Zabezpečenie stravných lístkov

Zabezpečenie stravných lístkov

Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania sudcov a zamestnancov Okresného súdu Bratislava IV formou stravovacích poukážok. Zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravovacích poukážok v zmysle § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v platnom znení a §104 ods. 1 zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, formou zabezpečenie reštauračných služieb, bufetových služieb a podobne, a to akceptovaním stravovacích poukážok úspešného uchádzača.
Podrobnejšie informácie sú uvedené v kapitole B.1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
04.11.2020 10:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Okresný súd Bratislava IV

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.12.2020 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Okresný súd Bratislava IV

Kontaktní osoba:
Ing. Hilda Regulová Gajdošová, E&L Consulting, s.r.o., Sabinovská 12, 82102

Zadavatel telefon:
+421 090 340 0529


Zadavatel web:
https://obcan.justice.sk/infosud/-/infosud/detail/sud/105p://

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55300000-3
Reštauračné služby a podávanie jedál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obědy pro firmy, domovy seniorů a zaměstnance Zemědělského obchodního družstva Ludmírov

Obědy pro firmy, domovy seniorů a zaměstnance Zemědělského obchodního družstva Ludmírov

Jídelníček připravujeme pravidelně na každý týden a věříme, že si vybere a pochutná opravdu každý. Pro jídlo si můžete přijít osobně a odnést si ho v jídlonosičích nebo si ho můžete vyzvednout v našich svozových jídelnách. Pokud máte zájem o jídla z naší kuchyně, pak nás neváhejte kontaktovat 582 383 102. V naší vývařovně zajistíme stravování především pro firmy z okolí Prostějova, pro domovy důchodců a také pro bývalé i současné zaměstnance firmy Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov.


Stravovací služby Prostějov, stravování pro zaměstnance a pro širokou veřejnost, výběr jídel

Stravovací služby Prostějov, stravování pro zaměstnance a pro širokou veřejnost, výběr jídel

Představujeme Vám firmu Agro Prostějov, spol. s r.o., která svoji činnost zaměřila na stravovací služby. Zajišťujeme stravování pro zaměstnance a pro širokou veřejnost. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme nabídce pokrmů vždy z čerstvých surovin, které si v klidu sníte v jídelně nebo si je pohodlně odnesete domů. Každodenní nabídka obsahuje výběr z několika jídel jak české, tak i světové gastronomie. Na území Prostějova nabízíme možnost rozvozu obědů. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Agro Prostějov, spol. s r.o. bude ráda za osobní návštěvu na adrese Vrahovická 4317/41, Prostějov.


Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Pronájem velkého společenského sálu s kapacitou až 120 míst na svatby, oslavy i školení

Hledáte vhodné místo pro společenské akce v okolí Žďáru nad Sázavou? Přesně takové vám poskytne Restaurace a hotel U Hrocha ze Škrdlovic. V našem areálu máme moderní společenský sál, kde lze mít až 120 míst. Pronajměte si velký prostor a neomezujte se počtem pozvaných hostů. Sál je vybaven promítacím plátnem, profesionálním ozvučením a dataprojektorem. Vhodný je pro veškeré rodinné oslavy, svatby, firemní školence, odborné konference, klubové večírky, ale i divadelní představení. Pronájem je možný po celý rok. Zavolejte nám a jistě se dohodneme na vhodném termínu.


Nekuřácká restaurace v Ústí nad Orlicí – kapacita až 100 míst

Nekuřácká restaurace v Ústí nad Orlicí – kapacita až 100 míst

Naše bezbariérová restaurace v Ústí nad Orlicí nabízí kapacitu až 100 míst, kde si pochutnáte na naší a zahraniční kuchyni. Využijte nekuřáckou restauraci k pořádání soukromých oslav, svatebních hostin nebo firemních akcí přímo na letní terase. K rezervaci míst můžete využít buď kontaktní formulář nebo přímo naší telefonní linku. Otevírací doba restaurace: Po - Čt: od 10:30 - 22:00 hod. Pá: 10:30 - 23:00 hod. So: 11:30 - 23:00 hod. Ne: zavřeno


Restaurace Jan Svatoš Loket, nabídka hlavních jídel, polévky, ryby, saláty, dezerty, nápoje

Restaurace Jan Svatoš Loket, nabídka hlavních jídel, polévky, ryby, saláty, dezerty, nápoje

Představujeme Vám Restaurace Jan Svatoš, která se nachází v překrásném prostředí Svatošských skal. Máme otevřeno po celý rok. Současně nabízíme také ubytování v našich apartmánech. Naše rodinná restaurace Jan Svatoš připravuje pokrmy pro své hosty vždy z čerstvých surovin, proto se může stát, že některé nabízené pokrmy nebudou k dispozici. Rádi Vám uspořádáme svatební hostinu, oslavy, večírky a firemní akce. Přijeďte se zrelaxovat do srdce Svatošských skal a navštivte restauraci Jan Svatoš v Lokti.


Pořádání firemních i soukromých oslav, svateb či posezení s přáteli v restauraci u dobrého jídla a pití

Pořádání firemních i soukromých oslav, svateb či posezení s přáteli v restauraci u dobrého jídla a pití

Plánujete svatbu? Hledáte vhodné prostory pro pořádání oslavy? Záleží vám,aby se vaší hosté dobře najedli? Uvítáte vstřícnou a ochotnou obsluhu? Chystáte se na oběd s kamarádkou? Navštivte restauraci Hotel Rozkvět ve Veselí nad Moravou, kde se postaráme o výborné menu nejen na rodinné oslavě či firemním večírku, ale i o příjemnou atmosféru. Přijďte k nám do restaurace v nově zrekonstruovaném centru města na výborné jídlo i pití. K obědu či k večeři můžete vybírat z našeho bohatého menu, především z tradičních českých i evropských jídel připravených z čerstvých surovin. Při pěkném počasí využijte možnost se najíst na naší venkovní zahrádce. Prostory restaurace je možnost si pronajmout i na rodinné oslavy, firemní akce či menší svatby do 90 lidí. K dispozici máme salónek o kapacitě 20 osob a dalším pro 30 osob. Salónky Vám nachystáme a naaranžujeme dle vašich představ. Pro milovníky dobrého moravského vína máme k dispozici i vinný lístek.