Ovocie a zelenina

Ovocie a zelenina

Predmetom zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok potravín vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru na určené miesto. Zákazka je rozdelená na trinásť samostatných častí:

1. Ovocie a zelenina
2. Chlieb a pečivo
3. Mlieko a mliečne výrobky
4. Jogurty
5. Bravčové mäso
6. Hovädzie mäso
7. Mäsové výrobky
8. Mrazené mäso
9. Mrazené ryby
10. Mrazené polotovary
11. Cestoviny
12.Trvanlivé potraviny
13. Vajcia
14. Zákusky
15. Bryndza

Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu časť, viac častí alebo na celý predmet zákazky.

Súčasťou tejto výzvy je aj príloha č. 1 Špecifikácia cien a položiek, ktorá obsahuje špecifikáciu položiek a požiadaviek pre každú ucelenú časť zákazky a bude neoddeliteľnou súčasťou rámcovej dohody ako výsledok VO.

Výsledkom verejného obstarávania bude uzavretie rámcovej dohody (ďalej len zmluva) medzi verejným obstarávateľom a tromi úspešnými uchádzačmi v každej časti zákazky. Zmluva bude uzavretá v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov a § 83 zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ZVO) odo dňa nadobudnutia účinnosti zmluvy do 31. 12. 2022 alebo do vyčerpania limitu 879 000, 00 € bez DPH podľa toho, čo nastane skôr. Jednotlivé zákazky budú zadávané na základe elektronických objednávok.

Zabezpečením dopravy sa rozumie doprava tovaru na miesto plnenia určeného verejným obstarávateľom.
Zabezpečením vykládky sa rozumie vyloženie dodaného tovaru na určené miesto v objekte miesta plnenia určeného verejným obstarávateľom.

Predpokladané množstvá jednotlivých častí predmetu zákazky, ktoré sú uvedené v prílohe č. 1 Špecifikácia položiek a požiadaviek tejto Výzvy sú orientačné predpokladané množstvá spotrebované do 31.12.2022.
Veřejná zakázka vložena:
02.11.2020 10:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zariadenie sociálnych služieb HARMÓNIA

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.11.2020 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zariadenie sociálnych služieb HARMÓNIA

Kontaktní osoba:
Jana Vašičková

Zadavatel telefon:
+421 949 014 595

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zssharmonia.sk/kontakt/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Pochutnáváte si rádi na specialitách připravených z masa? Je maso základem Vašeho jídelníčku, ale rádi by jste zkusili zdravější variantu? Vyzkoušejte pštrosí maso, které je dietní s nízkým obsahem cholesterolu. Jistě Vás překvapí jeho jemná chuť. Navštivte Farmu Jestřábí ve Fulneku v okresech Nový Jičín. Přijeďte si k nám zakoupit pštrosí maso,vejce, kůži či peří. Maso je jemné, chutné a může se připravovat na spoustu různých způsobů, ať už zvolíte grilování, pečení či steaková úprava. Navíc je dietní, obsahuje proteiny, bílkoviny, železo i vitamín B a co je nejdůležitější, má nízký obsah cholesterolu. Dále prodáváme i pštrosí kůži, která se výborně hodí pro výrobu tašek, bot i kabátů. Kvalitou jí lze přirovnat ke krokodýlí kůži, jelikož je vysoce odolní proti opotřebení a propustnosti vody. Zakoupit u nás můžete i peří a vejce, pokud by jste měli zájem o chov svých vlastních pštrosů.


Distribuce mražených i nemražených potravin Strakonice, zásobování restaurací a kuchyní

Distribuce mražených i nemražených potravin Strakonice, zásobování restaurací a kuchyní

Představujeme Vám firmu S.V.G. spol.s r.o. Strakonice, která nabízí komplexní služby v oblasti zásobování gastronomických provozů. Pravidelně zásobujeme restaurace a kuchyně čerstvými potravinami, chlazenými potravinami, mraženými potravinami a nepotravinářským zbožím. Svým klientům rádi dovezeme čerstvé potraviny, chlazené produkty i mražené výrobky. Dále Vám přivezeme pečivo, ovoce, zeleninu, sýry, máslo a mléčné výrobky i široký sortiment masa a masných výrobků. Rozvážíme čerstvé kuřecí, vepřové, kachní a hovězí maso a dále zvěřinu i hovězí speciality ze zahraničí. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Potraviny a spotřebitelské služby

Potraviny a spotřebitelské služby

Hledáte mezinárodní společnost, která se zaměřuje na poskytování spotřebitelských služeb a dodávky potravin? Již dále neztrácejte čas a oslovte naši společnost Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch. Působíme v široké škále oborů již více jak půl století, což je známkou kvality a spolehlivosti. V naší divizi potravin a služeb se koncentrujeme na obchod s cukrem, ořechy a jinými přísadami a přídatnými látkami. Soustředíme se také na zpracování obili na krmiva. V oblasti spotřebitelských služeb působíme na poli pojišťovnictví, makléřství, projekce a zdravého životního stylu. V případě zájmu o spolupráci nás kdykoliv kontaktujte.


