Uzavření Rámcové dohody na zajištění služeb pro konference pořádané zadavatelem 2020 - 2022

Uzavření Rámcové dohody na zajištění služeb pro konference pořádané zadavatelem 2020 - 2022

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s více dodavateli, přičemž předmětem plnění rámcové dohody je zajištění pronájmu konferenčních místností, technického a jiného vybavení a zajištění ubytování a cateringu pro konference a semináře pořádané zadavatelem včetně souvisejících služeb, a to v kterémkoli kraji / městě v ČR, ve výjimečných případech v zahraničí. Účastník rozhodne dle svých možností, ve kterých krajích ČR je zadavateli schopen poskytnout požadované služby.
Veřejná zakázka vložena:
02.11.2020 09:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Dům zahraniční spolupráce

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
24.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
30 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dům zahraniční spolupráce

Zadavatel IČ:
61386849

Zadavatel ulice:
Na Poříčí 1035/4

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Bc. Petra Čekalová, DiS.

Zadavatel telefon:
+420 221 850 122

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dzs.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ubytování pro firmy-penzion Jihlava

Ubytování pro firmy-penzion Jihlava

Chystáte nějakou firemní akci a potřebujte k tomu sehnat v Jihlavě ubytování v penzionu? Neváhejte a navštivte náš penzion kde Vaše firma s ubytováním bude jistě spokojená. Penzion se nachází v historické části centra Jihlavy. Nabízíme ubytování v 1x jednolůžkovém, 12x dvoulůžkových s bezbariérovými pokoji, 2x trojlůžkových a 1x čtyřlůžkových pokojích. K pokojům s více lůžky je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou, minibarem, televizí se satelitním příjmem a vkusným nábytkem z masivu. Pro ubytované hosty nabízíme slevu 10% na kadeřnické služby v salonu Image. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Firemní akce, teambuilding, oslavy - degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě

Firemní akce, teambuilding, oslavy - degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě

Chcete pojmout firemní akci nebo teambuilding netradičně? Hledáte vinný sklep na Jižní Moravě s možností degustace a pro konání oslav narozenin nebo výročí? Firemní nebo společenské akce, jejichž součástí bude degustace vína, lze uspořádat ve vinném sklepě První vinařská v Hustopečích. V našem rodinném sklípku Vám pomůžeme zorganizovat firemní oslavy, teambuildingy a další společenské události, jako jsou oslavy narozenin, výročí, jubilea apod. Zprostředkujeme Vám ubytování v místních penzionech. Na objednávku zajistíme pohoštění. Na přání zajistíme hudební doprovod - cimbálovou muziku, klávesistu, kytaristu, harmonikáře nebo DJ. Součástí Vaši oslavy může být i řízená degustace sklepmistrem Ing. Jiřím Kuklou, kdy ochutnáte vína z naší vlastní produkce Vinařství Kukla. Na výběr máme z několika degustačních balíčků.


Vyhledávaný konferenční sál pro konání teambuldingových akcí s ubytováním

Vyhledávaný konferenční sál pro konání teambuldingových akcí s ubytováním

Hotel Antoň je díky své poloze perfektním místem pro konání teambuldingových firemních akcí jak pro firmy, tak i zájmové skupiny. Organizátorům, teambuldingových akcí jsme schopni poskytnout nejen technické zázemí, ale také komfortní ubytování a stylové stravování v hotelové restauraci a vnitřní i venkovní prostory pro konání teambuldingových aktivit. Hotel Antoň účastníkům teambuldingových akcí poskytne: - ubytování v komfortních pokojích s vlastní koupelnou, WC, TV-SAT, internetové připojení - konferenční sál s kapacitou až 150 osob - moderní konferenční techniku - kvalitní ozvučení, dataprojektor s bezdrátovým přenosem, přenosné promítací plátno, projekční stěny, flipcharty - stravování v hotelové restauraci Lihovar - občerstvení formou rautů - parkování zdarma - zimní zahrada pro konání různých aktivit


Pronájem kongresového sálu na firemní akce, večírky či školení

Pronájem kongresového sálu na firemní akce, večírky či školení

Hotel UNO Ústí nad Orlicí vám nabízí možnost pronájmu kongresového sálu pro pořádání večírků, oslav, firemních akcí nebo školení. Cena pronájmu:3 000,- Kč/Den. Kongresový sál Kongresový sál disponuje kapacitou až 110 osob a nabízí různé možnosti stolového uspořádání. Máte možnost využít vysoce svítivý dataprojektor EPSON, DVD, promítací plocha, flipchart, ozvučení, klimatizace, mikrofony (drátové i bezdrátové). Podle požadavků zajistíme další konferenční techniku. Kongresový sál je možné využít ve spojení s předsálím na různé společenské akce. V prostorách předsálí je možné připravit coffee break nebo pořádat raut.


Penzion pro konání firemních akcí a teambuildingů s vlastním vinným sklípkem

Penzion pro konání firemních akcí a teambuildingů s vlastním vinným sklípkem

Organizujete firemní akci, jako je teambuilding či konference a hledáte v okolí Pálavy a oblasti jižní Moravy penzion s prostory pro konání akcí? Penzion Pastuška, který se nachází v Brodu nad Dyjí, je ideální volbou. Tento penzion, který má k dispozici vlastní vinný sklípek, je tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí zorganizovat nezapomenutelnou firemní akci v tradičním moravském prostředí. Díky vybavení a zázemí můžete v našem penzionu realizovat akce pro zhruba 50-80 lidí. K dispozici mají naši hosté vlastní degustační sklep, restauraci s kapacitou až 50 osob a letní dvůr s venkovním posezením. Účastníky můžete pohostit vínem naší vlastní výroby z vlastního vinného sklípku. K dispozici je také ubytování v penzionu v tradičním moravském stylu, kde se může ubytovat až 29 lidí.


Vinotéka pořádá firemní akce, oslavy včetně cateringu, degustace vína

Vinotéka pořádá firemní akce, oslavy včetně cateringu, degustace vína

Příjemné prostory, vhodné pro uspořádání firemní akce či soukromé oslavy ve Zlíně, má Vinotéka u archy. Výběr vína je u nás široký - 7 druhů stáčeného a lahvová vína moravská i zahraniční. Uspořádáme pro Vás akci na míru včetně cateringu či degustace vína, jen kapacitně je třeba počítat s max. 20 osobami. Můžete využít i televizi k promítání. Pro bližší informace volejte tel.: 606174606. Pro hosty zajistíme: - vína stáčená, lahvová - kávu Lavazza - džusy Rauch i další nealkoholické nápoje - občerstvení - sýry, šunky, paštiky - pochutiny - tyčinky, pražené mandle, brambůrky, olivy, sušená rajčata a další dle domluvy.