Materiál na aplikáciu postrekových technológií a na vysprávky vozoviek – drvené kamenivo

Materiál na aplikáciu postrekových technológií a na vysprávky vozoviek – drvené kamenivo

Predmetom zákazky je dodanie tovaru, a to drveného kameniva frakcie 2-4 až 5 mm určeného na vysprávky ciest do strojov TURBO 3000, 5000, 7000 s dovozom na miesta určenia, ktorými sú jednotlivé strediská verejného obstarávateľa. Predmet zákazky bude dodávaný priebežne v rozsahu podľa časti B Opis predmetu zákazky SP, na základe čiastkových objednávok podľa potreby verejného obstarávateľa. Dodávka tovarov bude prebiehať v dohodnutom čase, mieste a podľa ostatných podmienok Rámcovej dohody (Príloha č. 2 SP). Drvené kamenivo musí spĺňať požadovanú nasýtenosť, prašnosť, obsah ílu, hlinené hrudky, otlkovosť, modul zrnitosti zhodný s právnymi a technickými normami STN EN 13 043:2002 Kamenivo do bitúmenových zmesí a na nátery ciest, letísk a iných dopravných plôch, tiež musí spĺňať predpísané materiálové vlastnosti pre technologický postup na vysprávky ciest s asfaltovou emulziou strojom TURBO 3000, 5000, 7000. Minimálna požadovaná špecifikácia na drvené kamenivo podľa STN EN 13 043:2002 Kamenivo do bitúmenových zmesí a na nátery ciest, letísk a iných dopravných plôch je nasledovná:

- Frakcia kameniva: 2 - 4 až 5 mm,
- Trieda zrnitosti: 90/10,
- Medzné hodnoty a tolerancie pre zrnitosť hrubého kameniva sita veľkosti: G25/15,
- Percentuálny podiel drvených alebo lámavých plôch v hrubom kamenive: C100/0,
- Odolnosť proti drveniu: NDP,
- Odolnosť hrubého kameniva proti vyhladzovaniu: PSV56,
- Nasiakavosť: WA241.

Celkové predpokladané množstvo predmetu zákazky na obdobie trvania zmluvného vzťahu je 8 000 ton.
Veřejná zakázka vložena:
03.11.2020 10:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Zadavatel IČ:
36836567

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľuboš Hláčik

Zadavatel telefon:
+421 484 325 644

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bbrsc.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44113700-2
Materiály na opravu ciest

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obklady z přírodního kamene - moderní a trvanlivý obklad domů i fasád

Obklady z přírodního kamene - moderní a trvanlivý obklad domů i fasád

Přírodní kámen se stal moderním materiálem, který je stále více oblíbeným nejen pro obklady fasád a domů, ale také pro venkovní dlažby. Firma Tomáš Viktorini v Jeseníku vám zajistí kvalitní obklady z přírodního kamene dle vašich požadavků. Obklady z přírodního kamene vynikají v mnoha ohledech - jsou mrazuvzdorné, nenasákavé a naprosto odolné proti přírodním vlivům. Také se mohou pyšnit jemnou elegancí a navíc se velmi snadno instalují. Způsobů jak fasádu obložit je mnoho, proto vše záleží na domluvě se zákazníkem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat - obklady z přírodního kamene provádíme celoročně.


Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Sháníte spolehlivou firmu s velkou zásobou štěrku a písku? Pak je tady pro Vás firma POMP Vlaštovičky s.r.o., která se zabývá prodejem kompletního sortimentu sypkých stavebních materiálů v Opavě a okolí. V nabídce máme kvalitní štěrk i písek. Zakoupený sortiment nabízíme s rozvozem až domů. Můžete si vybrat: - těžený a stavební písek - těžený a tříděný štěrk - drcený kámen - úlomky kamene a štěrkopísek - kamenivo pro stavebnictví. Garantujeme včasné dodání v termínu na smluvené místo, tím Vám ušetříme mnoho starostí s dopravou. Náš vozový park má sklápěče, nakládače, rýpadla, shrnovače i dozery.


Prodej okrasných kamenů - kameny určené na skalky, zídky i do jezírek

Prodej okrasných kamenů - kameny určené na skalky, zídky i do jezírek

Pro pěknější vzhled a dekoraci Vaší zahrady nebo okolí firmy použijte okrasné kameny od firmy ABC service. Jejich okrasné kamenivo Vám poslouží pro dekorativní účely, na skalky, zídky, jako solitéry nebo je můžete umístit do jezírek. V našem širokém sortimentu naleznete: - břidlice - pískovec - křemen - vápenec - travertin - šlapáky - lomový kámen - valouny - obsypové drtě - štěrk a další. Okrasné kameny dodají Vaší zahradě tu pravou atmosféru a esteticky propojí dům se zahradou. Neváhejte navštívit naši firmy nebo internetový obchod a vyberte si z širokého sortimentu. Budou Vám k dispozici naši pracovníci, kteří Vám se vším rádi poradí.


