Poptávám demoliční práce

Poptávám demoliční práce

Poptávám demolici ŽB skeletu, rozměr 12, 5 x 70 x 12m výšky, případně včetně recyklace.
Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
09.11.2020 13:08

Platnost poptávky:
09.12.2020 12:56

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Stranka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 278 731

Okres:
Litoměřice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava, příprava vodovodů a kanalizace, montáž plotů

Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava, příprava vodovodů a kanalizace, montáž plotů

Vladimír Červeňák Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava Pracujeme v oboru demoličních, výkopových a stavebních prací. Firma Vladimír Červeňák poskytuje komplexní stavební služby v rámci celé ČR. Dále provádíme pokládku zámkové dlažby včetně obrub, montáž plotů, přípravu vodovodů a kanalizace. Stavební práce: - demoliční práce - výkopové práce - příprava a položení zámkové dlažby včetně obrub - montáž plotů - příprava vodovodů a kanalizace. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jungmannova 997/7, Ostrava.


Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov

Chcete mít kvalitně provedené stavební práce za rozumnou cenu? Naše společnost Zdeněk Grygařík – Harrymal je spolehlivý dodavatel stavebních prací. Pracujeme rychle a předem dohodnuté termíny vždy plníme. Nabízíme Vám realizaci stavebních či bouracích prací. Provádíme sádrokartonové práce i kazetové podhledy či zateplení budov. Poskytujeme malířské a natěračské práce. Zrekonstruujeme Váš exteriér i interiér. Pokud chcete realizovat stavební práce rychle, levně a především kvalitně, obraťte se na naši firmu Zdeněk Grygařík – Harrymal. Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme cenovou nabídku. Sídlíme v obci Lešná v okrese Vsetín, práce ale provádíme nejen ve Zlínském kraji. Naše spokojené zákazníky najdete i v Moravskoslezském kraji či kraji Vysočina.


Demolice, bourání Strakonice

Demolice, bourání Strakonice

Plánujete demolici a hledáte demoliční firmu? Ušetřete čas i peníze a svěřte se do našich rukou. FABAK-Václava Kotlíka provádí demoliční a bourací práce po celém Jihočeském i Středočeském kraji. Naše firma toho umí mnohem víc. Kvalitně odvedená práce za rozumnou cenu – to je naše heslo. Máme za sebou celou řadu bouracích, likvidačních a demoličních prací při odstraňování staveb. Jsme profesionálové v oboru. K dispozici máme kvalitní stroje a výkonnou techniku i výborně proškolené zaměstnance. Nabízíme strojní demolici nebo odstranění stavby odstřelem. Díky našim strojům, těžké technice a nákladní dopravě pro nás není nic problém. Samozřejmostí je zajištění likvidace a odvoz stavebních odpadů prostřednictvím našeho vozového parku. Pokud potřebujete poradit či chcete využít naše služby, kontaktujte naši společnost FABAK-Václav Kotlík.


Přípravné stavební práce, výkopové práce, demolice, dovoz a odvoz materiálu

Přípravné stavební práce, výkopové práce, demolice, dovoz a odvoz materiálu

Plánujete stavět a hledáte spolehlivou firmu na přípravné výkopové stavební práce? Jsem Dudek Miroslav a nabízím výkopové služby, drobné demolice či odvoz a dovoz jakéhokoli materiálu. Pro Váš nový domek vykopu základy a přípojky vody, kanalizace a elektriky. Na dvorek či zahrádku vykopu bazén nebo odpadní jímku. Provádím menší demolice s následným vyrovnáním pozemku. Je u mě možnost objednat dovoz či odvoz jakéhokoli materiálu. Pokud nabízíme, co právě hledáte, neváhejte a obraťte se na nás. Zpracujeme nezávaznou nabídku, dle které se rozhodnete. Práce provádíme v širokém okolí Mladé Boleslavi.


Pokládka zámkové dlažby, demolice staveb či čištění koryt

Pokládka zámkové dlažby, demolice staveb či čištění koryt

Vyberte si zámkovou dlažbu a my Vám ji položíme. Kvalitně, rychle a za rozumnou cenu. Naše společnost Zámkové dlažby & demolice sídlí v Benátkách nad Jizerou na adrese Kbel 67. Nabízíme pokládku zámkové dlažby chodníků, parkovišť, kolem domů či prostranstvích. Pomůžeme Vám i v případě, že plánujete demolici stavby či jiné demoliční práce. Neváhejte nás kontaktovat, zpracujeme Vám cenovou nabídku a vyřešíme případné dotazy. Jsme profesionálové s letitými zkušenostmi v oboru a nabízíme jen prvotřídně odvedené dílo. Realizuje také vodohospodářské práce jako např. čištění koryt řek. V případě zájmu se nám ozvěte na uvedené kontakty a získáte tak spolehlivého dodavatele prací.


Demoliční, bourací práce - bourání rodinných domů, staveb, konstrukcí

Demoliční, bourací práce - bourání rodinných domů, staveb, konstrukcí

Pokud potřebujete zajistit bourání běžných staveb, rodinných domů, nebo skladů, firemních objektů či konstrukcí, obraťte se na firmu RYBÁRIK Buchlovice. Demoliční, bourací práce provádíme v regionu Zlínský, Jihomoravský kraj. Po demolici objektu zajistíme i odvoz a recyklaci suti a zeminy. K dispozici máme moderní techniku a pravidelně zajišťujeme školení všech našich zaměstnanců pro bourací práce. Reference: - demolice rodinného domu - bourání budovy skladu, pivovaru, sila - demoliční práce v areálu JZD - odstranění mostní konstrukce.