Poptávám parapet

Poptávám parapet

Poptávám parapet do kuchyně. Jednalo by se mi o bílý, matný, rozměr 35x2135mm. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem, S. Dražanová
Poptávka byla vložena dne:
02.11.2020 11:12

Platnost poptávky:
02.12.2020 11:10

Kontaktní osoba:
Sabina Dražanová


Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svinovací reflexní pásky na ruku, bezpečnostní prvek pro chodce i cyklisty

Svinovací reflexní pásky na ruku, bezpečnostní prvek pro chodce i cyklisty

Uvažujete o vhodném bezpečnostním reflexním prvku na Vaše cesty a výlety? Pořiďte si svinovací reflexní náramky od společnosti IdentCORE s.r.o. Základní bezpečnostní prvek vhodný pro chodce i cyklisty, který zvýší Vaši viditelnost. Náramky lze obmotat kolem ruky, nohy, batohu, kabelky či kola. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů, pokryté vrstvou silikonu či PVC a opatřeny reflexním prvkem, který ve tmě odráží světlo. Vybírat můžete z velkého množství barev s možností libovolného potisku. Náramek může sloužit také jako zajímavý a praktický reklamní předmět. Více se o našich náramcích dozvíte na www.silikonovenaramky.com


Ochranné průhledné přepážky na míru Praha

Ochranné průhledné přepážky na míru Praha

V dnešní době je nutné se chránit před všemi viry a bakteriemi. Omezme rozšiřující se nemoci jako je například vir Covid-19. I díky ochranným průhledným přepážkám, které zhotovuje naše firma MOOS s.r.o. na míru. Průhledné zástěny z polykarbonátu či plexiskla sníží riziko nákazy, ale i přesto můžete se svými klienty bez problému komunikovat z očí do očí. Přesně do Vašich prostor a provozoven obchodů, hotelů či kanceláří zhotovíme průhlednou bariéru dle Vašich požadavků. Zábrany vyrobíme i mobilní s hliníkovým rámem a s otvorem ve spodní části. Chraňte zdraví všech, jak Vaše, Vašich zaměstnanců i klientů.


Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Kompletní a kvalitní služby při výrobě plastových výlisků poskytuje na Jižní Moravě firma INCOT se sídlem v Podivíně. V oblasti vstřikování plastů jsme schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků. Sériová o malosériová výroba plastových výlisků: - návrhy výlisků, zhotovení počítačového 3D modelu - konstrukce formy ve 2D i ve 3D programu - výroba forem - vstřikování plastů - montáž a kompletace výrobků - zajištění konstrukce a výroba forem - vstřikovací lisy do uzavírací síly 4000 kN - plastové výlisky ze všech běžných materiálů (termoplastů) - výroba vstřikovacích forem - potisk výrobků sítotiskem popřípadě tampoprintem. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti zpracování termoplastů.


Zpracování plastových odpadů z výroby, recyklace plastových materiálů

Zpracování plastových odpadů z výroby, recyklace plastových materiálů

Zpracování plastových technologických odpadů z výroby včetně recyklace plastových materiálů provádí společnost Remiva, s.r.o. Chropyně - okres Kroměříž. Využíváme k tomu špičkové a moderní recyklační linky. Zpracováváme, vyrábíme, dodáváme technické plastové drtě. Recyklujeme pěnový polystyren a také speciální plasty dle nabídky: - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS, vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací - recyklace odpadů polystyrenu do formy regranulátu tzv. Remistyren, který se dodává v několika barevných odstínech ve formě granulí velikost 3-5mm. Remistyren se dále používá pro výrobu izolačních materiálů, nátěrových hmot, je to základní materiál pro vstřikování nebo vytlačování.


PVC lamelové clony pro průmyslový provoz -  brány, závěsy do vratových otvorů

PVC lamelové clony pro průmyslový provoz - brány, závěsy do vratových otvorů

Potřebujete lamelové clony pro průmyslový provoz? Pak neváhejte a obraťte se na naši firmu PortaTherm s.r.o., z Brna. U nás si vyberete závěsy do velkých otvorů, které se hodí ideálně pro průmyslový provoz. Jsou to PVC lamelové clony, montující se do vratového otvoru průmyslových hal, do skladů, dále i do továren, kde dokáží zamezit úniku tepla z místností, které jsou vytápěny. Clony odstraní průvan, prašnost, hlučnost a nabízí ochranu proti vlétnutí ptáků. PVC pásy jsou vhodné na rychlý a plynulý průjezd paletových i vysokozdvižných vozíků, nebo pro průchod osob. Nejčastěji nachází využití se ve skladech , továrnách, dílnách atd. PVC lamelové clony vyrobíme na míru. Závěsy jsou fixní nebo i odsouvací. Více informací najdete na webových stránkách.


Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Hledáte polyesterové desky, PET - POLYESTER? Na prodej, dodávku a zpracování plastů je zde firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce. PET - POLYESTER - polyesterové desky mají extrémní rázovou odolnost i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují - také se vyznačují dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem - polyesterové desky neobsahují halogeny ani kadmium a jsou recyklovatelné - plyny, uvolňující se při hoření, nejsou toxické. Vždy vám doporučíme vhodný materiál a pomůžeme najít řešení pro vaši realizaci. Veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení a díky formátovací velkoplošné pile také zajistíme materiál nařezaný na rozměry, které potřebujete.