Špeciálne nákladné vozidlo

Špeciálne nákladné vozidlo

Predmetom zákazky je dodávka technologického vybavenia v rámci projektu Podpora rozvoja podnikania
prostredníctvom inovácií a spolupráce so SOŠ v spoločnosti DARUS stav, s.r.o.. Predmet zákazky je rozdelený na dve
časti.
Časť 1: Predmetom zákazky je dodávka tovarov to konkrétne: špeciálne nákladné vozidlo. Podrobný popis je uvedený v
Opise predmetu zákazky súťažných podkladov.
Časť 2: Predmetom zákazky je dodávka tovarov to konkrétne: lešenie. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu
zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
02.11.2020 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
DARUS stav s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.12.2020 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DARUS stav s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Roman Mikušinec

Zadavatel telefon:
+421 908 934 680

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://darusstav.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144000-8
Motorové vozidlá na špeciálne účely

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pojízdné lešení ALUFIX s minimálním průhybem Hradec Králové, lešenářské práce v halách, v dílně

Pojízdné lešení ALUFIX s minimálním průhybem Hradec Králové, lešenářské práce v halách, v dílně

Představujeme Vám firmu Al LEŠENÍ, spol. s r.o. Hrade Králové, která se zabývá pronájmem pojízdného lešení ALUFIX. Dále nabízíme prodej, montáž, pronájem a půjčovnu lešení. Také jsme schopni zajistit veškeré lešenářské práce po celé České republice. Pronájem pojízdného lešení Pojízdné lešení ALUFIX použitelné v halách, dílnách a na volném prostranství. Vyznačuje se minimálním průhybem a kolísáním. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská 552, Hradec Králové.


Lehké hliníkové mobilní věže BoSS a komponenty – stojky, podlážky, rámy – E-shop

Lehké hliníkové mobilní věže BoSS a komponenty – stojky, podlážky, rámy – E-shop

Hledáte specialistu v oblasti lešení? Potřebujete mobilní věže? Navštivte E-shop společnosti SCASERV a.s., kde naleznete lehké hliníkové mobilní věže BoSS a jistě budete spokojeni s kvalitou produktů. Hliníkové pojízdné věže BoSS využijete ve stavebnictví, v průmyslových provozech, v átriích, na veřejném prostranství a kdekoliv, kde je potřeba pojízdného lešení pro opravárenské, montážní a údržbářské práce. Mobilní hliníková věž BoSS Clima má jeden typ základních rámů. Mobilní hliníková věž BoSS Klasik má dva typy základních rámů. Věže jsou vyrobené pomocí přesného řezání laserem a robotickou svářecí technologií.Vyznačují se delší životností a dobrou odolností vůči nevhodnému zacházení. Komponenty: - stojka BoSS - podlážka BoSS – pevná nebo s průlezem - rám BoSS Clima a Klasik - vzpěra BoSS – úhlopříčná, vodorovná - stabilizátor BoSS – pevný či teleskop - zarážka BoSS - koncová nebo boční - držák zarážek BoSS Vyzvednout objednané zboží můžete osobně na třech pobočkách – Ostrav, Brno a Praha.


Servisní zázemí pro nákladní vozidla, autobusy Hradec Králové DPMHK

Servisní zázemí pro nákladní vozidla, autobusy Hradec Králové DPMHK

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. V našem moderním zázemí nabízíme kompletní servisní služby pro nákladní vozidla a autobusy známých značek. Servis vozidel zahrnuje: autorizovaná, softwarová diagnostika a seřizování vozidel KAROSA, RENAULT, IVECO kontrola a seřízení brzd na brzdové stolici kontrola a seřízení světel autobusů a nákladních vozidel autorizovaná, softwarová diagnostika a seřizování automatických převodovek VOITH autorizovaná, softwarová diagnostika a seřizování vozidel KAROSA, RENAULT, CITY BUS seřizování motorů IVECO a RENAULT včetně softwaru


Bezšroubové fasádní rámové lešení - půjčovna Praha

Bezšroubové fasádní rámové lešení - půjčovna Praha

Bezšroubové fasádní rámové lešení má tyto přednosti: - jednoduchost - rychlá montáž - vysoká bezpečnost práce - široké použití. - systém je certifikován v ČR. Kompatibilita - lze kombinovat s běžným trubkovým lešením a s univerzálním modulovým lešením LAYHER ALLROUND


Autorizovaný servis TATRA Zábřeh na Moravě, záruční a pozáruční opravy vozidel TATRA

Autorizovaný servis TATRA Zábřeh na Moravě, záruční a pozáruční opravy vozidel TATRA

Představujeme Vám firmu PAS Zábřeh na Moravě a. s. z okresu Šumperk, která poskytuje profesionální záruční, pozáruční servis vozidel TATRA vyráběných kopřivnickou automobilkou. Nechte si provést školenými mechaniky kompletní generální opravy vozidel a přípravu na STK a emise. Dále naše firma PAS Zábřeh na Moravě a. s. nabízí prodej originálních náhradních dílů na vozy TATRA. Pozáruční opravy a servis: Generální opravy motorů, náprav, převodovek Klempířské práce, opravy kabin, Lakování Rovnání rámů a kabin Přestavby Emise, STK Geometrii Pokud Vás naše opravárenské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Dráhy 828/8, Zábřeh na Moravě.


Lešení od nejspolehlivějšího dodavatele v Libereckém kraji

Lešení od nejspolehlivějšího dodavatele v Libereckém kraji

Realizujete fasády a hledáte spolehlivého dodavatele lešení? Máte stavební firmu nebo si chcete udělat fasádu sám a nemáte potřebné vybavení? Naše firma Perfect lešení Roman Čech z Libereckého kraje zajišťuje veškeré služby v tomto oboru. Zaměřujeme se na kompletní zajištění procesu od výpůjčky se zajištěním dopravy, přes montáž na smluveném místě, až po finální demontáž a odvoz lešení. Nejenom, že nabízíme pronájem a kompletace, ale v naší nabídce služeb je i montáž vašeho vlastního lešení. Vlastníme vybavení pro průmyslové budovy, rodinné domky i menší stavení. Chcete si koupit vlastní lešení? Potom využijte našeho bazaru. Více informací získáte na webových stránkách nebo u nás v Kunraticích u Cvikova 274.