FN Motol - Vyhledávání kvalifikovaného zdravotnického personálu prostřednictvím personální agentury

FN Motol - Vyhledávání kvalifikovaného zdravotnického personálu prostřednictvím personální agentury

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření Smlouvy (Smluv) s dodavatelem či dodavateli, na základě kterých bude/budou vybraný (-í) dodavatel (-é) vyhledávat kvalifikovaný zdravotnický personál.
Veřejná zakázka vložena:
29.10.2020 09:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
04.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 06

Zadavatel obec:
Praha 5 - Motol

Kontaktní osoba:
Bohumil Zelenka

Zadavatel telefon:
+420 224 437 105


Zadavatel web:
http://www.fnmotol.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79625000-1
Zajišťování zdravotního personálu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Umíte řídit vysokozdvižný vozík a jste aktuálně bez místa? Pak na nic nečekejte a podívejte se na nabídku práce společnosti Pertosnal fabric - agentura práce a.s., která hledá pracovníky na pozice řidičů VZV. Spolehlivé pracovníky, kteří mohou řídit vysokozdvižné vozíky hledá do krajů: - Olomoucký kraj - Hranice - Jihočeský kraj - Český Krumlov - Moravskoslezský kraj - město Bohumín - Středočeský kraj - Dobříš u Příbramy - Plzeňský kraj - Plzeň - Praha Pro více informací ohledně pracovních pozic se podívejte na webové stránky společnosti Personal fabric - agentura práce a.s., kde najdete veškeré podrobnosti a mnoho dalších pracovních nabídek.


Personální agentura Práce pro tebe v Praze, vyhledání zaměstnání či personálu

Personální agentura Práce pro tebe v Praze, vyhledání zaměstnání či personálu

Hledáte už nějakou dobu práci a stále se Vám nedaří? Jste zaměstnavatelem a trpíte nedostatkem personálu? Dokážeme najít řešení v obou případech. Jsme personální agenturou Práce pro tebe s.r.o. a zajišťujeme našim klientům bezproblémový průběh v hledání vysněného zaměstnání nebo zabezpečení zodpovědných zaměstnanců. Zákazníkům poskytneme komplexní a hladké proplutí celým procesem vyhledávání zaměstnání, od inzerátu po nástup do práce. Dále poskytujeme také poradenství v oblasti personálního fungování společností a pracovněprávních otázek. Firmám nebo kandidátům nabízíme konzultace a služby během výběru. Najdi si práci nebo zaměstnance s námi! Zavolej nebo napiš e-mail, těšíme se na další spolupráci.


Volná pracovní místa pro CNC obráběče –fréza, soustruh, horizontka, vysekávací lis

Volná pracovní místa pro CNC obráběče –fréza, soustruh, horizontka, vysekávací lis

Máte chuť pracovat, je na Vás spolehnutí a máte vyučení v oboru obráběč kovů? V tom případě nám dejte o sobě vědět. Jsme personální agentura, která působí v celé ČR a hledáme zkušené CNC obráběče. Požadujeme: - vyučení v oboru obráběč kovů - 2 roky praxe ve výrobě - obsluha CNC stroje - základní orientace v technické dokumentaci - znalost tolerancí, nástrojů a jejich použití - nutná znalost korekcí v programu Heidenhain, Sinumeric nebo Fanuc. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr - dlouhodobé uplatnění - mzda 160,-Kč - 185,-Kč /hod, denní dieta - ubytování zdarma v místě výkonu práce - zálohový systém - pravidelný kontakt s koordinátorem. Podmínky jsou více než příznivé, proto neztrácejte čas v práci, která Vás nebaví, udělejte ten první krok a kontaktujte nás!


Tisíce volných pracovních míst Praha – personální agenturs různým zaměřením

Tisíce volných pracovních míst Praha – personální agenturs různým zaměřením

Nejste úspěšní při hledání nové práce? Odpovídáte na desítky inzerátů a nedostáváte odpovědi? Potřebujete práci ihned? Společnost ADECCO spol. s r.o. eviduje ve své databázi tisíce volných pracovních míst. Vyberte si volné pracovní místo podle Vašeho zadaného kritéria, zvolte si typ úvazku, minimální požadovanou mzdu, oblast působení i region. Vyhledávání je snadné a rychlé, vše zvládnete v pohodlí domova. Najděte si práci Vašich snů nebo dočasnou brigádu ještě dnes s databází volných pracovních míst společnosti ADECCO spol. s r.o.


Kariéra s Adecco - příručka zaměstnance, zaměstnávání osob

Kariéra s Adecco - příručka zaměstnance, zaměstnávání osob

Hledáte zaměstnání? Tak se obraťte na personální agenturu ADECCO spol. s r.o., která v ČR sídlí v Praze 4, a má 5 100 poboček po celém světě. Zajišťujeme zaměstnávání pracovníků, ale nabízíme i kariéru v naší společnosti. Pokud se rozhodnete, že se stanete našimi společníky a kolegy, tak Vás poté budeme umísťovat na pracovní pozice dle Vaších představ například v sezónní vytíženosti, dlouhodobých či krátkodobých projektech, nepřítomnosti zaměstnanců. Práci zajišťujeme pro dělníky i pro top management. Pro naše zaměstnance máme vytvořenou příručku, kde zjistíte důležité informace, zásady, plány a postupy při odměňování za provedenou práci, rodinné a lékařské dovolené, bezpečnosti, zranění při práci a odškodnění, ochrany osobních údajů.


Mezinárodní personální agentura Praha, vyhledávání kandidáta na pracovní pozici, agentura práce

Mezinárodní personální agentura Praha, vyhledávání kandidáta na pracovní pozici, agentura práce

Představujeme Vám mezinárodní agenturu práce MALEJA.CZ s.r.o. Praha, která zajišťuje pracovní pozice a působí po celé CZ a zemí EU. Naše agentura MALEJA.CZ s.r.o. z Prahy zajistí kompletní outsourcing všem svým klientům nebo společnostem, kteří hledají spolehlivé zaměstnance v CZ nebo pro EU a v EU. Pro uchazeče o zaměstnání přes naší agenturu nabízíme vždy ubytování zdarma a práci po celé CZ a EU, dále možnost přejít za kmenového pracovníka pro uživatele zdarma. Jsme flexibilní, pružní, dynamičtí. Vyhledání kandidáta do 10 dnů a usazení na pracovní pozici. Máme povolení MPSV pro zaměstnávání ve všech oborech a odvětvích pro CZ a EU. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Domažlická 1053/15, Praha.