Velkoobchod – prodej opracované, rozbourané odblaněné zvěřiny, hluboce zmražené

Velkoobchod – prodej opracované, rozbourané odblaněné zvěřiny, hluboce zmražené

Hledáte stálého dodavatele zvěřiny? Hledáte velkoobchod, který se zabývá prodejem zvěřiny? Spolehlivým dodavatelem zvěřiny je firma MORAVIALOV s.r.o. Ze Znojemska. Prodáváme zvěřinu, která pochází ze spárkaté zvěře ulovené v honitbách na území v České republice. Zvěřinu prodáváme rozbouranou, odblaněnou a opracovanou. Jednotlivé díly zvěřiny jsou vakuově zabaleny a hluboce zmrazeny. V našem velkoobchodu zakoupíte maso z - jelena – kýta, plec, gulášové maso, svíčková - daňka – kýta, hřbet, svíčková - srnce - řízečky z kýty, kýta, plec, svíčková, hřbet, maso na guláš - muflona – kýta, hřbet, maso na guláš - prasete divokého - kolínko, kýta, hřbet, špek, svíčková


Stařené hovězí maso Eshop - Maso vyzrálé metodou suché zrání (dry age)

Stařené hovězí maso Eshop - Maso vyzrálé metodou suché zrání (dry age)

Stařené hovězí maso může vzniknout metodou suché zrání (dry Age) nebo mokré zrání tj. ve vakuu. Díky této úpravě se získá maso, z něhož si můžete připravit vynikající, šťavnaté steaky, které se na pánvi ani na grilu nesmrští. Lahodnou chuť stařeného masa ocení každý opravdový labužník! Suché zrání (dry age) Tato metoda dokáže zbavit hovězí maso tuhosti, kterou má bezprostředně po porážce. Díky zrání maso postupně křehne. Výsledek ovlivňuje mnoho faktorů - pečlivý výběr zvířete, správná porážka i opracování masa. Dále pak optimální poměr teploty, vlhkosti a proudění vzduchu. Staření masa zkrátka vyžaduje zkušenosti, které společnost Amaso CZ nepopiratelně má. Partie hovězího na kosti se připravují suchým zráním. Staří se celé čtvrtě, hřbety a vysoká žebra s kostí. Maso visí nebo leží na roštech a není nijak zabaleno a zraje suchou cestou 50 dnů a déle. Tuk na povrchu maso chrání proti osychání a funguje jako přirozený obal. Ostatní části se nechávají zrát ve vakuu neboli mokrým zráním. Pokud jste dostali na stařené hovězí maso chuť, můžete si ho zakoupit v prodejně v centru Prahy nebo jednoduše objednat na eshopu společnosti Amaso CZ!


Cukrářská výrobna – zakázková výroba domácích zákusků s objednáním přes e-shop

Cukrářská výrobna – zakázková výroba domácích zákusků s objednáním přes e-shop

Hledáte cukrárnu, kde Vám připraví domácí zákusky pro vaši oslavu? Rádi byste své hosty potěšili sladkým barem? Pak navštivte cukrárnu Sladký Méďa v Olomouci, kde Vám připraví dezerty podle vašeho výběru podle domácích receptur. Z výrobků naší cukrářské výrobny si můžete pochutnat na: - mini dezertech – Pavlova, ovocný košíček, cheesecake, harlekýn, kelímky (mascarpone, jogurtový, tiramisu) a další - roládách – ořechová, čokoládová, šlehačková, s jahodami - klasické zákusky – cheesecake s ovocem, harlekýn, Míša, čokomalinová kostka, medovník, různé druhy řezů - svatební koláčky - sladký bar – dortová lízátka, cupcakes a další - makronky – borůvkové, čokoládové, citrónové, jahodové, kávové apod. Objednávky přijímáme i prostřednictvím našeho e-shopu.