Konzultační služby při návrhu pohonného ústrojí

Konzultační služby při návrhu pohonného ústrojí

Předmětem veřejné zakázky jsou konzultační služby při návrhu pohonného ústrojí v rámci projektu Nová generace šikmé schodišťové sedačky se zakřivenou dráhou.
Veřejná zakázka vložena:
30.10.2020 11:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ALTECH, spol. s r.o.

Originální záznam:

Okres:
Uherské Hradiště

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ALTECH, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
46344861

Zadavatel ulice:
Bánov 479

Zadavatel PSČ:
687 54

Zadavatel obec:
Bánov

Kontaktní osoba:
Ing. Dušan Sedláček

Zadavatel telefon:
+420 602 963 102

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.altech.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šnekové převodovky a soukolí – dodavatel číslo jedna na našem trhu

Šnekové převodovky a soukolí – dodavatel číslo jedna na našem trhu

Německý dodavatel šnekových převodovek a soukolí prvotřídní kvality udělil obchodní společnosti STAPI – Stanislav Pípal s.r.o. z Kladna ocenění nejlepšího prodejce těchto dílů. Výhradní zástupce nabízí na našem trhu nejen šnekové převodovky a soukolí, ale také lineární vřetenové pohony a pohony (otoče) určené pro solární elektrárny. Neváhejte kontaktovat obchodní společnost STAPI – Stanislav Pípal s.r.o. pro představení kompletního sortimentu, technické informace a cenou nabídku.


Pohony LINAK® s krytím IP66 a IP69K – perfektní řešení pro náročné podmínky

Pohony LINAK® s krytím IP66 a IP69K – perfektní řešení pro náročné podmínky

Pohony s krytím IP66 jsou zcela chráněny proti vniknutí prachu a intenzivnímu stříkání vody z jakéhokoli směru. Jsou proto vhodné pro venkovní použití v proměnlivých povětrnostních podmínkách. Vyžaduje-li aplikace čištění tlakovou vodou za vysokých teplot, doporučuje se použít třídu ochrany IP69K. Jedná se o běžný požadavek například u zemědělských strojů, v nichž pohon nebývá chráněný nebo krytý. Pohony jsou zde vystaveny nečistotám, hnojivům a častému vysokotlakému mytí, jimž pracovní den na poli obvykle končí. IP66: - zcela chráněno před vniknutím prachu a před stříkáním vysokotlakými vodními tryskami ze všech směrů IP69K: - zcela chráněno před vniknutím prachu a při čištění parními tryskami Pohony LINAK® s krytím IP66 a IP69K zajistí společnost LINAK C&S s.r.o. sídlící v Majetíně u Olomouce, v České republice.


Optimální manipulace v průmyslové výrobě - Elektrické ovládání pro různé účely

Optimální manipulace v průmyslové výrobě - Elektrické ovládání pro různé účely

Přestože ve svých výrobcích pro manipulaci a průmyslovou výrobu využívá také pneumatické a hydraulické prvky, o výhodách elektrických řešení nijak nepochybuje. Pohyb je přesný a dopad na životní prostředí mnohem příznivější. Elektrické pohony odebírají energii pouze ve chvíli, kdy skutečně pracují. Důležitým prvkem sortimentu MZR jsou montážní stoly s výškovým polohováním a nůžkovým mechanismem a také naklápěcí montážní plošiny využívající elektrické pohony LINAK®. Nabízejí dostatečný výkon v tahu a jsou snadno integrovatelné do stávajících elektrických systémů, na rozdíl od pneumatických či hydraulických řešení. „Pro nás je důležité, aby uživatelé pracovali v optimální poloze,“ vysvětluje pan Mazoyer. „Kromě zvýšení komfortu a efektivity je nejpodstatnější výhodou prevence svalových zranění.“


Benzínová elektrocentrála – generátory proudu na stavbách, v chatách, lodích i  na zahradě

Benzínová elektrocentrála – generátory proudu na stavbách, v chatách, lodích i na zahradě

Potřebujete k chatce nebo na zahrádku nový generátor? Hledáte v okolí Znojma prodejnu elektrocentrál? Široký sortiment elektrocentrál naleznete v prodejně Svařovací techniky Boris Vaculík ve Znojmě. Výpadky proudu už nebudou představovat problém – prodáváme elektrocentrály, které lze využít při kempování, na lodích, zahrádce nebo u chatky nebo dokonce na stavbě. Elektrocentrály lze využít jako zdroj při svařování v terénu. Prodáváme elektrocentrály: - jednofázové benzínové - třífázové benzínové


Servis elektromotorů - opravy, převíjení a navíjení

Servis elektromotorů - opravy, převíjení a navíjení

Navíjení elektromotorů nabízí naše firma KRES spol. s. r. o pro okolí Bruntálu i Krnova. Jsme Krnovský elektroservis, který provádí navíjení elektromotorů v malých, středních i velkých sériích rotorů a statorů. Zajistíme Vám navíjení statorů trojfázových trakčních elektromotorů a jsme schopni vyrobit cívky vinutí z profilového vodiče podle dodané dokumentace. Nabízíme servis také asynchronních elektromotorů: - s kotvou nakrátko i kroužkové - jednofázové elektromotory - elektromotory do výbušného prostředí - motory speciální i zahraniční výroby - dynama a generátory - výtahové, vibrační a jeřábové elektromotory - elektrohydraulické pohony - ELHY - cívky stykačů, relé, pneumatických ovladačů - elektromagnety - elektromagnetické brzdy. V prodejnách KRES nabízí inspiraci a zároveň odborné rady vyškoleným personálem. Rádi vám poskytnou podporu přímo na místě, kde je nutno vyřešit problém.


Planetové převodovky pro montáž s různými typy elektrických servomotorů

Planetové převodovky pro montáž s různými typy elektrických servomotorů

Planetové převodovky patří mezi nejpoužívanější převodovky pro servomotory či krokové motory. Společnost TG drives, s.r.o. z Brna nabízí kompletní škálu planetových převodovek pro všechny druhy nasazení. Planetové převodovky: SG: Přesné planetové převodovky řady SG jsou vhodné pro aplikace, které vyžadují odolnost a zároveň ekonomické řešení. Rozsah převodových poměrů je 3 až 512, vůle 6 až 22 arcmin dle provedení. Jsou dostupné také v provedení do nízkých teplot, s redukovanou vůlí a také v přírubovém provedení. MNT: Standardní převodovky s vyšší torzní tuhostí, převodové poměry 3 – 100, vůle 8 až 1 arcmin. Nejlepší teplotní charakteristiky jsou dány ocelovou konstrukcí a olejovým mazáním. MRP: Řada ekonomických převodovek s převodovými poměry 3 – 100, vůle 10 arcmin (jednostupňové) nebo 12 až 8 arcmin (dvoustupňové). Mazivem je tuk s dlouhou životností. BDB: Robustní převodovky s přírubovým provedením na výstupu, které se vyznačují především vysokou torzní tuhostí, malou vůlí (5 až 1 arcmin) a vysokými převodovými poměry (4 až 220).