Snížení emisí H2S a CS2 z výroby viskózových vláken, II. etapa

Snížení emisí H2S a CS2 z výroby viskózových vláken, II. etapa

Hlavním cílem projektu je snížení hmotnostního toku emisí škodlivin vypuštěných do atmosféry komínem do ovzduší. Emise vznikají při procesu spřádání kordových vláken, kde se uvolňuje sirouhlík (CS2) a sirovodík (H2S).
Veřejná zakázka vložena:
05.11.2020 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Glanzstoff-Bohemia s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Litoměřice

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
22 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Glanzstoff-Bohemia s.r.o.

Zadavatel IČ:
25039253

Zadavatel ulice:
Terezínská 60

Zadavatel PSČ:
410 02

Zadavatel obec:
Lovosice

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Grmela

Zadavatel telefon:
+420 737 226 700


Zadavatel web:
https://www:glanzstoff.com

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej filtrů, filtračních vložek a materiálů k filtraci vzduchu, oleje a paliva

Prodej filtrů, filtračních vložek a materiálů k filtraci vzduchu, oleje a paliva

Jestliže hledáte dodavatele filtrů, filtračních vložek a jiných filtračních materiálů, pak neváhejte a kontaktujte nás firmu C-FILTER FILTRY, s.r.o., působící v Brně. Zabýváme se dodávkou kompletního sortimentu materiálů určených k filtraci. U nás zakoupíte veškeré filtry, filtrační vložky a materiály k filtraci vzduchu, oleje a paliva, pro všechnu techniku a další použití v průmyslu. Poskytujeme kompletní informace o filtrech – o označení, náhradě, také o starších datech filtrů a o osazení strojů, které už jsou starší. Rádi Vám poradíme při vybírání filtračních komponent. Doporučíme kvalitní, ale zároveň cenově výhodné produkty. Na prodej máme kvalitní výrobky od renomovaných výrobců, ale také i od méně známých, ale přitom stejně kvalitních. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Průmyslové filtrace, čištění spalin a odpadních plynů - engineering, kompletní studie

Průmyslové filtrace, čištění spalin a odpadních plynů - engineering, kompletní studie

Vývojové a konstrukční centrum společnosti G&G filtration CZ, s.r.o. z Brna se zabývá engineeringem v oblasti průmyslové filtrace, čištění spalin a odpadních plynů pro různá odvětví. Provádíme zpracování studií zaměřené převážně na technologie, jak eliminovat nepříjemné zápachy, jež vznikají při skladování a zpracování těžko rozložitelných oxidovatelných látek a jejich sloučenin. Naše konstrukční oddělení zajišťuje výrobní dokumentaci včetně 3D formátů a návrhy atypických typů filtračních zařízení, které lze aplikovat v prostorách s omezenými dispozicemi. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte speciální sekci na webových stránkách.


Prodej a dodávka filtrů pro průmysl, filtrační technologie, filtrační zařízení

Prodej a dodávka filtrů pro průmysl, filtrační technologie, filtrační zařízení

Chystáte se kupovat filtry pro filtraci vzduchu, paliva nebo dalších kapalin? Obraťte se na nás na firmu C-FILTER FILTRY, s.r.o. v Brně, rádi Vám pomůžeme. Prodáváme široký sortiment filtrů, filtračních vložek a jiných materiálů, které jsou určené pro filtraci vzduchu, oleje, paliva, hydrauliky, a jiných látek pro použití v průmyslu. Zboží dodáváme v ČR vždy do 24 hodin na Slovensko pak do 48 hodin. Veškerý sortiment je dostupný a skladem. Dodáváme filtry a filtrační technologie do velkoobchodů i maloobchodů. Jsou určené také pro farmaceutický průmysl, pro nákladní dopravu, pro chemický průmysl, čistírny odpadních vod, pro energetický a textilní průmysl, stavební těžební průmysl, zemědělství a jiné. Více informací najdete na webových stránkách.


Filtry chladicích médií pro motory nákladních automobilů a užitkových strojů

Filtry chladicích médií pro motory nákladních automobilů a užitkových strojů

Hledáte dodavatel filtrů chladících medií? Firma C-FILTER FILTRY, s.r.o. dodává filtry do servisů. Filtry chladicích médií se používají u velkých vysokotlakých motorů nákladních automobilů a užitkových strojů. Hlavním úkolem těchto filtrů je filtrace chladicí kapaliny a zachycení pevných nečistot. Filtrační přepážka vyrobená ze speciálních filtračních materiálů účinně zachycuje prach, produkty koroze a kal. Tyto filtry fungují v chladicím systému motoru jako obtokové filtry, kterými protéká jen nevelká část kapaliny, která ochlazuje motor.


Prodej průmyslové filtry - farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Prodej průmyslové filtry - farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Sháníte filtry pro farmaceutický průmysl a zdravotnictví? Kompletní sortiment filtrů dodává firma C-FILTER FILTRY, s.r.o. Brno. Všeobecně lze produkty tohoto druhu průmyslu rozdělit na: -enzymy, séra, extrakty, deriváty, vakcíny, infuze. Při jejich výrobě a zpracování je nejvíce využívaná filtrace vzduchu a kapalin. Filtrace vzduchu: -z pohledu vzduchové filtrace jsou nejpoužívanější vysoce účinné koncové filtry pro filtraci vzduchu v prostorách s nejvyššími požadavky na jeho čistotu a hygienu Filtrace kapalin: -v oblasti farmacie a zdravotnictví patří především separace látek z odpadních vod vznikajících ve výrobních provozech. Jedná se z větší části o železitou vodu, zákalovou vodu, vodu s různou tvrdostí, vodu znečištěnou bakteriemi apod.V tomto případě se používá dvojí filtrace – předfiltrace a finální filtrace. Předfiltrace zahrnuje především odstranění pevné kontaminanty. Finální filtrace se zaměřuje na membránové neboli sterilní filtrace, při které se odstraňují kontaminanty, bakterie a viry o velikosti v rozsahu 0,04 – 1,2µm. Bližší informace k filtrům naleznete na webových stránkách.


Výroba filtračních zařízení - hadicové, lamelové a kapsové filtry, centrální vysavače

Výroba filtračních zařízení - hadicové, lamelové a kapsové filtry, centrální vysavače

Poptáváte filtrační zařízení? Techniku pro odprášení průmyslových provozů dodává společnost G&G filtration CZ, s.r.o. z Brna. Vyrábíme vysoce kvalitní filtry pro různá odvětví: - lamelové - filtrace explozivních prachů - kapsové - slévarenský a keramický prach ze svařoven a brusíren - patronové - automotive, svařovny, lakovny - hadicové - pro cementárny a vápenky - spalinové - odprašování horkých spalin se žhavými částicemi - lokální - šnekové a pásové dopravníky, redlery, elevátory - silo filtry - odvzdušnění zásobníků a sil Mezi naše produkty patří také centrální vysavače, jež nachází své využití v oblasti energetiky a výrobních hal. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte speciální sekci na webových stránkách.