Poskytování grafických služeb

Poskytování grafických služeb

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění poskytování grafických služeb. Součástí poskytovaných služeb mohou být i činnosti a práce související např. nákup či pořízení fotografií a obrazového materiálu, příprav litografií pro tisk, osvit, výroba kontrolních nátisků, tisk graficky zpracovaných materiálů atp.
Vymezení požadovaných služeb je blíže uvedeno v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
06.11.2020 08:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
08.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 2/1444

Zadavatel PSČ:
140 53

Zadavatel obec:
Praha 4 - Michle

Kontaktní osoba:
Mgr. Romana Žáková

Zadavatel telefon:
+420 724 652 264

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79822500-7
Služby v oblasti grafického designu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Grafické studio, reklamní služby Svitavy, návrhy, potisk, reklamní polepy, potisk textilu, plachty

Grafické studio, reklamní služby Svitavy, návrhy, potisk, reklamní polepy, potisk textilu, plachty

Firma GRAFIKO, obchod a reklama Svitavy, kterou provozuje pan PhDr. Mojmír Hladík, nabízí kompletní reklamní služby od grafického návrhu až po samotný tisk a montáž. Jsme schopni zajistit viditelnou reklamu na dopravní prostředky, do interiérů, do výloh obchodů, na reklamní stany na veletrzích, na reklamní textil, do čekáren, na nádraží, na sloupy veřejného osvětlení, v podchodech nebo formou billboardů. Služby grafického studia, potisk: ofsetový tisk digitální tisk sítotisk tampónový tisk inzerce veletrhy a výstavy reklama billboardy světelné reklamy plakátovací plochy sportovní akce Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kollárova 971/4, Svitavy.


Výroční zpráva firmy - rady pro tvorbu, návrh, grafika, tisk, knihařské zpracování

Výroční zpráva firmy - rady pro tvorbu, návrh, grafika, tisk, knihařské zpracování

Chystá Vaše firma vydání výroční zprávy? Obraťte se na KLEINWÄCHTER holding s.r.o., kde se postarají o vzhled, grafiku a kvalitně ji tiskově i finálně zpracují. Vy dodáte pouze věcnou obsahovou část. Výroční zpráva firmy je důležitým dokumentem, který informuje o podnikatelských záměrech a finanční situaci za daný fiskální rok. Jedná se tak o významný prostředek marketingu, s jehož pomocí firma prezentuje své cíle, proto kvalitně zpracovaná výroční zpráva ovlivňuje dojem celé společnosti. Poskytneme Vám návrh grafické podoby, formu i způsob provedení, kvalitní tisk za výhodné ceny, laminování, výsek a finální knihařské zpracování. V průběhu zpracování budete mít plnou kontrolu barevného podání díky certifikovanému nátisku. Dosáhneme přesně takovému barevnému vyhotovení, jaké požadujete. Našim zákazníkům poskytujeme služby na profesionální úrovni, proto neváhejte a navštivte nás!


Kvalitní tiskárna-polygrafické služby, ofsetový a digitální tisk

Kvalitní tiskárna-polygrafické služby, ofsetový a digitální tisk

Tiskárna KODIAK print s.r.o. Holešov poskytuje komplexní tiskové a polygrafické služby v okrese Kroměříž a Zlín. Do široké nabídky tiskových služeb patří ofsetový tisk, velkoplošný digitální tisk, výroba letáků, katalogů, vizitek, kalendářů a dalších firemních materiálů. Díky moderní technologii tiskneme kvalitně a rychle. Potřebujete vytisknout plakáty, katalogy nebo kalendáře? Nebo se chystáte propagovat nové výrobky? Obraťte se na naši moderní tiskárnu v Holešově - tel.: 577430187. Naše služby: - digitální tisk - ofsetový tisk - barvotisk - merkantilní tisk - formuláře, letáky. Výroba, tisk: - letáky - katalogy - plakáty - vizitky - kalendáře - etikety - knihy - vysekávané obálky - skládačky - brožury - formuláře - prospekty - hlavičkové papíry - visačky. Centrálu máme v Holešově a další provozovna je ve Zlíně.


Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Chcete optimalizovat své daňové náklady? Nabízíme Vám řešení. Naše SDZP družstvo nabízí širokou škálu produktů a služeb pro malé a střední podnikatele. Formou spolupráce s naším Sociálním družstvem zdravotně postižených můžete optimalizovat své daňové náklady díky možnosti využití náhradního plnění a minimalizovat povinné odvody do státního rozpočtu. Pro více informaci kontaktujte naše obchodní oddělení. Na našich webových stránkách najdete služby, které poskytujeme po celé České republice. Nabízíme elektroinstalační služby, bezpečnostní i recepční služby, komplexní zajištění služeb a úkolů v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce, grafické služby s využitím nejmodernějších technologií aj. V České Kamenici a ve Šluknově provozujeme vlastní šicí dílny. Vyrábíme kočárky, autosedačky, konfekční výrobky i úplety pro sport a volný čas včetně úpletů pro reklamní účely.


Tiskařské služby, digitální a ofsetový tisk, tvorba grafických návrhů, výroba vizitek Praha

Tiskařské služby, digitální a ofsetový tisk, tvorba grafických návrhů, výroba vizitek Praha

Precizní tiskařské práce i profesionální grafické návrhy Vám poskytne společnost Tiskárny MAESTRO spol. s r.o. sídlící na Praze Modřany. Naše kvalitní tiskárny se postarají o dokonalý digitální i ofsetový tisk rozličných rozměrů. Zaměřujeme se na tisk nejrůznějších tiskovin, jako jsou vizitky, reklamní letáky, plakáty a katalogy. Provádíme veškeré polygrafické služby počínaje vytisknutím daného dokumentu až po jeho dokončující zpracování. Pomocí naší knihařské linky zajišťujeme automatické ořezávání, rozřezávání a bigování archů různých druhů papíru. Na přání zákazníka také vyrábíme šité a lepené brožury s maximální přesností. Disponujeme těmi nejlepšími tiskárnami, jež zaručí vždy perfektní výsledek bez ohledu na formát papíru.


Komplexní tiskové služby, grafické studio, knihařské práce Přerov, rotační, offsetový, digitální tisk

Komplexní tiskové služby, grafické studio, knihařské práce Přerov, rotační, offsetový, digitální tisk

Tiskárna KATOS s.r.o. Přerov Koncem roku pravidelně obstaráváte pro firmy tisk vlastních kalendářů nebo jiných reklamních předmětů? Jste vydavatelství a chcete zvýšit počet tisku a nevíte na koho se v Přerově obrátit? Představujeme Vám tiskárnu, která nabízí předtiskové přípravy včetně offsetového, rotačního a digitálního tisku, až po dokončovací práce a knihařské zpracování. V tiskárně KATOS Vám zajistíme vše pod jednou střechou. Nikam jinam nemusíte chodit. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Letecká 3436, Přerov.