Poptávám mezinárodní přepravu

Poptávám mezinárodní přepravu

Poptáváme přepravu:

CZ-67974 Olešnice
AT-5303 Thalgau od 20.11.2020 - 34 palet týdně.
Poptávka byla vložena dne:
09.11.2020 13:06

Platnost poptávky:
09.12.2020 12:55

Kontaktní osoba:
Petr Nemecek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 187 705

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamionová doprava Knínice u Boskovic, přeprava nebezpečných nákladů, mezinárodní doprava

Kamionová doprava Knínice u Boskovic, přeprava nebezpečných nákladů, mezinárodní doprava

Představujeme Vám firmu Tempo Trans s.r.o. Knínice u Boskovic, která pracuje v oboru mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Naše služby jsou v rámci exportů i importů pro tyto státy jako je Francie, Belgie, Holandsko, Německo, Česko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko a EU. Veškerý přepravovaný náklad je pojištěn dle mezinárodní úmluvy CMR. Silniční doprava, služby: - mezinárodní nákladní doprava - vnitrostátní nákladní doprava - kamionová doprava - přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na Vás bude těšit firma Tempo Trans s.r.o. na adrese Knínice 184, Knínice u Boskovic, okres Blansko.


Nákladní kamionová doprava do zahraničí - Německo, Belgie, Španělsko

Nákladní kamionová doprava do zahraničí - Německo, Belgie, Španělsko

Hledáte spolehlivého přepravce, který Vám bezpečně a rychle dopraví Vaše zboží do zemí Německa, Belgie a Španělska a dalších států? Pak je přepravní společnost SENECA Trans s.r.o. se sídlem v Ostravě právě to, co hledáte. Velký důraz klademe na dobrý technický stav našich kamionů a individuální přístup k potřebám našeho klienta. K pokrytí všech potřeb zákazníků využíváme služby i smluvních dopravců. Samozřejmostí je pojištění nákladu. Máme dlouhodobou zkušenost v oboru přepravy, můžete se tedy spolehnout na odbornost a jazykovou vybavenost našich pracovníků. Druhy přeprav – mezinárodní zasílatelství: - přeprava celovozových i částečných zásilek - kusové, sběrné, dokládkové a kontejnerové zásilky - přepravy v režimu Just-in-time - přepravy nebezpečného zboží ADR, přepravy pod kontrolovanou teplotou


Doprava zboží do zemí jižní a západní Evropy pomocí mezinárodní kamionové přepravy

Doprava zboží do zemí jižní a západní Evropy pomocí mezinárodní kamionové přepravy

Potřebujete navázat spolupráci se spolehlivou společností, která se Vám postará o dopravu zboží do zemí Evropy? Oslovte společnost SKATRANS s.r.o., která se zaměřuje na kamionovou mezinárodní přepravu. Zajistíme Vám spediční a přepravní služby v mezinárodní kamionové dopravy a vše co k tomu patří. Postaráme se o export i import. Zboží Vám dopravíme do celé Evropy, především do jižní a západní, pomocí plachtových návěsů, které jsou zapojeny za tahače. Některé naše vozy mají i XL certifikát, přeprava nadměrných věcí není tedy pro nás problém. Navíc jsou naše vozy opatřeny satelitním sledovacím zařízením a jsme Vám tedy schopni říci, kde přesně se Vaše zásilka zrovna pohybuje. Potrpíme si na ekologii, a proto nás vozový park neustále modernizujeme a rozšiřujeme o vozy emisních tříd EURO 5, EEV a EURO 6. V případě jakýchkoliv dotazů či v případě zájmu o navázaní spolupráce nás neváhejte kontaktovat.


Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Přeprava do Švédska, Finska - nákladní doprava s kompletním servisem

Dopravou zboží do/ze skandinávských zemí se zabýváme již od roku 2004 a na základě získaných zkušeností Vám tak poskytujeme profesionální služby s důrazem na rychlost, flexibilitu a kvalitu s cílem dosažení Vaší maximální spokojenosti. Pomocí několika desítek návěsů realizujeme nákladní vnitrostátní i mezistátní dopravu zásilek, a to nejen do Švédska, Norska, Finska a Dánska, ale také na Ukrajinu, do Ruska, Bulharska, Rumunska a Řecka. Nabízené služby přizpůsobujeme Vašim potřebám a požadavkům, kdy samozřejmostí je např. GPS sledování zásilek, pojištění či celní služby. Jsme Vašimi odborníky na dopravu nejen do zemí severní Evropy!


Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava

Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava

Potřebujete přepravit zboží v rámci Evropy? Zajistit vnitrostátní zásilky či převoz nebezpečného nákladu? Jsme tu pro Vás s řešením všech výše zmíněných otázek. V Control Points s.r.o umíme zorganizovat jakoukoliv poptávku na dopravu. Každý den se setkáváme se stovky poptávek na zajištění přepravy zboží od našich klientů. Téměř všechny z nich jsme schopní s našim moderním vozovým parkem a profesionálním personálem zajistit. Nabízíme Vám nejlepší ceny s nejkratšími termíny dodání. Poskytujeme bezpečnou přepravu Vašeho zboží zejména do Německa, zemí Beneluxu, Itálie, Španělska a Švýcarska, ale nemáme problém vyřídit zakázku i do dalších zemí. Neváhejte kontaktovat naše dispečery buďto pomocí e-mailové adresy, nebo na našich linkách. Doufáme, že naše nabídka pro Vás bude tou nejlepší.


Mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava Trutnov, poradenství, optimalizace nákladů na dopravu

Mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava Trutnov, poradenství, optimalizace nákladů na dopravu

Představujeme Vám firmu PAP TRUTNOV, s.r.o., která zabezpečujeme mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravu v rámci celé Evropy. Silniční doprava a přeprava probíhá plachtovými návěsy, velkoobjemovými soupravami, mega návěsy, plachtovými solo vozidly, muldovými návěsy, chladírenskými a mrazírenskými návěsy. Dále jsme schopni zajistit expresní přepravu kusových zásilek, přepravu nebezpečného zboží dle dohody ADR a také termínovanou dopravu Just-in-time. Spediční služby: - mezinárodní silniční doprava - vnitrostátní silniční doprava - logistické služby - logistika - optimalizace nákladů na dopravu - poradenství v oborech dopravy a logistiky - autodoprava Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Petříkovická 248, Trutnov.