraz klademe na dobrý technický stav našich kamionů a individuální přístup k potřebám našeho klienta. K pokrytí všech potřeb zákazníků využíváme služby i smluvních dopravců. Samozřejmostí je pojištění nákladu. Máme dlouhodobou zkušenost v oboru přepravy, můžete se tedy spolehnout na odbornost a jazykovou vybavenost našich pracovníků. Druhy přeprav – mezinárodní zasílatelství: - přeprava celovozových i částečných zásilek - kusové, sběrné, dokládkové a kontejnerové zásilky - přepravy v režimu Just-in-time - přepravy nebezpečného zboží ADR, přepravy pod kontrolovanou teplotou


Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Spediční firma BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov je specialista na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska, Portugalska, Anglie a Francie. Naše firma vychází vstříc požadavkům všem zákazníkům, nabízí dlouholetou praxi, zkušenosti a solidní vystupování řidičů. Neváhejte využít naši zahraniční kamionovou dopravu. Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie dlouholetá praxe solidnost řidičů rychlé vyřizování zakázek špičkový vozový park


Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Dopravou zboží do/ze skandinávských zemí se zabýváme již od roku 2004 a na základě získaných zkušeností Vám tak poskytujeme profesionální služby s důrazem na rychlost, flexibilitu a kvalitu s cílem dosažení Vaší maximální spokojenosti. Pomocí několika desítek návěsů realizujeme nákladní vnitrostátní i mezistátní dopravu zásilek, a to nejen do Švédska, Norska, Finska a Dánska, ale také na Ukrajinu, do Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. Nabízené služby přizpůsobujeme Vašim potřebám a požadavkům, kdy samozřejmostí je např. GPS sledování zásilek, pojištění či celní služby. Jsme Vašimi odborníky na dopravu nejen do zemí severní Evropy!


Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava

Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava

Potřebujete přepravit zboží v rámci Evropy? Zajistit vnitrostátní zásilky či převoz nebezpečného nákladu? Jsme tu pro Vás s řešením všech výše zmíněných otázek. V Control Points s.r.o umíme zorganizovat jakoukoliv poptávku na dopravu. Každý den se setkáváme se stovky poptávek na zajištění přepravy zboží od našich klientů. Téměř všechny z nich jsme schopní s našim moderním vozovým parkem a profesionálním personálem zajistit. Nabízíme Vám nejlepší ceny s nejkratšími termíny dodání. Poskytujeme bezpečnou přepravu Vašeho zboží zejména do Německa, zemí Beneluxu, Itálie, Španělska a Švýcarska, ale nemáme problém vyřídit zakázku i do dalších zemí. Neváhejte kontaktovat naše dispečery buďto pomocí e-mailové adresy, nebo na našich linkách. Doufáme, že naše nabídka pro Vás bude tou nejlepší.