Tlačiarne

Tlačiarne

Predmetom zákazky je dodávka tovarov pre zavedenie inovácie do výrobného procesu značky Dajana Rodriguez.
Zákazka je rozdelená na 5 častí:
ČASŤ 1/ LOGICKÝ CELOK 1 tlačiarne
1 ks 3D tlačiareňna plast 1000x1000x1000,
1 ks 3D tlačiareň na plast 1000x1200,
1 ks extruder na filamenty.
ČASŤ 2/ LOGICKÝ CELOK 2 UV tlačiareň
1 ks UV tlačiareň
ČASŤ 3/ LOGICKÝ CELOK 3 Rezačka na kožu CNC
1 ks rezačky na kožu CNC
ČASŤ 4/ LOGICKÝ CELOK 4 Výšívací stroj
2 ks vyšívací stroj
ČASŤ 5/ LOGICKÝ CELOK 5 Stroje na šitie
2 ks profesionálny ramenný šijací stroj jednoihlový so spodným ponorným, ihlovým apätkovým podávaním,
1 ks Profesionálny šijací stroj jednoihlový strojitým podávaním,
1 ks Profesionálny šijací stroj dvojihlový strojitým podávaním.

Bližšia špecifikácia a rozsah predmetu zákazky je presne uvedená a definovaná v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
03.11.2020 10:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
DR s. r. o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.12.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DR s. r. o.

Kontaktní osoba:
Ing. Matej Kondrót

Zadavatel telefon:
+421 903 185 703


Zadavatel web:
https://dajanarodriguez.com

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Perforovací matrice pro obuvnický a kožedělný průmysl - výroba dle požadavků

Perforovací matrice pro obuvnický a kožedělný průmysl - výroba dle požadavků

Perforovací matrice dle požadavků zákazníka vyrábí firma SEFO plus s.r.o. se sídlem ve Fryštáku u Zlína. Zajišťuje perforovací matrice pro obuvnický a kožedělný průmysl. Ročně vyrobíme až 3000 kusů perforovacích matric. Perforovací matrice vyrábíme dle vámi zadané specifikace, v jakýchkoli tvarech dle požadavků zákazníka. Usazovací plotny řežeme laserem nebo vodním paprskem. Na drátové řezačce vyrábíme tvarové dirkáče. Při výrobě perforovacích matric využíváme nejmodernějších technologií. Naše perforovací matrice mají vysokou přesnost a dlouhou životnost. Zajišťujeme také výrobu speciálních perforovacích matric s pryžovým vyhazováním a také výrobu krampen matricí pro narážení ozdobných cvočků do kůže a matricí pro perforaci a lisování ozdobných prvků do stélek. V případě zájmu o výrobu nás kontaktujte. Naše výrobky dodáváme v České republice i do zahraničí. Perforovací matrice dodáváme do 2-3 pracovních dnů.


Vývoj, projekce, výroba přístroje ke snímání zvolené polohy a ke korekci řídícího napětí

Vývoj, projekce, výroba přístroje ke snímání zvolené polohy a ke korekci řídícího napětí

UNIREG spol. s r.o. Dvůr Králové nad Labem Pracujeme v oboru vývoje řízení a regulace strojů a technologických celků pro textilní průmysl, automobilový, elektrotechnický a potravinářský průmysl. Naše firma je opravdový odborník na veškerou elektrotechniku, vývoj, projekci a výrobu přístrojů ke snímání zvolené polohy a ke korekci řídícího napětí. Přístroje malých rozměrů, nízkých odběrů a dlouhou životností. Specializujeme na výrobu a rekonstrukce elektrotechnických částí strojů a technologických celků dle požadavků zákazníka.


Průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler, výroba na zakázku, prodej, servis a poradenství

Průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler, výroba na zakázku, prodej, servis a poradenství

Šicí stroje pro účely technického šití Vám dodá neustále se rozvíjející společnost DA Servis CZ, s.r.o. z Prahy 7 Bubeneč. Zaměřujeme se primárně na výrobu a prodej průmyslových šicích strojů značky Dürkopp-Adler, které se v současnosti řadí mezi nejlepší šicí stroje na trhu. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní služby od poradenství přes výrobu a servis, jež provádí naši kvalifikovaní technici. Navrhneme a vyrobíme Vám šicí stroj přímo na míru na základě Vašich požadavků, ať už se jedná o nejrůznější modifikace stavců, šicí sady dle šitého materiálu či vybavení daných strojů. Důležitou součástí našich činností je rovněž následné seřízení, předvedení a pravidelný servis.


Speciální průmyslové šicí stroje pro zpracování kůže – výroba, prodej, servis

Speciální průmyslové šicí stroje pro zpracování kůže – výroba, prodej, servis

Vysoce kvalitní průmyslové šicí stroje vhodné pro zpracování kůže? Jedině od společnosti MINERVA BOSKOVICE, a.s. Mezi naším sortimentem naleznete: - sloupové šicí stroj - ploché šicí stroje - šicí stroje s klikatým stehem - ramenové šicí stroje - speciální šicí stroje S našimi šicími stroji pracují velké obuvnické značky jako jsou například Baťa, Adidas, Ricosta, Salamender, Ecco a další. Vsaďte si na inovativní přístup a špičkovou technickou úroveň šicích strojů Minerva. Minerva, to jsou šicí stroje přizpůsobené požadavkům zákazníka. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler včetně dodávek náhradních dílů Praha

Průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler včetně dodávek náhradních dílů Praha

Firma DA Servis CZ, s.r.o. se zaměřuje na prodej a servis průmyslových šicích strojů společnosti Dürkopp-Adler. Průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler nalezli uplatnění v automobilové, čalounické, nábytkářské a sportovní výrobě. Splňují požadavky na vysokou kvalitu, dlouhou životnost a preciznost šicího výsledku. Stroje jsou dostupné po celém světě. Uplatnění strojů Dürkopp-Adler: technické šití výroba filtrů automobilová výroba čalounická výroba nábytkářská výroba sportovní výroba produkce dámské a pánské konfekce Nabízíme prodej originálních náhradních dílů k průmyslovým šicím strojům, které obratem expedujeme.


Průmyslové šicí stroje pro šití obuvi, výrobu kožené galanterie, sloupové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje pro šití obuvi, výrobu kožené galanterie, sloupové šicí stroje

MINERVA BOSKOVICE, a.s. je úspěšnou společností, která se již od roku 1881 specializuje na vývoj a výrobu kvalitních průmyslových šicích strojů značky Minerva. Naše šicí stroje dodáváme renomovaným obuvnickým značkám, jako jsou Baťa, Ecco, Salamander, Adidas, Ricosta a spoustu dalších. Vyrábíme šicí stroje různých druhů počínaje sloupovými, plochými šicími stroji přes šicí stroje s klikatým stehem, případně ramenové či speciální šicí stroje. Šicí stroje vyrábíme pro různé účely, jedná se v prvé řadě o průmyslové využití pro šití obuvi, výrobu kožené galanterie, textilu a šití technických textilií. Aktivně se zabýváme inovacemi a vývojem nových šicích strojů, přičemž sledujeme aktuální potřeby a přání našich zákazníků. Vyberte si šicí stroj, který Vás nezklame, kontaktujte nás a my Vám ochotně pomůžeme s výběrem produktu přímo na míru.