Nepravidelné dlažby z přírodního kamene vytvoří na Vaší zahradě stylovou cestičku či chodník

Nepravidelné dlažby z přírodního kamene vytvoří na Vaší zahradě stylovou cestičku či chodník

Máte kolem domu zahradu a rádi by jste si udělali hezký chodníček? Představujete si něco zajímavého a stylového? Preferujete přírodní kameny? Co takhle vyzkoušet chodník či posezení z nepravidelných přírodních kamenů? Navštivte firmu ABC service ve Frýdku-Místku či jejich eshop a vyberte si správný typ kamene, který se bude hodit k Vašemu domu. Neformátovaná dlažba z přírodního kamene je vhodná především pro stavbu chodníčků, cestiček na zahradě či na terasy a posezení. Díky nepravidelným tvarům dlažeb je konečný výsledek hravý a zajímavý. Vybírat můžete z různých materiálů a dle barev tak, aby se cestička hodila k Vašemu domu. Dlažby – materiály a barvy: - vápenec alpský – vhodný na terasy i chodníky - břidlice – šlapáky černá, zelená - pískovec žlutošedý - rula – béžová, zlatá, zelená, stříbrná - andezit – velmi odolný kámen - kvartzit - růžový, žlutý, stříbrný - dlažba porfyr Všechny dlažby jsou většinou skladem, případně objednáme v co možná nejkratším termínu.


Zajímavé a poutavé obklady na plot či fasádu domu z přírodního kamene nepravidelného tvaru

Zajímavé a poutavé obklady na plot či fasádu domu z přírodního kamene nepravidelného tvaru

Plánujete rekonstrukci domu? Přemýšlíte, čím by jste mohli ozvláštnit fasádu? Nebo stavíte plot? Obklady z přírodních kamenů nepravidelných tvarů dodají Vašemu domu stylový zajímavý vzhled. Obklady jsou neformátované, vybrat si můžete i tzv. na divoko, které mají výrazně nepravidelné rozměry, a samozřejmě máme k dispozici obklady z různých materiálů. Vybírejte u společnosti ABC service, obchodní společnost s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku, nedaleko Ostravy. Máme velký výběr neformátovaných obkladů, záleží na Vás, kterému dáte přednost. Jestli se k fasádě Vašeho domu bude více hodit žlutý pískovec, i v provedení divočina, či těrchovský pískovec, nebo také tzv. Paluch, což je pískovec nasekán na pásy. Nebo se Vám zalíbil vápenec žlutý či alpský? Rozmanité barvy má například i rula, která může být zelená, stříbrná, béžová, ořech, který je do červena. Rulu dodáváme i ve vystouplém provedení. Dále máme břidlici zelenou či černou. Jedná se o přírodní obklady, takže vždy bude výsledek originál a neopakovatelný. Záleží jen na Vašem vkusu, kterému obkladu dáte přednost. Obložit můžete fasádu domu, zděný plot či elektroskříně nebo plynové skříně.


Stavba Gabionů - okrasné zídky a ploty z kamene pro Vaší zahradu za nízkou pořizovací cenu

Stavba Gabionů - okrasné zídky a ploty z kamene pro Vaší zahradu za nízkou pořizovací cenu

Nejnovější trendy mezi ploty v současnosti určují právě gabionové systémy. Nechte si i vy na své zahradě postavit tyto gabionové ploty z kamení! O realizaci gabionů se postará firma Zahradnické služby Hastík. Mezi hlavní výhodu patří nízká pořizovací cena ve srovnání s klasickými konstrukcemi. Zaručujeme Vám správné osazení a vyplnění gabionových plotů, díky tomu se můžete spolehnout na vysokou kvalitu a dlouhou životnost oplocení. Tyto drátěné konstrukce jsou složeny ze svařovaných panelů a vyplněné kamenivem. mají skvělé užitné vlastnosti, mezi které patří: - přírodní, moderní a atraktivní vzhled - odolnost vůči povětrnostním podmínkám - protiskluzová a erozní zábrana - rychlá realizace - minimální a nenáročná údržba - recyklovatelnost použitých materiálů - suchá montáž, kterou je možno provést po celý rok. Gabiony mají využití v zahradní architektuře a vždy se dají přizpůsobit tvaru. Uplatníte je zejména při terénních a dekorativních úpravách. Slouží také jako: - opěrné a okrasné zídky - přírodní ploty - obklady stěn - schodiště - vertikální zahrady - pro úpravu koryt a břehů vodních toků atd. Jednotlivé gabiony se skládají vedle sebe a spojují se montážními spirálami.