Zámek Skrýšov - restaurování výmalby a obnova podlah

Zámek Skrýšov - restaurování výmalby a obnova podlah

Předmětem veřejné zakázky, na kterou bude s vybraným dodavatelem uzavřena smlouva, je řádné poskytnutí služeb, prací a činností navzájem se prolínajících a na sebe navazujících v interiéru zámku Skrýšov, a to v 5-ti místnostech situovaných ve 2 NP a spočívajících v restaurování výmalby a obnově parketových podlah.
Veřejná zakázka vložena:
06.11.2020 09:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Karel Roden

Originální záznam:

Okres:
Příbram

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 147 673 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Karel Roden

Zadavatel ulice:
Pivovarská 20

Zadavatel PSČ:
262 56

Zadavatel obec:
Bořanovice

Kontaktní osoba:
Ing. Radek Vraný

Zadavatel telefon:
+420 724 889 415

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/karel-roden

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahové centrum, prodej, pokládka laminátových podlah Ústí nad Labem, vinyl, PVC, koberce, parkety

Podlahové centrum, prodej, pokládka laminátových podlah Ústí nad Labem, vinyl, PVC, koberce, parkety

Představujeme Vám firmu PODLAHY KAREL s.r.o. Ústí nad Labem, která prodává a montuje laminátové plovoucí podlahy, linolea, vinyl, parkety nebo zátěžové koberce za rozumnou cenu a vysoké kvalitě. Součástí služeb je i vyrovnání podkladu. Působíme v lokalitách Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Most, Litoměřice a okolí. Pokládka laminátové plovoucí podlahy probíhá s maximální přesností a čistotou při dokončení a Vám tak odpadne starost s úklidem po montáži. Prodej a montáž laminátové plovoucí podlahy značek: PARADOR QUICK STEP EGGER EMOTION ETERNA KRONO ORIGINAL Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Podlahy Karel v Ústí nad Labem jsou tu pro Vás.


Komfortní interiérové lité podlahy, měkké podlahové stěrky - jednolitá bezespará podlaha

Komfortní interiérové lité podlahy, měkké podlahové stěrky - jednolitá bezespará podlaha

Do interiéru bytů, fitness center i sportovních areálů jsou vhodné interiérové lité podlahy. V lokalitě Zlínský kraj Vám komfortní bezesparé betonové podlahy realizuje firma Stavby PM - Pavel Machů. V interiéru se používají měkké podlahové stěrky. Výhody: - velká škála barev - reálný vzhled podlahoviny - možnost mramorování povrchu, aplikace dekorů, firemního loga apod. - výborná tepelná vodivost - jednolitá podlaha snadno přejde ve stěnu. Použití: - interiéry bytu, domu - fitness centra - golfový trenažér - sportovní areály.


Malíř a natěrač - natěračské práce

Malíř a natěrač - natěračské práce

Hledáte v Brně malíře, který Vám udělá jakékoliv natěračské práce ve Vašem domě či bytě? Pak se obraťte na nás! Naše firma provádí veškeré natěračské práce, nátěry plotů jakéhokoliv druhu, vrat, zábradlí, ocelových a dřevěných konstrukcí, střech, podlah, tapetování, uděláme Vám i vyrovnání omítek, štukování, opravy dřevěných i ocelových konstrukcí a ad. Působíme v Brně i jeho okolí. Více informací najdete na našich www stránkách a nebo nás přímo kontaktujte!


Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny nabízí firma Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova. Hledáte specializovanou firmu, která nabízí realizaci podlah pro zemědělce? Pak určitě kontaktujte firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která provádí jak nové tak staré povrchy podlah. Naše společnost nabízí opravu starých podlah či realizaci nových podlah pro zemědělce, sklady, haly, stáje, pro chovatele drůbeže či dobytka. Podlahy pro kravíny či vepříny. Hlavní naší činností je realizace průmyslových podlah - litých asfaltů pro tyto provozy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat navštívit také můžete naše webové stránky.


Malíři pokojů, interiérů v rodinných domech a bytech, malířství a natěračství

Malíři pokojů, interiérů v rodinných domech a bytech, malířství a natěračství

Hledáte firmu, která Vám vymaluje celý byt nebo interiér rodinného domu podle vašich představ? Výmalbu pokojů, interiérů bytů a rodinných domů a další malířské a natěračské práce ve Vaší domácnosti zajistí v celém Jihomoravském kraji firma Interiéry Danko ze Znojma. Pokoje a interiéry vymalujeme podle vámi požadovaného barevného provedení. Aplikujeme také moderní dekorativní omítky OIKOS - benátský štuk v rozmanitých barvách a texturách. Benátský štuk je odolný vůči vlhku, a je možné ho aplikovat i na stěnách koupelny či v okolí venkovních bazénů. Naše natěračské práce změní a zároveň vylepší vzhled plotů, střech, fasád, okapů, svodů, dveří a oken. Rádi Vám pomůžeme s výběrem barevného řešení a nátěrových hmot!


Zátěžové, protiskluzové průmyslové podlahy, rekonstrukce, opravy

Zátěžové, protiskluzové průmyslové podlahy, rekonstrukce, opravy

Potřebujete-li opravit či zrekonstruovat zátěžovou a protiskluzovou podlahu, vyzkoušejte nás. Naše firma PODLAHY Liška, s.r.o., působí v Brně a okolí a provádíme rekonstrukce a opravy podlahových ploch. Dodáváme zátěžové podlahové panely z PVC. Podlahu opravujeme suchou cestou, a to vše za chodu výroby, tím Vám nehrozí finanční ztráty. Rozebíratelný podlahový systém, zátěžové panely z PVC, jsou vhodné do všech výrobních a skladových provozů. Zátěžové panely z PVC Vám na přání namontujeme. Můžeme doporučit panely z PVC – velká výhoda je rychlá montáž, lehce se udržují, výhodou je také tepelná izolace, dostupná cena a další. Neváhejte a kontaktujte nás. Věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.