Rekonstrukce zdroje tepla ve Františkových Lázních

Rekonstrukce zdroje tepla ve Františkových Lázních

Předmětem zakázky je tedy návrh technického a stavebního řešení zdroje, příprava a zpracování dokumentace, projednání řešení se zadavatelem, projednání s příslušnými správními úřady, tedy kompletní dodávka zdroje (včetně zajištění realizace stavební části Projektu), a zprovoznění a proškolení obsluhy. Svou povahou se jedná o veřejnou zakázku dle ZZVZ na dodávky, zadávanou zadavatelem při výkonu relevantní činnosti.
Veřejná zakázka vložena:
02.11.2020 11:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Františkolázeňská výtopna, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Cheb

Platnost veřejné zakázky:
02.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Františkolázeňská výtopna, s.r.o.

Zadavatel IČ:
25217968

Zadavatel ulice:
Konečná 219/10

Zadavatel PSČ:
351 01

Zadavatel obec:
Františkovy Lázně

Kontaktní osoba:
ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o. - Mgr. Tomáš Rydvan

Zadavatel telefon:
+420 222 537 500

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://tenderarena.cz/profily/Frantiskolazenska_vytopna

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71322000-1
Technické projekty pro provádění stavebně inženýrských prací

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej ventilů – elektromagnetické, pilotní, prachové a motorizované

Výroba a prodej ventilů – elektromagnetické, pilotní, prachové a motorizované

Společnost IMI International je producentem a také prodejcem ucelené řady ventilů značky IMI Buschjost. Tyto ventily jsou ideální pro použití ve zpracovatelském průmyslu. Naše technologie procesních ventilů je navíc vhodným řešením pro více médií, jako jsou kapalná a plynná média. Naše ventily navíc najdou uplatnění jak v automobilovém průmyslu, tak i v oblasti výroby elektrické energie nebo ochrany životního prostředí. Řada IMI Buschjost zahrnuje tyto ventily: - elektromagnetické ventily bez diferenčního tlaku (nepřímé) - elektromagnetické ventily s diferenčním tlakem (přímé) - elektromagnetické ventily s nuceným zdvihem - prachové ventily - motorizované ventily - pilotní ventily se šikmým vřetenem


Kulové, zpětné ventily s koulí SOCLA, membránové kohouty - prodej různých typů

Kulové, zpětné ventily s koulí SOCLA, membránové kohouty - prodej různých typů

Prodej a servis průmyslových armatur se zabývá společnost P. A. servis spol. s r. o., sídlící v Olomouci. V našem sortimentu naleznete zpětné ventily, kulové zpětné ventily s koulí od SOCLA, membránové kohouty, kovové zpětné kohouty (kov kov) a uzavírací klapky a další. Dodáváme redukční, pojistné, přepouštěcí, jehlové, zpětné, elektromagnetické, uzavírací, regulační a kulové zpětné ventily s koulí od SOCLA, redukční ventily MAGWEN. Prodáváme kulové kohouty, které jsou dvoucestnou uzavírací armaturou s libovolným směrem proudění protékajícího média. V nabídce máme kulové přírubové kohouty i kohouty závitové. V naší nabídce najdete také uzavírací klapky dvojexcentrické, trojexcentrické, zpětné i uzavírací klapky SOCLA. Dodáváme po celé České republice, do měst Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Jihlava… V případě dotazů nás kontaktujte, rádi vám poradíme s výběrem.


Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Nabízíme konečné řešení v dodávkách plynových a parních kotlů. Dále také naše firma FALKOM s.r.o. Kolín provádí montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy. Součástí je i výroba a dodávky náhradních dílů, včetně odlitků a výkovků. Provádíme montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy parních a kapalinových do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 540 °C - tlakových nádob stabilních skupin A, B do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 350 °C - souborů úpraven vod, zauhlování, odškvárování, olejového hospodářství a výměníkových stanic.


Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

S rostoucí výstavbou nových bytových a komerčních objektů přichází také potřeba zajistit zdroje tepla k jejich vytápění. Výstavbou nových kotelen s použitím moderních technologií se za bývá společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze. Komplexní služby zákazníkům na klíč znamenají nejen vlastní realizaci a instalaci, ale také projektovou podporu, vyřízení administrativních kroků a vypracování variant financování celého projektu. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se obrátit s dotazy na odborníky ze společnosti Prometheus, energetické služby, a.s.


Elektrické vytápění hal, skladů, sportovišť - infračervená sálavá topidla pro vytápění velkých ploch a objektů

Elektrické vytápění hal, skladů, sportovišť - infračervená sálavá topidla pro vytápění velkých ploch a objektů

Pro ekonomické vytápění hal, skladů a dalších velkoprostorových objektů se v současnosti s výhodou používá infračervené sálavé topení. Pokud máte zájem o dodávku elektrického vytápění pro velké prostory obraťte se na společnost SEFEN, spol. s r.o. z Frýdku-Místku. Námi dodávaná sálavá topidla poskytují příjemné teplo a individuální pohodlí, které je vytvořeno bodovým nebo zónovým vytápěním. Tento systém má tichý chod, který nevíří vzduch ani prach. Sálavé panely mají snadnou montáž a vyžadují jen minimální údržbu. Protože poskytují okamžité teplo, není potřeba žádné předehřívání. Navíc přinášejí nižší náklady, zvláště ve velkých prostorách s vysokými stropy, které jsou nepravidelně využívány. Vlastnosti: - mají robustní průmyslový vzhled - opatřeny reflektorem z leštěného hliníku pro optimální distribuci tepla - montážní konzoly umožňují naklonit panel do pěti různých poloh - antikorozní provedení s povrchovou úpravou v šedé barvě - připojovací svorky pro připojení regulátoru a několik panelů do série - ochranný kryt. Naše sálavá topidla můžete využít také venku, například na tribunách sportovních stadionů nebo jimi udržovat nakládací doky suché a nenamrzlé.


Pravidelné a spolehlivé prohlídky plynových kotlů Therm - revize, servis, dodávka

Pravidelné a spolehlivé prohlídky plynových kotlů Therm - revize, servis, dodávka

Nezanedbávejte pravidelné prohlídky a revize Vašeho plynového kotle. Pouze odborná servisní prohlídka zajistí jeho bezpečný a bezporuchový provoz. Naše společnost MaRel corp s.r.o. je tou nejlepší volbou, jelikož disponujeme topenáři, plynaři a instalatéry, kteří jsou profesionálně proškoleni a mají dlouholeté zkušenosti. Náš technik Vám u plynového kotle provede: - vyčištění filtru, hořáku, výměníku, přerušovače tahu, zapalovací a ionizační elektrody - vyčištění kotle od prachu - kontrola těsnosti spojů, bezpečnostních prvků a tlaku expanzní nádoby - nastavení a seřízení kotle - výměna opotřebovaných částí. Kromě pravidelné revize a prohlídky zajišťujeme dodávku plynových kotlů, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Nečekejte, až s kotlem bude něco v nepořádku, objednejte si jeho kontrolu včas!