Poptávám náhradní díl k pile Bosch AKE 35 S

Poptávám náhradní díl k pile Bosch AKE 35 S

Poptávám víčko pro nalévání oleje na řetězovou pilu Bosch AKE 35 S.
Poptávka byla vložena dne:
02.11.2020 11:22

Platnost poptávky:
02.12.2020 11:06

Kontaktní osoba:
Zuzaňák Vilém

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 168 469

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, záruční i pozáruční servis vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího elektrického i AKU nářadí

Prodej, záruční i pozáruční servis vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího elektrického i AKU nářadí

Vlastníte elektrické ruční nářadí a potřebujete jeho servis? Vypršela Vám už záruka? Nebo si chcete doplnit dílnu a potřebujete si zakoupit nové nářadí? Obraťte se na společnost Lixus Technik s.r.o. v Ostravě, kde Vám poradí s výběrem nového nářadí nebo se postarají o kompletní servis. Zaobíráme se záručním i pozáručním servisem elektrického i AKU ručního nářadí těchto značek: - Flex - Hikoki – nový název pro produkty značky Hitachi - DeWalt - Pentax - Michelin - Milwaukee - Stanley a další známé značky výrobců kvalitního ručního nářadí Přijďte k nám, opravíme Vám vrtačky, šroubováky, brusky, elektrická kladiva, frézy a atd. Navštivte naší prodejnu a vybírejte ze širokého sortimentu ručního nářadí od stejných prověřených značek.


Nářadí Dewalt pro profesionály i kutily - akční nabídka

Nářadí Dewalt pro profesionály i kutily - akční nabídka

Přijďte navštívit naší prodejnu KRES v Krnově 3.6.2016, kde na vás čeká spousta novinek k vyzkoušení, krásné hostesky, pohoštění a možnost získat hodnotné ceny. nabízíme akční nabídku na kvalitní nářadí značky Dewalt pro profesionály i kutily. Využijte jedinečnou možnost setkat se a konzultovat své požadavky přímo se zástupci výrobce. Ve stálé nabídce produktů Dewalt naleznete: - akumulátorový hoblík - ruční vysavač - brusky a síťoviny - elektrické pokosové pily - vysavač na staveniště - nastřelovací pistole - lasery s dvojitým paprskem - kladiva - hřebíky - vrtačky - pily - úhlové brusky - kladiva - sady do dílen. Na veškeré zakoupené stroje zajišťujeme záruční i pozáruční servis, údržbu a potřebné revize. Buďte první, kdo získá informace o novinkách a akčních nabídkách společnosti DEWALT. V prodejnách KRES nabízíme inspiraci a zároveň odborné rady vyškoleným personálem. Rádi vám poskytneme podporu přímo na místě, kde je nutno vyřešit problém. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Pásové brusky na broušení kovových dílců a odlitků - prodej, výroba a vývoj

Pásové brusky na broušení kovových dílců a odlitků - prodej, výroba a vývoj

Pokud potřebujete pásovou brusku, pak neváhejte a oslovte nás. Naše firma je specialistou v oboru a vyvíjí, vyrábí a prodává kvalitní brusky, určené k bezpečnému a ekonomickému broušení kovových dílců a odlitků. Na výběr máte tyto typy: - bruska pásová BP 150 - bruska pásová BP 75. Bruska pásová BP 150 - tento ty brusky lze využít na broušení na čelní pogumované kladce, rovinnému broušení na horní desce a také k broušení úkosů dle nastavené úhlové opěrky. Při použití správných brusných pásů, dosáhnete při broušení vysoké efektivity práce. Tato bruska je tichá, bez vibrací, lehce a rychle se vymění brusné pásy, a je bezpečná. Pro více informací neváhejte a navštivte naše webové stránky, popřípadě nás přímo kontaktujte.


Servis ručního, elektrického nářadí Narex, Bosch

Servis ručního, elektrického nářadí Narex, Bosch

Nakupujete elektronářadí raději u prodejců, kde Vám bude poskytnut i poprodejní servis ručního elektrického nářadí ? Prodejce zn. Narex a Bosch v okr.Kroměříž je firma NAREX SERVIS Hulín - tel.:603806765. V naší prodejně seženete i běžné náhradní díly. Nabízíme prodej a pozáruční servis elektronářadí Narex a Bosch pro klientelu z okolí Hulína, Holešova, Zlína a Kroměříže: - vrtačky - příklepové, míchadlo a příslušenství pro vrtání a míchání - elektropneumatická kladiva - příslušenství SDS-plus a SDS-max - akumulátorové šroubováky, rázové utahováky - akumulátorové svítilny - aku příslušenství - elektrické rázové utahováky a příslušenství k rázovým utahovákům - nůžky a prostřihovače na plech a příslušenství k dělení plechu - úhlové a přímé brusky - řetězové, kotoučové a listové pily včetně příslušenství - hoblíky - horní frézky - vibrační brusky a příslušenství pro hoblování, broušení a frézování - vysavače a vše potřebné k vysavačům.


Půjčovna stavebního nářadí, stavební mechanizace - vibrační válce, elektrocentrály

Půjčovna stavebního nářadí, stavební mechanizace - vibrační válce, elektrocentrály

Potřebujete krátkodobě stavební nářadí nebo mechanizaci, ale nevyplatí se Vám investovat do jejich koupě? Pak neváhejte a navštivte půjčovnu stavebního nářadí a mechanizace, kterou poskytuje firma Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. v okolí Uherského Hradiště. V naší půjčovně stavebního nářadí máte nabízíme k zapůjčení vibrační válce, pěchy, desky a ponorné vibrátory, řezačky asfaltu, elektrocentrály, svářecí a teplovzdušné agregáty, dále pak ruční elektrická a pneumatická kladiva, pojízdné kompresory, rozbrušovací pily, úhlové, vibrační a pásové brusky, kalová čerpadla, elektrické vrtačky, zahradní techniku, stavební míchačky a další stavební mechanizaci.


Ruční a elektrické nářadí, centrály, čerpadla a spojovací materiál - prodej

Ruční a elektrické nářadí, centrály, čerpadla a spojovací materiál - prodej

Sháníte železářský sortiment? Vše pořídíte u firmy Řemeslo a zahrada se Smržic, která dodává nářadí včetně spojovací materiálu pro domácí kutily i řemeslníky z Prostějova, Přerova nebo Olomouce. Na skladě máme přes 10 000 položek ověřených výrobců: - ruční, elektrické nářadí - vrtačky, brusky, kladiva, míchadla, leštičky, hoblíky, frézky, pily, páječky, sponkovačky - centrály - jednofázové, třífázové, rámové, plynové, elektrické, stacionární - čerpadla - vodní, kalová, chemická, motorová, ponorná - myčky - elektrické, tlakové - svářečky - MIG/MAG, MMA, TIG, transformátorové Dále spojovací materiál, a to nýty, šrouby, vruty, matice, těsnění, hmoždinky, hřebíky, podložky, svorníky, zděře, kolíky a závitové tyče. Pro více informací nás kontaktujte.