Herbicidy 2020 - 2021

Herbicidy 2020 - 2021

Účelem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění chemických přípravků na ochranu rostlin pro potřeby Správy železnic, státní organizace pro období 2020 - 2021.
Veřejná zakázka vložena:
29.10.2020 08:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Správa železnic, státní organizace

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
17 100 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železnic, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
1100

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kresová Petra


Zadavatel web:
https://www.spravazeleznic.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24453000-4
Herbicidy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


E-shop, prodej půdních kondicionérů TerraCottem - e-shop – pro rostliny, stromy i trávník

E-shop, prodej půdních kondicionérů TerraCottem - e-shop – pro rostliny, stromy i trávník

Výhradní distributor a prodejce půdních kondicionérů TerraCottem pro výživu rostlin, keřů, trávníku a stromů je firma TERRACOTTEM CZ s.r.o. Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Kondicionéry do půdy TerraCottem dodávají rostlinám, keřům, stromům, trávníkům, květinovým záhonům, plodinám v zahradnictví a zemědělství jen to nejlepší. Zakupte půdní kondicionéry pro rostliny TerraCottem pohodlně na našem e-shopu pudnikondicioner.cz V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem.


Stimulátory růstu rostlin pro zemědělskou velkovýrobu Pardubice, přírodní fytohormony, Sunagreen

Stimulátory růstu rostlin pro zemědělskou velkovýrobu Pardubice, přírodní fytohormony, Sunagreen

BIOSFOR, s.r.o. Pardubice Jsme český výrobce regulátorů růstu rostlin pro zemědělství a technických přípravků pro čištění a ošetření zemědělské techniky. Nabízíme stimulátory růstu pro zdravý vývoj celé rostliny od českého výrobce přírodního původu především fytohormonů. Regulátory růstu rostlin slouží ke zdravému vývoji celé zemědělské rostliny. Ošetření je vhodné pro tyto zemědělské plodiny: Ječmen jarní, obiloviny ozimné, řepka olejná, brambory, řepka cukrová, slunečnice, sója luštinatá, mák setý. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Slepotice 36, Pardubice.


Půdní kondicionéry pro výživu rostlin, keřů a stromů - TerraCottem Universal, Arbor, Turf, Complement

Půdní kondicionéry pro výživu rostlin, keřů a stromů - TerraCottem Universal, Arbor, Turf, Complement

Půdní kondicionery TerraCottem napomáhají procesu růstu rostlin synergetickou cestou. Společnost TERRACOTTEM CZ s.r.o. je výhradní distributor a prodejce půdních kondicionérů pro výživu rostlin, keřů a stromů TerraCottem Universal, Arbor, Turf, Complement. Kondicionéry TerraCottem poskytnout rostlinám, keřům, stromům, květinovým záhonům, plodinám v zahradnictví a zemědělství jen to nejlepší. Půdní kondicionér TerraCottem Universal: - široké využití v zahradnictví a zemědělství - vhodný k zalesňování, výsadbě stromů a keřů, květinových záhonů, kontejnerů, závěsných květináčů a truhlíků Půdní kondicionér TerraCottem Complement: - k zemědělským plodinám a do květinových záhonů - udržuje živiny a vodní vláhu v optimální hladině Půdní kondicionér TerraCottem Turf: - obsahuje speciální travní hnojiva a huminové kyseliny - přispívá k úrodnosti půdy a zadržování vody Půdní kondicionér TerraCottem Arbor: - pro sázení keřů a stromů - obsahuje zvláštní hnojiva pro podporu růstu, odolnosti kořenů a rostlin Pokud potřebujete poradit s technologií půdních kondcionérů TerraCottem, neváhejte nás kontaktovat.


Správná aplikace pomalu rozpustných tabletovaných hnojiv

Správná aplikace pomalu rozpustných tabletovaných hnojiv

Společnost ECOLAB s.r.o., která sídlí ve Znojmě, je výrobcem univerzálních pomalu rozpustných hnojiv ve formě tablet. Tato speciální tabletová hnojiva zajistí všem vášnivým zahrádkářům i profesionálním pěstitelům značné úspěchy v oblasti pěstování rostlin. Tabletovaná hnojiva jsou aplikována na hnojení a dohnojování: - sazenic stromů a keřů na stanovišti - nejméně dávka 4-5 tablet , k 1-4 letému stromku nebo keři se kladou tablety na povrch půdy a patou nohy se zašlápnou mělce pod povrch, lze je zapravit i do úrovně kořenů , na okraj výsadbové jamky, nejblíže se tablety kladou do vzdálenosti 15 cm od kmene - výsadby v nádobách nebo balkonových truhlících – 1 tableta na litr zeminy, při hnojení se tablety pokládají při výsadbě na vrstvu zeminy pod kořenový balíček, během dohnojování jsou tablety zaškrábnuty mělce pod povrch zeminy ve vzdálenosti 5-10cm od kmene zakořenělé rostliny


Správná a ověřená aplikace práškových pomalu rozpustných hnojiv

Správná a ověřená aplikace práškových pomalu rozpustných hnojiv

Společnost ECOLAB s.r.o., která sídlí ve Znojmě, je výrobcem univerzálních pomalu rozpustných hnojiv nejen ve formě tablet, ale také v práškové formě – tzv. SILVAMIX®. Tato speciální hnojiva zajistí všem vášnivým zahrádkářům i profesionálním pěstitelům značné úspěchy v oblasti pěstování rostlin. Jak tedy správně aplikovat pomalu rozpustná prášková hnojiva SILVAMIX®? - jsou vhodná pro hnojení a dohnojování sazenic v lesních a okrasných školkách na volné ploše nebo pro přípravu lesních a zahradních substrátů -v roce setí se práškové hnojivo aplikuje posypem v dávce nejméně 200-300 g na metr čtvereční - další rok se doporučuje hnojení opakovat v minimálně poloviční dávce, případně dodatečně dohnojit rostliny dle místních potřeb jednosložkovým rychle rozpustným dusíkatým hnojivem


Jak šetřit vodu při zalévání rostlin – redukce zavlažování rostlin, Česká republika

Jak šetřit vodu při zalévání rostlin – redukce zavlažování rostlin, Česká republika

S půdními kondicionéry TerraCottem nejenže ušetříte vodu při zalévání rostlin, ale také zredukujete frekvenci zalévání rostlin. Speciální technologie půdního kondicionéru po jeho aplikaci zajistí, že voda bude zadržována v půdě v okolí kořenů rostlin, a předejdete tak zbytečné ztrátě vody odpařením nebo jejím protečením. Výhody, jež poskytují půdní kondicionéry TerraCottem: - optimalizují vodní zdroje - redukují objem i frekvenci zalévání rostlin až o 50% - zadržená voda je uchována pro potřeby rostlin prostřednictvím vlásečnicových kořenů – voda je tak zadržována v kořenové zóně po delší dobu.