Maliarske a natieračské práce - Nemocnica akad. L. Dérera

Maliarske a natieračské práce - Nemocnica akad. L. Dérera

Predmetom zákazky je vykonávanie maliarskych a natieračských prác a ostatných s tým súvisiacich prác, v priestoroch Nemocnice akad. L. Dérera, Bratislava - Kramáre podľa špecifikácie a podmienok uvedených v týchto súťažných podkladoch.
Neoddeliteľnou súčasťou dodávky je vyčistenie priestorov po dodaní stavebných prác, odvoz a likvidácia stavebného odpadu.
Veřejná zakázka vložena:
06.11.2020 08:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.01.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica Bratislava

Zadavatel IČ:
31813861

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Mlynarčík

Zadavatel telefon:
+421 248 234 088

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unb.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45442100-8
Maliarske a natieračské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Malíři pokojů, interiérů v rodinných domech a bytech, malířství a natěračství

Malíři pokojů, interiérů v rodinných domech a bytech, malířství a natěračství

Hledáte firmu, která Vám vymaluje celý byt nebo interiér rodinného domu podle vašich představ? Výmalbu pokojů, interiérů bytů a rodinných domů a další malířské a natěračské práce ve Vaší domácnosti zajistí v celém Jihomoravském kraji firma Interiéry Danko ze Znojma. Pokoje a interiéry vymalujeme podle vámi požadovaného barevného provedení. Aplikujeme také moderní dekorativní omítky OIKOS - benátský štuk v rozmanitých barvách a texturách. Benátský štuk je odolný vůči vlhku, a je možné ho aplikovat i na stěnách koupelny či v okolí venkovních bazénů. Naše natěračské práce změní a zároveň vylepší vzhled plotů, střech, fasád, okapů, svodů, dveří a oken. Rádi Vám pomůžeme s výběrem barevného řešení a nátěrových hmot!


Malování bytů Brno, tapetování, mytí oken nejen pro reality

Malování bytů Brno, tapetování, mytí oken nejen pro reality

Hledáte firmu, co provádí údržbu, opravy nájemních bytů před novým nastěhováním podnájemníka? Nebo potřebujete připravit byt na předvedení? Firma Seniorservis. Průměrná příprava bytu 2+1 trvá 2-3dny v ceně do cca 7000,-Kč. Tyto služby provádíme v Brně a okolí. Všechno co děláme? Drobné opravy v domácnosti. Malířské práce, natěračské práce, lepení tapet, tapetování. Mytí oken, úklidové práce. Pokládání podlah - plovoucí podlahy a linolea, laminátové podlahy. Oživení žulových, břidlicových a keramických podlah. Montáž nábytku, drobné opravy nábytku Montáže kuchyňských linek, výměna desek kuchyňských linek i částečné renovace kuchyňských linek - výměna dvířek. Vrtání do betonu do průměru 13mm, vrtání do keramiky a jiných obkladů. Montáže garnýží, poliček a podobně Provádíme kompletní jak údržbu nemovitostí, bytů tak i kanceláří.


Nátěry fasad, oken a dveří, malířské a natěračské práce - celkové malování, včetně úprav

Nátěry fasad, oken a dveří, malířské a natěračské práce - celkové malování, včetně úprav

Chcete oživit svůj dům či byt novými barvami? Pak se obraťte na naší spolehlivou firmu Nowický David, kde veškeré malířské práce provádíme v souladu s moderními trendy. Nabízíme malířské a natěračské práce, nátěry fasád domů a dveří po celé ČR zejména v okolí Opavy i Ostravy. Proč služby právě od nás? Protože Vám nabízíme: - rozpočet a dopravu zdarma - bezplatné poradenství - rozumné ceny - rychlé vyřízení zakázky - kvalitně odvedenou práci - práci i o víkendech, svátcích, v odpoledních hodinách. Dodržujeme postupy a používáme běžné i speciální pomůcky, které zaručí vynikající výsledky. Malování interiérů provádíme vždy kvalitními barvami za použití nejrůznějších malířských technik, včetně více náročnějších, jako jsou fresky nebo úprava interiérů v antickém stylu. Vždy volíme profesionální přístup, proto si můžete být jistí dobře odvedenou prací. Jsme zde od toho, abychom Vám navrhli možná řešení oprav postižených míst, protože je potřeba si uvědomit, že každý povrch vypadá 100%, jen když se dokonale vyhladí. Vždy je proto lepší nejdříve provést důkladné vyhlazení podkladu. Natíráme nové i staré fasády všech velikostí na všech typech budov - panelových, rodinných i historických. Technologický postup nátěru a oprav fasád: - návrhneme Vám barevné řešení a vytvoříme vzorky na fasádě - zajistíme záboru komunikace včetně veškerých podkladů - zrealizujeme nátěry a opravy fasád - oklepeme odfouklé a zvětralé částí omítky - umyjeme fasádu tlakovou vodou - provedeme zednické opravy a štukování - uděláme dva nátěry barvou dle vzorníku. Snažíme se, aby nátěr a jeho barevné kombinace tvořily zajímavý celek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Malíř a natěrač - natěračské práce

Malíř a natěrač - natěračské práce

Hledáte v Brně malíře, který Vám udělá jakékoliv natěračské práce ve Vašem domě či bytě? Pak se obraťte na nás! Naše firma provádí veškeré natěračské práce, nátěry plotů jakéhokoliv druhu, vrat, zábradlí, ocelových a dřevěných konstrukcí, střech, podlah, tapetování, uděláme Vám i vyrovnání omítek, štukování, opravy dřevěných i ocelových konstrukcí a ad. Působíme v Brně i jeho okolí. Více informací najdete na našich www stránkách a nebo nás přímo kontaktujte!


Hodinový manžel, rekonstrukce, opravy a malování bytů Brno

Hodinový manžel, rekonstrukce, opravy a malování bytů Brno

Potřebujete-li v Brně udělat kompletní rekonstrukci a vymalování bytu, pak se neváhejte obrátit na nás! Zajistíme drobné opravy, vymalování bytu ale i kompletní rekonstrukci Pomůžeme se vším co Vás doma trápí nebo si nevíte rady jak na to, předěláme, upravíme i opravíme co se Vám nelíbí. Zajistíme veškeré služby od renovace bytu, malířských a natěračských prací, renovace nábytku, pokládání koberců a podlah, renovace koupelen a WC, úklid a mnoho dalšího. Pro více informací ohledně námi poskytovaných služeb nás neváhejte kontaktovat!


Vymalování bytů a tapetování již od jedné stěny, malířské práce, natěračské práce Brno

Vymalování bytů a tapetování již od jedné stěny, malířské práce, natěračské práce Brno

Chystáte se vymalovat či tapetovat byt a potřebujete s tím pomoci? Pak se obraťte na naši firmu, která maluje a tapetuje již od jedné stěny. Zajistíme vyklizení místností, opravení omítek, natřeme okenní rámy, dveře, radiátory, vymalujeme či vytapetujeme co bude potřeba, vyměníme světla, zásuvky, položíme koberce, plovoucí i laminátové podlahy, linolea, zrekonstruujeme Vám kompletně celý byt, když si to budete přát. Veškeré námi poskytované práce a služby najdete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s čím budete potřebovat!