Zabezpečenie stravných lístkov

Zabezpečenie stravných lístkov

Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania sudcov a zamestnancov Okresného súdu Bratislava IV formou stravovacích poukážok. Zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravovacích poukážok v zmysle § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v platnom znení a §104 ods. 1 zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, formou zabezpečenie reštauračných služieb, bufetových služieb a podobne, a to akceptovaním stravovacích poukážok úspešného uchádzača.
Podrobnejšie informácie sú uvedené v kapitole B.1 Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
04.11.2020 10:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Okresný súd Bratislava IV

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.12.2020 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Okresný súd Bratislava IV

Kontaktní osoba:
Ing. Hilda Regulová Gajdošová, E&L Consulting, s.r.o., Sabinovská 12, 82102

Zadavatel telefon:
+421 090 340 0529


Zadavatel web:
https://obcan.justice.sk/infosud/-/infosud/detail/sud/105p://

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55300000-3
Reštauračné služby a podávanie jedál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komfortní ubytování v Jeseníkách ve wellness hotelu s vyhlášenou restaurací

Komfortní ubytování v Jeseníkách ve wellness hotelu s vyhlášenou restaurací

Načerpejte novou energii a užijte si ten pravý relax ve wellness hotelu Holzberg v Jeseníkách nedaleko Malé Morávky a Karlovy Studánky. Čeká na vás komfortní ubytování, wellness pro relaxaci, ale také skvělá kuchyně. V naší vyhlášené restauraci vám připravíme českou kuchyni i zvěřinové speciality. Pohodlné ubytování v moderních pokojích pro páry, rodiny i celé party přátel. Pokoje jsou vybaveny masivním dřevěným nábytkem, vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, hotelovou kosmetikou, LCD televizorem, minibarem, trezorem, Wi-fi připojením. V našem wellness můžete pohodlně relaxovat ve vířivce nebo se prohřát v sauně nebo si zaplavat ve vyhřívaném relaxačním bazénu s vodou o teplotě 35 °C. Nechejte se hýčkat během masáží. Ochutnejte speciality naší vyhlášené restaurace. Kromě tradiční české kuchyně máme také bohatý výběr specialit ze zvěřiny. Ideální podmínky tu najdou i milovníci přírody. Wellness hotel Holzberg se nachází nedaleko Karlova, Bruntálu, Andělské a Světlé Hory v srdci Jesenické přírody.


Penzion s restaurací, rozvoz jídla, rozvoz pizzy Pardubice, moderní a komfortní ubytování u letiště

Penzion s restaurací, rozvoz jídla, rozvoz pizzy Pardubice, moderní a komfortní ubytování u letiště

FAJN PENZION Pardubice nabízí ubytování s restaurací se špičkovou gastronomií v atraktivní lokalitě nedaleko letiště. Nabízíme rozvoz jídla a italské pizzy. FAJN PENZION je v klidné části města Pardubice, disponuje hlídaným parkovištěm, klimatizací, vytápěnou podlahou, recepcí, Wi-fi a restaurace připravuje tradiční českou kuchyni i mezinárodní speciality včetně vynikající italské pizzy. Ubytování FAJN PENZION v Pardubicích: - příjemné ubytování, dvoulůžkové pokoje, apartmán - vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, Wifi Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


Kemp pro karavany, ubytování v chatkách na krásné Pálavě

Kemp pro karavany, ubytování v chatkách na krásné Pálavě

Jste vášniví cyklisté, chystáte se na dovolenou, vlastníte karavan a k tomu milujete dobré víno a krásnou přírodu? Přijeďte k nám, do Camp Pálava, který se nachází kousek od přehrady Nové Mlýny. Ubytujeme Vás v klasických pokojích, kempových chatkách nebo můžete přijet s vlastním stanem či karavanem. Kemp je vybaven restaurací s možností polopenze, minutkových jídel, točeného piva a dalších specialit. Pokud přijedete s dětmi zajisté využijete hřiště, průlezky nebo dětský koutek. V našem kempu můžete využít možnosti pořádání oslav i jiných akcí. Zařídíme perfektní občerstvení nebo i ochutnávku vína. Čekáme na Vás na adrese Nové Mlýny 69. Pro rezervaci volejte nebo pište na e-mailovou adresu.


Svatební hostina na míru - uspořádaní hostiny, množstevní sleva na ubytování a svatební apartmán

Svatební hostina na míru - uspořádaní hostiny, množstevní sleva na ubytování a svatební apartmán

Chystáte se na Váš velký den a chcete, aby bylo vše perfektní a dokonalé včetně svatební hostiny? Pak uspořádejte Vaší svatební hostinu v prostorách hotelu IBERIA, kde pro Vás máme prostory v kapacitě až pro 80 osob, ale postaráme se i o komornější svatby pro 6-15 osob. Spolehněte se na naše komplexní služby a my Vás dle Vašich představ sestavíme svatební menu včetně odpoledního občerstvení či večerního rautu. Zároveň Vám můžeme zajistit svatební koláčky, cukroví, dort i květinovou výzdobu. Hotel IBERIA Vám uspořádá dokonalou svatební hostinu. Nejenže si skvěle pochutnáte, ale také se postaráme o to, aby jste si odnesli krásné zážitky z tohoto jedinečného dne. Kromě svatební hostiny se novomanželé mohou ubytovat v našem krásném a prostorném svatebním apartmánu s vířivou vanou, klimatizací a minibarem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vyjdeme vstříc a vyřešíme všechny Vaše požadavky ohledně svatební hostiny.


Prázdniny plné zážitků s rodinou - výhodné pobyty s polopenzí

Prázdniny plné zážitků s rodinou - výhodné pobyty s polopenzí

Nevíte kam na dovolenou? Prázdniny plné úžasných zážitků s rodinou zažijete s výhodnými pobyty od Restaurace a hotelu U Hrocha ze Žďáru nad Sázavou. Naleznete u nás bohatě nabité pobytové balíčky s polopenzí, návštěvou zdejší sklářské hutě a privátním wellness, které zahrnuje vířivku, infrasaunu, chromoterapii nebo parní kabinu. V těsné blízkosti našeho areálu se nachází řada cyklostezek a pěších tras, které vedou na žádané turistické cíle. Jsou jimi skalní útvary na hřebenech Žďárských vrchů, jako jsou Čtyři palice, Devět skal a Čertův kámen. Navštívit můžete také hrad Pernštejn, zříceninu Zubštejn a další historické památky. Váš termín pobytu pohodlně zarezervujte přes formulář na našich webových stránkách, a to za velmi příznivé ceny.


Tradiční Svatomartinské husí hody v Selské krčmě

Tradiční Svatomartinské husí hody v Selské krčmě

V restauraci Selská KRČMA Otrokovice se budou konat v termínu 7.11.2019-11.11.2019 tradiční Svatomartinské husí hody. V Selské krčmě se staly tyto hody již tradicí, těšte se na gastronomické zážitky. Po celou dobu budou připraveny husy do křupava vypečené, husí játra a jiné husí delikatesy. Zpestřete si podzimní víkend až do svátku Sv. Martina pravými husími hody u skleničky vína, korbelu piva a nebo štamprle slivovice doplněné husími lahůdkami. Jste srdečně zváni, přijďte ochutnat. Provozní doba: Po-Čt 10.30-22 Pá 10.30-23.30 So 11-23.30 Ne 11-22.