Rekonstrukce střechy a krovu zámku v Osečanech

Rekonstrukce střechy a krovu zámku v Osečanech

Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce střechy a krovu zámku v Osečanech.
Veřejná zakázka vložena:
05.11.2020 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
PhDr. Matěj Stropnický

Originální záznam:

Okres:
Příbram

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
PhDr. Matěj Stropnický

Zadavatel ulice:
Osečany 1

Zadavatel PSČ:
264 01

Zadavatel obec:
Sedlčany

Kontaktní osoba:
PhDr. Matěj Stropnický

Zadavatel telefon:
+420 605 344 748

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zamekbude.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45260000-7
Střešní práce a jiné specializované stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní střechy - profesionální stavba, rekonstrukce, oprava

Kvalitní střechy - profesionální stavba, rekonstrukce, oprava

Hledáte odbornou firmu, která by Vám realizovala střechu na klíč? Chcete přenechat všechny starosti se stavbou nové či rekonstrukcí staré střechy na jiných? Pak jste na správném místě! Právě firma Střechy Višňovský Vám zajistí kompletní dodávku střech, jejichž kvalita je zaručena dlouhodobými zkušenostmi a řadou spokojených zákazníků. Udělejte první krok a přidejte se k nim i Vy! Kontaktujte nás na telefonním čísle 603414998 či emailové adrese jardach@volny.cz.


Montáž cementotřískových desek CETRIS s důrazem na protipožární aplikace

Montáž cementotřískových desek CETRIS s důrazem na protipožární aplikace

Společnost KROVYS s.r.o., která se zabývá stavebními a tesařskými pracemi v Telči a v Jihlavském okrese, je držitelem certifikátu pro montáž cementotřískových desek CETRIS. Desky CETRIS nachází především uplatnění jako ochrana stavebních konstrukcí před požárem, ale jsou také uplatňovány při stavbě požáruodolných konstrukcí. Tyto cementotřískové desky vynikají tím, že jsou ohnivzdorné, mrazuvzdorné, odolné vůči vlhku a tím pádem vhodné pro použití ve vlhkých prostředích. Mimo to jsou tyto desky ekologické a nezatěžují životní prostředí, jelikož neobsahují nebezpečné látky škodící zdraví. Mezi další výhody těchto desek patří i zvuková izolace. Kromě toho jsou cementotřískové desky CETRIS lehčí než tradiční a běžně používané cementovláknité desky.


Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Přemýšlíte o nové střeše? Obraťte se na společnost BAST CZ s.r.o. Realizujeme kompletní ploché i šikmé střechy a střechy na klíč v Jihomoravském kraji – v Brně, Boskovicích, Blansku, Znojmě, Břeclavi, Hodoníně a Vyškově. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěné příhradové vazníky pro libovolný typ střešní konstrukce. Zajistíme pokládku střešní krytiny plechové, břidlicové, betonové i z pálených tašek. Střechy na klíč a renovace střech realizují naši kvalifikovaní řemeslníci na rodinných domech, tak administrativních a provozních budovách.


Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberec, Liberecký kraj Naší prioritní činností jsou kompletní realizace všech druhů střech, za použití nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologií. Součástí naší činnosti je také klempířská a drobná zámečnická výroba, pro kterou disponujeme dostatečnými prostory i kapacitou. Naše firma STŘECHY Reiner, s.r.o. používá nejmodernější technologie postupů pro rekonstrukce šikmých střech pomocí betonových krytin, asfaltových šindelí, pálených tašek, vláknocementových krytin nebo profilových plechových krytin. Vše co potřebujete vědět o všech druzích střech je na našich www.strechyreiner.cz Neváhejte nás kontaktovat.


Certifikované vazníky, konstrukce pro střechy, tesařské konstrukce

Certifikované vazníky, konstrukce pro střechy, tesařské konstrukce

Sháníte novou konstrukci pro Vaši střechu a hledáte firmu, která nabízí certifikované vazníky v okolí Brna? Pak se obraťte na společnost Eurodach s.r.o. se sídlem v Pohořelích v blízkosti města Brna, která vyrábí certifikované vazníky s veškerou technologií pro jejich výrobu i montáž. Námi nabízené vazníky jsou posuzovány individuálně a součástí výroby je i statický výpočet. Cena vazníku je také individuální, záleží na tvaru velikosti, sněhové oblasti, složitosti a podobně. Rádi pro Vás vypracujeme návrh i s cenovou nabídkou zdarma. Vypracujeme jak dokumentaci vazníků tak celou střechu na klíč. Nabízíme prodej vazníku i menším firmám jako stavebnice určené už přímo pro montáž s veškerým materiálem určeným k montáži.


Tesařské práce, oprava, rekonstrukce, výroba nových klasických krovů, dřevěné konstrukce

Tesařské práce, oprava, rekonstrukce, výroba nových klasických krovů, dřevěné konstrukce

Specialistou na tesařské práce je společnost KROVYS s.r.o. z Telče. Zabýváme se výrobou nových klasických krovů, opravou, rekonstrukcí krovů a výrobou dřevěných konstrukcí. Zhotovujeme klasické krovy za použití tesařských spojů, krovy ze styčníkových a sbíjených vazníků. Navrhneme konstrukční řešení a statický výpočet. Výroba, oprava, rekonstrukce, montáž: - klasické krovy - krovy příhradových a vázaných konstrukcí - krovy, trámové stropy u památkových a historických budov - atypické dřevěné konstrukce, pergoly, chatky, přístřešky Tesařské konstrukce dodáváme včetně povrchových úprav. V naší firmě KROVYS s.r.o. ctíme tradiční řemesla.