RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI - 2021 až 2025

RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI - 2021 až 2025

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Veřejná zakázka je dle § 35 Zákona rozdělena na 5 části: P.č. Název části zakázky 1. RD na přepravu závaží ČMI - OI České Budějovice 2. RD na přepravu závaží ČMI - OI Most 3. RD na přepravu závaží ČMI - OI Pardubice 4. RD na přepravu závaží ČMI - OI Kroměříž 5. RD na přepravu závaží ČMI - OI Brno Na každou část zakázky bude uzavřena samostatná rámcová dohoda. Dodavatel může podat nabídku buď na jednu část, nebo i na libovolný počet částí. Předmět plnění jednotlivých částí veřejné zakázky je blíže specifikován v zadávací dokumentaci v kapitole 3 Technické podmínky.
Veřejná zakázka vložena:
02.11.2020 11:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český metrologický institut

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český metrologický institut

Zadavatel IČ:
00177016

Zadavatel ulice:
Okružní 772/31

Zadavatel PSČ:
638 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Dalibor Täuber

Zadavatel telefon:
+420 602 523 046

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cmi.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

63100000-0
Manipulace s nákladem a skladování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Potřebujete Vámi prodávané zboží přepravit přímo k zákazníkovi? Neztrácejte čas složitým plánováním a kontaktujte naši společnost Cargologix s.r.o. Zaměřujeme se na logistiku a dopravní služby malý balíků, palet i kontejnerů. Doručíme zásilky po celé České republice i do zahraničí v požadovaných termínech. Pro mezinárodní transport využíváme nákladní, leteckou i námořní dopravu. Zajistíme veškeré potřebné náležitosti jako celní služby, dokumentaci pro export i import, vyřízení poplatků. U nás můžete využít i služby skladování, svozu zásilek po sběrných linkách či monitoring zásilek. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat či si objednejte naše služby online na našem webu.


Kamionová doprava Knínice u Boskovic, přeprava nebezpečných nákladů, mezinárodní doprava

Kamionová doprava Knínice u Boskovic, přeprava nebezpečných nákladů, mezinárodní doprava

Představujeme Vám firmu Tempo Trans s.r.o. Knínice u Boskovic, která pracuje v oboru mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Naše služby jsou v rámci exportů i importů pro tyto státy jako je Francie, Belgie, Holandsko, Německo, Česko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko a EU. Veškerý přepravovaný náklad je pojištěn dle mezinárodní úmluvy CMR. Silniční doprava, služby: - mezinárodní nákladní doprava - vnitrostátní nákladní doprava - kamionová doprava - přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na Vás bude těšit firma Tempo Trans s.r.o. na adrese Knínice 184, Knínice u Boskovic, okres Blansko.


Autodoprava - přeprava stavebního materiálu, odpadu a suti

Autodoprava - přeprava stavebního materiálu, odpadu a suti

Začali jste stavět a potřebujete zajistit přepravu stavebního materiálu, odvézt odpad ze stavby a stavební suť? Společnost Autodoprava Bohdálek Vám zajistí přepravu a dovoz potřebného stavebního materiálu v Moravském Krumlově a okolí. Zabýváme se přepravou stavebního materiálu, stavebního odpadu a suti. Disponujeme několika nízkými kontejnery a třemi velkoobjemovými kontejnery, které slouží právě pro přepravu stavebního materiálu či stavební suti. K skládání používáme zařízení s hydraulickou rukou. Přepravíme pro Vás stavební materiál, jako jsou maltové směsi, beton, omítka, multibat, cement, maltové pojivo, vápno, kámen, cihla, drtě, písky, štěrky, sutě, sypké hmoty, pevné hmoty; palety cihel, zámkové dlažby, střešní krytiny, tašky a jiné. Veškeré služby jsou cenově dostupné a profesionální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí.


Kontejnerová doprava – odvoz suti a zeminy

Kontejnerová doprava – odvoz suti a zeminy

Potřebujete v lokalitě Zlín zajistit kontejnerovou dopravu či dopravu písku, štěrku, suti nebo zeminy? Pak je Vám k dispozici firma Igor Čejka - Nákladní doprava, která vyřeší dovoz i odvoz suti a zeminy. K dispozici máme vozy s hydraulickou rukou do 3,5 tuny. Realizace kontejnerové dopravy zahrnuje: - dovoz a odvoz stavebního materiálu - možnost přistavení kontejneru - převoz stavební techniky, strojů. Pokud tedy potřebujete kontejner na stavební suť nebo zeminu, jednoduše se obraťte na společnost Igor Čejka - Nákladní doprava, která se zaměřuje na kontejnerovou dopravu a zajistí přistavení kontejneru dle vaší potřeby. Všechny dotazy a informace ohledně kontejnerové dopravy Vám rádi zodpovíme, kontaktujte nás ještě dnes.


Nákladní doprava, přeprava sypkých materiálů Ústí nad Orlicí, přeprava strojů a zařízení

Nákladní doprava, přeprava sypkých materiálů Ústí nad Orlicí, přeprava strojů a zařízení

Společnost Martin Závodní poskytuje komplexní služby v oblasti nákladní autodopravy. Poskytujeme kvalitní autodopravu co všem svým zákazníkům z okresu Ústí nad Orlicí zajistí přepravu sypkých materiálů včetně písku, štěrku a také suti. Mezi naše služby patří také přeprava strojů a zařízení. Naši firmu naleznete na adrese Skořenice, okres Ústí nad Orlicí. Autodoprava, přeprava, služby: - nákladní doprava, autodoprava, přeprava - přeprava sypkých materiálů, hmot (písek, štěrk, suť) - přeprava strojů a zařízení.


Přeprava strojů a mechanizace na stavby - dovoz, odvoz

Přeprava strojů a mechanizace na stavby - dovoz, odvoz

Potřebujete na staveniště přivést minibar, hutnící desku nebo další stavební mechanizaci či stroje a hledáte dopravce, který zajišťuje jejich přepravu? V tomto případě kontaktujte firmu Badin s.r.o. z Ivančic. Zajišťujeme přepravu strojů a mechanizace kdekoli v okolí Brna-venkov. Vozový park naší autodopravy je vybaven podvalem na převoz mechanizace. Postaráme se tedy o převoz či případně dovoz a odvoz potřebných strojů na Vámi požadované místo. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.