Poptávám zámek včetně krytu na pojízdná plotová vrata

Poptávám zámek včetně krytu na pojízdná plotová vrata

Poptávám zámek včetně krytu na pojízdná plotová vrata typ model K 1400, výrobce RIB-SRL Itálie COD AA 30044, rok výroby 2002
Předem děkuji
Poptávka byla vložena dne:
09.11.2020 13:13

Platnost poptávky:
09.12.2020 12:57

Kontaktní osoba:
Vlastimil Nytra


Telefon:
+420 604 216 787

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Polotovary pro snadnou montáž kovového a hliníkové zábradlí

Polotovary pro snadnou montáž kovového a hliníkové zábradlí

Hledáte zábradlí se snadnou montáží? Tak oslovte naší firmu JSW Bohemia s.r.o. z Jihlavy. Vyrábíme a dodáváme polotovary, jako jsou madla, držáky, příruby, kotvy, kolena, sloupky a jiné nezbytné komponenty pro kovové a hliníkové zábradlí. Naše téměř bezúdržbové zábradlí si díky stavebnicovému systému může snadno sestavit každý šikovný kutil sám doma. Poradíme vám s výběrem vhodných dílů pro kompletaci vašeho zábradlí a také i se samotnou montáží, pokud si nevíte rady s návodem. V případě dotazů či zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Železářství v Bystřici nad Pernštejnem, prodej spojovacího materiálu, stavební chemie, nářadí

Železářství v Bystřici nad Pernštejnem, prodej spojovacího materiálu, stavební chemie, nářadí

Představujeme Vám firmu KOVOMAT - Martin Dvořáček Bystřice nad Pernštejnem, která se zabývá prodejem železářského a instalatérského materiálu. Naše specializovaná prodejna železářství dále nabízí prodej a servis ručního nářadí a elektronářadí. V naší prodejně zkrátka naleznete široké spektrum zboží pro Váš dům, zahradu či podnikání. Železářství v Bystřici nad Pernštejnem, prodej a servis: - ruční nářadí - elektronářadí, vrtačky, brusky, hoblíky, vrtací kladiva, AKU nářadí - svářecí technika, svářečky, přídavné materiály, doplňky - doplňkový sortiment, vrtáky, brusné kotoučky, závitníky, nástroje - broušení nástrojů, pilové kotouče, řetězy motorových pil, nože na hoblovky, nože, nůžky - vodoinstalační materiál Pokud Vás naše železářství zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na příkopech 1398, Bystřice nad Pernštejnem.


Stavebnicový systém zábradlí – pro balkony, terasy, schodiště

Stavebnicový systém zábradlí – pro balkony, terasy, schodiště

Hledáte zábradlí se snadnou montáží? Naleznete jej u naší společnosti JSW Bohemia s.r.o. z Jihlavy. Zabýváme se dodávkou bezúdržbového, hliníkového zábradlí se snadným stavebnicovým systémem pro balkony, terasy, schodiště a francouzská okna. Stavebnicový systém zábradlí slouží ke snadné montáži, kterou zvládne doma každý šikovný kutil. Celková konstrukce zábradlí se skládá z jednotlivých hliníkových, kulatých či hranatých profilů a komponentů, jako jsou madla, sloupky, příčky, krytky, spojky, držáky, příruby, kotvy a kolena. Neváhejte nás kontaktovat, vždy vám poradíme s výběrem vhodných dílů i se správným postupem montáže.


Velkoobchod upevňovací, kotevní technika - kotvy, hmoždinky, systémy pro zateplení

Velkoobchod upevňovací, kotevní technika - kotvy, hmoždinky, systémy pro zateplení

Firmy podnikající ve stavebnictví, které pracují s kotevní technikou a systémy pro zateplení mohou odebírat vše potřebné za velkoobchodní ceny od firmy SEMIGRO s.r.o. Dodáváme upevňovací, kotevní techniku spojovací materiál, železářské zboží i tesařské, nábytkové kování. Kotevní technika: - kotvy ocelové, pro lešení, chemické - hmoždinky všeobecné, rámové, pro deskové materiály Další sortiment: - systémy pro zateplení - tesařské kování pro dřevo - přistřelovací technika - napínací technika - nábytkové kování - standardní spojovací materiál - železářské zboží.


Kompletní nerezová zábradlí – madla, šprušle, sloupky výplně – prodej přes e-shop

Kompletní nerezová zábradlí – madla, šprušle, sloupky výplně – prodej přes e-shop

Chcete si pořídit vkusné a nadčasové zábradlí z nerezi? Hledáte e-shop, kde koupíte vše potřebné pro realizaci nerezového zábradlí na jednom místě za výhodné ceny? Pak nakupujte na e-shopu společnosti ANDĚL CZ. Koupíte u nás jak hranatá a zakulacená nerezová madla, tak i nerezové šprušle(výplně), nerezové klouby a kolena – prostě veškeré komponenty a příslušenství, a zcela vše z nerezi! Sortiment nerezových prvků pro stavbu nerezových zábradlí zahrnuje: - nerezové koncovky madel – vypouklé, půlkulaté, hranaté, rovné - koncovka pro madla s drážkou - konec madla na zeď hranatý, kulatý - madlo hranaté a broušené v délce od 20 do 600cm - madlo nerezové hranaté na sklo v délce od 20 do 500cm - madlo trubka nerezová v délce od 20 do 600cm - nerezové klouby a kolena - nastavitelná nerezová kolena - ostrá a zaoblená nerezová kolena - nerezový kulový spoj madel apod


Otevírání bytů a automobilů | Ostrava

Otevírání bytů a automobilů | Ostrava

Otevírání bytů a automobilů nonstop v Ostravě provádí zámečnická firma Karla Bartoše. Používáme profesionální nářadí a nástroje. Žádné dveře pro nás nejsou překážkou. Otevřeme byt, dům, garáž, kancelář, prodejnu, dveře s vícebodovými zámky, vytáhneme zalomený klíč. Máme 20-letou zkušenost v zámečnickém oboru. Otevíráme bez poškození dveří. V případě poruch s sebou vozíme zámky, vložky a jiný materiál. Specializujeme se na dveře bezpečnostní (SHERLOCK, NEXT, FESTA atd.), dveře plastové a eurodveře s vícebodovými zámky. Otevíráme zámky všech značek automobilů. Rovněž provádíme montáže vložek, zámků, přídavných zámků, kování. Opravíme zámky po vloupání nebo mechanickém poškození a zabezpečíme kvalitně váš domov. Nabízíme vlastní profil bezpečnostní vložky. Na místo přijedeme označeným vozem. Vyrábíme, prodáváme, montujeme a opravujeme zámky, klíče, cylindrické vložky i autoklíče. Najdete nás v Ostravě-Zábřehu na ulici Jandova. Z technických důvodů jezdíme náhradním vozidlem.