Poptávám kurz grafického designu

Poptávám kurz grafického designu

Hledám kurzy grafického designu.
Poptávka byla vložena dne:
02.11.2020 11:22

Platnost poptávky:
02.12.2020 11:07

Kontaktní osoba:
Miguel Gutiérrez

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 170 253

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Globální oteplování a změna klimatu - osvětový program pro žáky ZŠ a SŠ

Globální oteplování a změna klimatu - osvětový program pro žáky ZŠ a SŠ

O problematice globálního oteplování a změny klimatu slyšíme stále, ať už z reproduktorů rádia, televize, obrazovek počítačů a displejů mobilních telefonů. Globální oteplování a globální změny klimatu jsou tématem dneška – a je zřejmé, že ještě dlouho budou. Co ale vlastně je globální oteplování? To se dozví starší žáci ZŠ a studenti v Ekotechnickém centru Alternátor prostřednictvím programu s názvem Globální oteplování kolem nás. Tento program je určen žákům 2. stupně ZŠ a studentům SŠ. Program se snaží v souvislostech vysvětlit, že vše souvisí se vším. Jak bránit vysychání půdy, rozšiřování Sahary či bleskovým povodním? Pomůžeme přírodě sázením stromů? Snižováním emisí skleníkových plynů? Zvýšením vzdělanosti v rozvojových zemích? Myšlení v souvislostech je pro tento program klíčové.


Široký výběr školení pro zákazníky - GINIS Standard, Express, kybernetická bezpečnost

Široký výběr školení pro zákazníky - GINIS Standard, Express, kybernetická bezpečnost

Chcete si vylepšit znalosti v oblasti informačních systémů nebo softwarového bankovnictví? Společnost Gordic z Jihlavy poskytuje profesionální školení, která jsou určena zejména pro vlastníky licencí GINIS Standard a vyšší. Jedná se o skupinu zákazníků, jako jsou např. městské části, krajské a obecní úřady či organizační složky státu. Dále zajišťuje školení GINIS Express, které je určeno pro MŠ, ZŠ, SŠ, domy pro seniory, divadla apod. V širokém výběru naleznete i školení na kybernetickou bezpečnost, u něhož nemusíte vlastnit žádnou licenci. Všechna školení jsou v souladu s aktuálními legislativními předpisy. Ve většině případů probíhají v Praze na pobočce, kde jsou pro účastníky připraveny počítače s nainstalovanými demoverzemi, na nichž si mohou vše prakticky vyzkoušet. Školení probíhají ale také v Brně, Ostravě, Jihlavě či ve Znojmě. Gordic nově rozšířil svou nabídku o ONLINE školení, kterého se můžete účastnit i z pohodlí Vašeho domova. Je jen na vás, jakou verzi si vyberete.


Absolvujte kapitánský kurzu a získejte mezinárodní průkaz pro vedení lodí na moři

Absolvujte kapitánský kurzu a získejte mezinárodní průkaz pro vedení lodí na moři

Chcete si vyzkoušet na vlastní kůži kormidlování plavidla ve Středozemním moři? Zapište se ještě dnes do kapitánského kurzu v Chorvatsku, po jehož úspěšném absolvování získáte časově neomezený průkaz, který je uznávaný mezinárodně. Týdenní výuka je zahájena teoretickou částí, kterou Vás provede český instruktor navigace, následuje část praktická, kde si prohloubíte své teoretické poznatky a projdete si modelové situace. Na závěr složíte praktickou zkoušku. Součástí kurzu je zkouška z radiologie, pro kterou je nezbytná znalost anglického jazyka. Pokud máte zájem také o českou námořní licenci, je potřeba následně složit zkoušky u českého Ministerstva dopravy. Abychom vyšli vstříc opravdu každému, kurzy pořádáme v několika jarních a podzimních termínech. Bližší informace k organizačním záležitostem naleznete na našem webu.


Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Vždy je zajištěn individuální přístup, aby si maskér odnesl nové zkušenosti, nikoliv jen vědomosti. Škola většinou nabízí dva typy kurzů: - Maskérský rekvalifikační kurz: Kurz vhodný pro každého, kdo chce vykonávat činnost odborného maskéra. Kurz zahrnuje 144 lekcí po šedesáti minutách. Teoretická i praktická část. Tvorba uměleckého i civilního make-upu. - Základy a tvorba speciálních efektů: Kurz taktéž trvá tři měsíce a zahrnuje 144 hodin. Účastník se naučí základy kresby, odlitky obličeje do sádry, modelaci dle nákresu, výrobu silikonových i latexových masek a mnoho dalšího. Tyto kurzy jsou vhodné pro všechny, protože zahrnují veškeré možné dovednosti a schopnosti, které by maskér měl zvládnout.


Kroužek sportovních her pro děti od 7 do 15 let pod vedením zkušené trenérky

Kroužek sportovních her pro děti od 7 do 15 let pod vedením zkušené trenérky

Má Vaše dítě rádo sport? Spolek CDU SPORT - VOLNÝ ČAS z.s. pořádá každý čtvrtek od 16 do 18 hodin dětský kroužek sportovních her. Pokud má Vaše dítě rádo nové a zajímavé hry, ale také klasické hrátky s míčem i bez něj, bude z našeho kroužku, který vede zkušená trenérka Denisa Izvorská nadšené. Díky hrám se děti učí vzájemnému respektu, úctě, píli, soustředění, rozvíjí své dovednosti a schopnosti, proto jim dopřejme dostatek pohybových aktivit, při kterých se zároveň pořádně odreagují. V našem kroužku probíhá každý měsíc jiný sport a cena činí 200,- Kč měsíčně. Sportem podpoříte rozvoj svých nejbližších!


Kreativní studio pořádá kurz tvoření pro děti - výroba bižuterie, dárky, technika scrapbook, decoupage

Kreativní studio pořádá kurz tvoření pro děti - výroba bižuterie, dárky, technika scrapbook, decoupage

Pokud jsou Vaše děti kreativní a baví je tvoření, podpořte je v tom. Právě pro ně je určen kurz tvoření pro děti, který pořádá Studio Fairyland Zlín. Kreativní tvoření bude probíhá v několika lekcích. Určeno pro dívky 6-15 let. Lze si vybrat i jednotlivé lekce: – cena 800,- Kč/dítě/den - 400,- Kč/dítě/ půl dne (8-12, nebo 12-16) V ceně je započten i veškerý materiál na tvoření. Nejbližší lekce: - úterý 11.8. a úterý 25.8. - od 8 do 16h. Náplň kurzu: - sezónní výrobky - Scrapbooking - módní doplňky (šperky) - výroba slizu - míchání kosmetiky - strategické hry, fly-joga, tanec, sebeobrna. Přihlášky podávejte přes kontaktní formulář na webu fairyland.cz.